Jump to content

ķibele ar lattelekom netu


riebekliic
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

...piedodiet, ja zem nepareizās tēmas rakstu!

 

...ir pieslēgts lattelekom internets, līdz vakardienai viss bija kārtībā! Bet tad vienkārši nets sākā kārties, nevar atvērt nevienu lapu, neielādē! Sazvanījos ar lattelekom palīdzības dienestu, pēc diezgan ilgām instrukcijām nonāca pie secinājuma ka pie vainas ir datora lietotāja konts (User Acount Control - UAC), kuru lika atslēgt! Tā arī izdarīju un nets atkal iet!

 

Cik esmu sapratis, tad UAC rūpējas par datora drošību un kādā veidā tas varētu traucēt internetam? Pirms tam tak strādāja gan internets, gan arī bija UAC, bet problēmu nebija!

 

Varbūt kāds zin pastāstīt ko vairāk?

 

P.S. piemirsu pateikt, ka man ir Vista uz portatīvā!

Labots - riebekliic
Link to comment
Share on other sites

riebekliic
(labots)
cik sapratu no lattelekom, tad tas UAC traucē IP noteikt!

uzstādīts Eset NOD32 Antivirus 3.0.642.0

Windows firewall

 

...bet, ja ieslēdzu UAC, tad nets neiet

 

 

 

 

 

rīts gudrāks par vakaru... :-D

 

... taisnība vien ir, UAC nav pie vainas, tapēc ieslēdzu atpakaļ! Pie vainas ir kas cits - torrents! Bet ar dīvaini, kapēc tagad nets neiet? Iepriekš man ar bija vislaik torrents ieslēgts un gāja nets. Vai lattelekom būs ierobežojuši man netu un nesaka, bet tā vietā izdomā ko citu, vai tas no paša torrenta varētu būt atkarīgs?

Labots - riebekliic
Link to comment
Share on other sites

Cik ātrs ir Tavs DSL pieslēgums? 2, 5 vai 10Mbps?

Torrenta klientam ir tendence apēst visu pieejamo kapacitāti, tāpēc tā rijību vajag ierobežot, citādi vilkšanas laikā internetu lietot nevarēs.

Ne vairāk par 80% no Tava pieslēguma ātruma.

Vistai noteikti vajag uzlikt abas servispakas.

Link to comment
Share on other sites

riebekliic
Cik ātrs ir Tavs DSL pieslēgums? 2, 5 vai 10Mbps?

Torrenta klientam ir tendence apēst visu pieejamo kapacitāti, tāpēc tā rijību vajag ierobežot, citādi vilkšanas laikā internetu lietot nevarēs.

Ne vairāk par 80% no Tava pieslēguma ātruma.

Vistai noteikti vajag uzlikt abas servispakas.

 

ātrums ir 5 Mb

 

download un upload ātrumu es mainīju atkarībā no tā vai kko daru pie PC vai nē! Bet tagad ir tā ka tiklīdz ieslēdzu ta viss - nets neiet, pat ja atslēdzu nets ar neiet, tikai pēc restarta nets atkal strādā, ja protams neieslēdzu atkal torrentu! Varbūt esmu noķēris kko nelabu no tā torrenta, tik antivīruss neko neatrod!

 

Varbūt izdzēst to torrentu un pa jaunam uzinstalēt?

Link to comment
Share on other sites

Vista iespējams netiek galā ar konekciju skaitu.

Vai tai ir servispakas uzliktas?

 

80% no 5Mbps ir 4Mbps jeb 512KB/sek

Link to comment
Share on other sites

torentam vajag likt ierobežojumu uz augšupielādi, teiksim 8KB, ja tas ir DSL. Augšupielāde ir tā, kas aizsit internetu. Torents strādā, bet no tevis neviens nekopē - internets strādā normāli. Torents strādā un no tevis intensīvi kopē - internets totāli iebremzē.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gadījumā nelieto kādu linksys GS sērijas rūteri? Tiem ir iedzimta slimība ar p2p progām. Savulaik pašam šī problēma bija un atraku iemeslu tieši rūterī. Tur defaultā firmware linksys rūteros nespēj atbrīvot korekti nepieciešamos resursus un pēc kaut kāda laika aiziet ciet tā, ka internets vispār vairs neiet. Palīdz tikai rūtera restarts. Kā risinājums bija uzlikt citu firmware DD-WRT piemēram.

Link to comment
Share on other sites

DSLam upload jāliek 20-30KB/s, konekciju skaits kopējais 40-80.

Nav jegas vilkt no 200 pa pusei kilobaita, labāk vel no 20 un katra pa 11KB/s

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...