Jump to content

Īrēju dzīvokli Rīgā.


normaaLs
 Share

Recommended Posts

Fotomeistars

Jā, jūra ir tuvu... Aber pārāk tuvu jūrai arī nav forši. Viens čoms dzīvo pie 3. galapunkta, pēdējās mājās vistuvāk jūrai - nu tur vislaik vējš pūš. Manuprāt, sakarīgākā Daugavgrīvas daļa ir pa kreisi no parādes ielas, braucot uz 3. galapunktu - pa labi ir mazās piecstāvenes (laikam) - baig nepatīkamas. Arī no turienes, kad gāju uz diennakts veikalu, nāca visādi kliedzieni un kas tik vēl ne :D Arī kompānijas, šķiet, tur lasījās. Aber pa kreisi, tuvāk upei, šķiet, ir mierīgāk. Pats dzīvoju mājā starp Parādes ielu un upi, bija mierīgi tur, nebija sajūta, ka esi čuhņā, bet nebija arī kaut kādas vientulības sajūta - vienkārši mierīgi apkārt, un diezgan zaļi. :)

Bet, nu, Bolderājas sākums (pie Lignuma) man tomēr labāk patīk. Lai gan Lignums mēdz smirdināt gaisu :D

Jā, 3. autiņš iet ļoti biežī, vēl ir 30., 36. autiņš, 246. un 247. maršrutka. Nu nav tā nemaz tik liela čuhņa. Ir pat SwedBank filiāle, mazā Maxima, Super Netto, IKI, Drogas utt :D

 

Nu, ja cilvēkam ir iekšā, var no rīta piecelties tā agrāk, aizstaigāt vai aizskriet līdz jūrai un uzsākt dienu ar peldi... Var arī upē izpeldēties, principā...

 

No vienas puses, ir itkā tāda laba lieta tā sajūta, ka esi prom no pilsētas, prom no visiem. Tikai tas prieks pāriet no rīta, kad jākuļas pie visiem atpakaļ uz pilsētu, jo tieši tur viss notiek. Lai gan, šķiet, varētu kādu mēnesi nodzīvot tīri rajonā mierīgi - veikals ir, kur peldēties ir, kur pa mežu staigāt ir, kur šašliku uzcept ar ir, a ko vēl vajag?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • oxygen

    7

  • Animal

    7

  • Gestapo

    6

  • Fotomeistars

    19

"Ja peerk uz palikshanu, jaasaprot... ka pat ja Tev vienam ir mashiina, varbuut buusi kopaa ar cilveeku, kuram pasham nav un nav ari liidzeklju... sabiedriskaa transporta eerta pieejamiiba ir noteikta manupraat. "

 

Lūk, lūk! Cik nav tādu, kas pierīgas rajonos sabūvējušies un ir spiesti papildus savam pamatdarbam katru dienu sievai un bērniem par šoferi kalpot. Ja vēl sievai auto nopirksi, tad tik un tā bērnu kādam uz skolu un atpakaļ būs jāvadā.

Link to comment
Share on other sites

>Animal

 

Kritums no Ls 240 uz Ls 130 varētu būt izskaidrojams, piemēram, ar Euribor likmes samazinājumu.

Grūti tikai saprast, to dzīvokli Tu esi nopircis (kredīts) vai tomēr īrē.

 

Iireeju. Nekad neesmu juties tik droshs, lai taa veesi uznjemtos saistiibas uz 20 vai 40 gadiem :) A taa apnika... eju dziivot citur... tas nekas ka izpirkums tjipa veejaa, jo taapat dziivoklis nebuutu mans vel iiiiilgi. Esmu no tiem, kas saka nav jeega pirkt savu, liist saistiibaa ar banku. Man patiik iire ar izpirkuma tiesiibaam. A cena samazinaajaas, jo es gribeeju iet uz citu jaunceltni paari ielai par juutami zemaaku cenu un piedaavaaju ari shii dziivoklja saimniekam nolaist cenu un vinjsh piekrita.

 

Tagad Ikshkjilee starp citu, var dabuut uz iiri ar izpirkumu rindu maajas 180kvm pa ~200Ls meenesii. Protams piem ziemaa komunaalie tur var sakraaties vel tik pat, bet nu doma... tagad iespeejas IR - ieguut iipashumu nelienot bankas cilpaa

 

Par auto... nezinu cik biezam jaabuut lai pirktu sievai auto. Es censhos dziivot pec taa, ko maaca SSE un gan jau ari citaas skolaas - transportam kopsummaa driixt atveeleet liidz 20% no kopeejiem ienaakumiem. Daudzi teereeja 80% savam jaunajam X5 un tagad dziivo pie mammas komunalkaa... no taa visa ko sapratu - virs 20% transportam neteereeshu, jo es pie savas mammas nevaru paarvaakties, vinjai sava dziive un savs bizness, kur man nav vieta :D tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos man laikam nepaveicaas. PROTAMS, ka arii es labpraat sievai auto pirktu un uudeljaadas kazhoku un taa, bet nu ... nu neesmu es biezais :D

 

Bet doma jau korekta... pat ja var sievai nopirk... beerni taapat uz skolaam utt buus jaavadaa... viens no taadiem rajoniem ir jaunie Dreilinji

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Bass - Es dzīvoju parādes ielas 6 namā... tjipa pa labi nākamā ēka aiz cento veikala.. tu ieej apskaties pagalmā, kāds asvalts mums un trotuārs pagalmā... tik pat labi ir arī viss cits, i jauns jumtas segums uzklāt, i drīz laikam māju siltinās... tā nu nav no mazajām piectāvenēm, bet ķieģeļniece, un manuprāt ir OK dzīvesvieta.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Nu, pie Cento varbūt ir normālāk, pie tā pagalmos neesmu bijis. Es vairāk runāju par tām, pretī Neldai (tagad IKI?) un stadionam, līdz 3. galapunktam. Tur vēl dziļāk kaut kur bija diennakts veikals. Nu nepatīk tas rajons. :)

 

Tas tā, no atmiņām... Uz Daugavgrīvu vairs īsti nesanāk tikt - nekā man tur darāma nav... :)

Link to comment
Share on other sites

Es gan tomeer tagad esmu sacepies par 2 vietaam - 1 ir Ozolnieki taa jaunaa maaja, bet domajau, ka tas man ies secen. Un ir vel viens variants ko es skatos kaa taadu man tiikamu. Atradu tepat Ogres krajaa (10km no Ogres) vienu keksu, kursh tirgo savu zemiiti 2000kvm ar 70kvm mazu maajinju (malkas apkure un taa). Bet kaa es uz to skatos... cena ir tik zema, ka njemot kriitu soc izzinjas nevajag un njemot uz 5 gadiem sanaak bez pirmaas iemaksas panjemot 100Ls meenesii. Reta haljava. Un pa lielaam shaibaam taa ir vieta no kurienes nekad neizdziis, ja vien nomaksaas to kriitu :D apkure sava, uudens spice. Tb lai nu kas notiktu, bez jumta nepaliks :D Nez... mosh es vecs palieku vai kaa, bet reaali patiik shaadi varianti... daba, smukums, nosaciita briiviiba un tuvu civilizaacijai. Tad gan es laikam beidzot mashiinu sev nopirktu.

Link to comment
Share on other sites

Animal, Tu Med. 19 vai 24 mitinies tagad? Es 19 nedabuju tajā laikā un paķēru zaķu. tās 24 kastītes man nepatika - plānojums galīgā pakaļā.

Un netrako ar pirkšanu, tipa piedāvājums labs, bet neiesaku pirkt dajebko brīdi, kad cenas krīt un kritīs viņas līdz pavasarim droši, pa to laiku noteikti būs kas labāks un lētāks.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Animal.. iegādes cena jau ir tas mazākais.. skaties cik tev maksās malkas sagāde/patēriņš, apsaimniekošana, remonts utt... saliec +/- abiem variantiem un tad jau redzēsi. :)

Link to comment
Share on other sites

Par auto... nezinu cik biezam jaabuut lai pirktu sievai auto.

Nu nevajag sievai pikrt "biezu" auto, tad var atļauties arī 2 auto ģimenē.

Pie tam bieži vien tā var būt diezgan spiedoša vajadzība, ja dzīvo vietā, kur nav

labas sabiedriksais transports.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo: 24. bet man te patiik plashums 2ist dziivoklii. 19. numuraa 2nieki ir kropliigi, bet triinieki gan baisi feini. Tur bija nesen viens piedaavaajums 100Lsmeen +kom. bet bez virtuves. Biju skatiities... nu ahuuni plashi un patiikami :) I 3.istaba kaa darba kabinets nodereetu :)

 

Nu es jau domaaju, ka nemaz ari neko tagad nenopirkshu, jo ja pirktu maaju, skatiitos uzreiz iespeeju granulu katlu likt utt. Tagad taadu iespeeju nav... da i dziivoklis tagad ir izdeviigaak.

 

Zakju ielaa arii btw vienu dziivokli skatijos. Tur gan taadi nelieli vinji.

 

CAP - lai arii cik daarga buutu malka vai granulas... maaja pa 6000Ls .... :D Dziivoklja cena kuraa dziivoju ir 40000Ls (uz šo brīdi) ;)

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

40 000Ls novērtējums [šobrīd] http://www.lzti.lv/?izsole&od=price&pge=2 ir 125m2 2-istabniekam un 90m2 4-istabniekam Purvciemā.

 

Ilūkstes iela 52-8, Rīga 90.70 40200.00 31411.86 3. 15.07.2009 10:00 Glumovs, Andrejs

Ūnijas iela 74-1A, Rīga 125.30 40000.00 40000.00 1. 15.07.2009 13:00 Glumovs, Andrejs

Link to comment
Share on other sites

Nepareizi salīdzini.

1. 1km attālumā 3 dažādas skolas

2. 500m attālumā bērnudārzs un mūzikas skola

3. 20m attālumā veikals

4. 0m attālumā mežs

5. 500m attālumā ezers ar pludmali

6. diennakts videonovērošana ar apsardzi

7. slēgta sēta ar bērnu laukumiem

8. Mednieku 19 ko minēja tepat kolēģis, tie vērtējumi ir vel augstāki, lai gan tur man nesaprotamu iemeslu dēļ

 

Bet salīdzinat kaut kādu pretīgu Ūnijas ielu ar sho te :D tas ir bikīt smieklīgi. Pie kam Nordea projekts Ūnijas ielā 82 ūnijas ielā ;) Un nebūt ne Tuvu pie meža ezera utt. Bet arī jaunceltne ;)

 

Tikai tikko pamanīju... šis dīvainis, par reālo tirgus novērtējumu uzskata izsoles cenas :D Nu vai zin... Stabu iela pie Čakenes pirms paaris mēn pardeva 3istabu dzīvokli 87kvm pa 20000Ls ;)

Māja kurā dzīvoju 110kv 3 istabu dzīvoklis aizgāja šita 3. izsolē pa 24000Ls. Bet ir naivi to uzskatīt par īpašuma novērtējumu ;)

Labots - Animal
Link to comment
Share on other sites

Zakju ielaa arii btw vienu dziivokli skatijos. Tur gan taadi nelieli vinji.

Nepareizajā stāvā skatījies, man 90m2 un 2 stāvi :)

Link to comment
Share on other sites

Tikai tikko pamanīju... šis dīvainis, par reālo tirgus novērtējumu uzskata izsoles cenas :D Nu vai zin... Stabu iela pie Čakenes pirms paaris mēn pardeva 3istabu dzīvokli 87kvm pa 20000Ls ;)

Māja kurā dzīvoju 110kv 3 istabu dzīvoklis aizgāja šita 3. izsolē pa 24000Ls. Bet ir naivi to uzskatīt par īpašuma novērtējumu ;)

Es atlasīju pēc vērtējuma + šī ir 1. izsole. Ja gribētāju nebūs, 3. kārtā starta cenas nokritīs par 40% pret sākotnējo.

 

Par bonusiem: apsardze ir skaisti, bet maksā. Katru gadu maksā.

Bērnudārza tuvums diemžēl negarantē iekļūšanas iespējas.

Rīgā bezmaz vai uz katru pusi kilometra attālumā ir pa skolai.

Link to comment
Share on other sites

aaaa.... taadu es skatijos vel bez trepeem un peleeko apdari :) Tie tur ir feini... riktiig feini... Lieliska izveele!!! Respect!

Man te briizhiem tek siekala par Senču namu dvīņu majām Mārsila Mednieku krustojumā, bet tur cipar psc psc ierubīts :D ta jau feini... 180kvm ar nelielu mauriņu utm :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...