Jump to content

Ekrana scriini C diskaa


NyuNya
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man ir taada probleema : pec Jaanniem :drinks: iesleedzu PC un paskatijos savaa C diskaa,vinsh loti igi gaaja iekssaa un neko neraada. Peec kadam sec paradija, bet skatos tur kaut kadi IMG , labi atveru paskat kaut kaadi ekraana scriini nu labi paaris paskatos un redzu kad tie scriini ir itka ik peec 5 sec, labi domaaju kaut kads glluks vai kas dzeesu, dzeesu nu , bet tik daduz ! Paneemu ar Ctrl + A ieziimeju visu iznjemu tos folderus vai programas kuras nevajag dzest un uzspiedu Delete. Kompis iekaaras uz kadam 5 sec un paradija vai izdzest 56 tuukstosus to IMG , es biju lielaa shokaa :shock: un protams izdzeesu vinjus . Peec kaadas 1h paskatos atkal un tur ir atkal tie IMG , bet ar shodienas scriiniem ~ 600 . Man tas jau ir panicis varbuut kadam ari ir bijusi shitaa probleema un ka vinju risinaat . Protams var ari izdzest visus C disku un probleema bus risinaata , bet varbuut ir kads cits veids? :?: :ermm:

 

 

P.S Atvainojos kad rakstu bez garumziimes , vienkārši uz doto briidi kads Jaanos sabojaja klaviatuuru un nevaru uzspiest.

Es izsti nezinaju pie kaa likt tapeec izveleejos Viirusi . :-(

 

P.S2 Scriins : Links

Labots - NyuNya
Link to comment
Share on other sites

binladens

+ par antivīrusu, bet vēl vari pamaklēt netā kāda programma tā saglabā printscreen moš atraksi vaininieku :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu ok , Paldies ! Parbaudiisu ar tagad uztadiito Eset Nod32 3.0 Versiju ! Ja neko netaradiis vajadzes dabut kaadu jaudiigaku, ja jau tas neko , tad jau vajadzees nopirkt originaalo, a to cik var ar to nelagalo ?! Kaa nekaa saka : "Free antiviirus veica savu darbu tikpat labi, kaa Ezelis ar salaustu kaaju" ! :)

Labots - NyuNya
Link to comment
Share on other sites

Nu ok , Paldies ! Parbaudiisu ar tagad uztadiito Eset Nod32 3.0 Versiju ! Ja neko netaradiis vajadzes dabut kaadu jaudiigaku, ja jau tas neko , tad jau vajadzees nopirkt originaalo, a to cik var ar to nelagalo ?! Kaa nekaa saka : "Free antiviirus veica savu darbu tikpat labi, kaa Ezelis ar salaustu kaaju" ! :)

 

 

Iespējams, ka iekšā sēž family keylogger vai KGB keylogs. Zāles SpyBot Serch&Destroy+AVG free - abas ir bez maksas un tiek ar to galā

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Iespējams, ka iekšā sēž family keylogger vai KGB keylogs. Zāles SpyBot Serch&Destroy+AVG free - abas ir bez maksas un tiek ar to galā

 

 

Nu buus vien taa jadara, jo cik skatos NOD nu neko pilniiba neredz ! :(

 

EDIT : Cik tiko paskatiijos kamer NOD skanoja tikmer tie images nebija , bet tajaaa laikaa es ari negaju Mozila ! Tiko iegaaaju Mozila piem. draugos aizveru izgaju apskatiju C Disku atkal tie IMG un beigas key_Datums un nevis Image, bet Mozilas formaata nu itka web lapas veidaa saglabaats ! Ok Ieshu guleet , jo esmu noguris riit paskatiishos, ja ir kaada Informacija Rakstat :)

Labots - NyuNya
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...