Jump to content

LG KM900 Arena


Recommended Posts

Tātad...

 

Jau sen gribēju iegā'dāties LG Arena, beidzot kad esmu sakarājis naudu (140 ls uz Tele 2), tad sāku domāt- vņam jau nav normāla OS iekšā, Symbian, vai Windows Mobile. Tad kā viņam ir ar trešās puses aplikācijām? Ir kaut kas pieeajsm, jeb nav, jo man nevajag telefonu, kuram neko vairāk kā iebuvēto stafu ielikt nevar. Un vispār no lietotāju puses- ko labu vai sliktu varat  par šo modeli pastāstīt.

Link to comment
Share on other sites

selection

LG KM900 Arena ESmu iegadajies so talruni, nujauw 3 nedela kops man ir LG ,bet ari mekleju kko ko varetu ieladet jaunu telefona pagaidam neta neko neatrodu,ja atrodu tad pa maksu speles themas,zinu to ka atbalsta java failus.var itka ielikt divx progu ar kuras palidzibu var skatities filmas no neta.JA kads zin kadu saiti kur dabut sam modelom speles ,themas ,un aps.. rakstat pm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
selection

sveiki esmu diezgan izpetijis tel. funkcijas,secinu kad telefons ir diezgan labs konkurents "Iphone" bet telefonam nevaru atrast nevienu touch speli neta,un citas progas.oficialaja lapa itka ir speles bet nav LATVIJAS ieksa ieks VALSTIM,biju nemis krieviju,bet nekur talu netiku,tur prasa visadus konfigus,piem. operatoru.

JA KADAM VEL IR SIS LG MODELIS RAKSTIET ko esat atklajusi jus jaunu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. Kā iedarbināt uz viņa GPS un vai šis aparāts strādā tik ar google map un visu laiku gprs ēd?

2. Kā var pirmo izvēlni pats salikt ko grib? respektīvi pielikt klāt esošajiem īsceļiem SMS, Muzika un Modinātājs?

Link to comment
Share on other sites

selection

nu nezinu man patik telefons,pirmstam bija nokias un s/e.

VISMAZ kautkas jauns man.pim izvelne,un funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Ja man godīgi jāsaka, tad es neērtāku telefonu rokās nēsu turējis. Itkā jau viss apmierina līdz brīdim, kad jāraksta SMS vai jāsameklē kāds kontakts, kas ir primārās lietas. Internetā sēdēšana ir drausmīga... uz linkiem trāpīt grūti... katru reizi kad uzspied uz kādu linku lapa ir jāpietuvina .... neērti... kā arī batereja ir zem jebkuras kritikas :( runāju ap 1.5h dienā un kādas 20-40min nets un batereju vakarā jau jālādē. Vienīgais un lielais plus ir šī telefona atmiņa un ekrāna kvalitāte.

 

Un aizmirsu pateikt pašu lielāko mīnusu....... Diena, saule = ekrāns pilnīgi melns un nesaskatāms :(

Link to comment
Share on other sites

Nesen tika iegādāts šis telefons ,viss itkā normāli ,bet kad mēģinu apskatīties Youtube.com kādu video parāda ''Nezināma kļūda'' un viss

Varbūt kāds kas ir saskāries ar šādu vai līdzīgu problēmu varētu padalīties ar tās risinājumu :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Problēma iespējams tā pati: Pakalpojums netiek atbalstīts - WiFi..... risinājuma nav :(

vai kaut kā ir iespējams telefonā ielādēt google maps, lai nav jāizmanto GPRS?

Link to comment
Share on other sites

selection

par yotube pareizi teica,ar wi-fi nestrada,to es ar biju piefiksejis.

sms rakstisana sagada neertibas 2-3 dienas,tagad rakstu ka ar taustin telef.

saule ir grutibas saskatit,tas tiesa.

lg blogos var atrast info par googlemap,un citam kartem.

kontaktu meklesana man nesagadaja problemas-es pat teiktu kad erti Man.

nu interneta sedet caur telefonu naw bijis nekad normali.tas tads fiksais e-pastu lasisanas,un visadiem sikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Tikko uzzināju kā var apskatīties video Youtube. Ir jāieiet Lmt mājaslapā un jāpasūta gprs konfigurācija ,vai kā viņu tur, un tad laikam var skatīties.

Kāds ir atradis kādu spēli vai vismaz kautko citu interesantu ko ielikt ?

 

 

P.s Kāds var latviski paskaidrot kas ir Fm raidītājs?

Labots - reliboy
Link to comment
Share on other sites

selection

NU ES PIM.biezi izmantoju fm raiditaju,uzliec lai spele tava muzika tad panem iespejas fm raiditajs un uzliec frekvenci pa kuru tava muzika speles Tas vairak domats masina braucot kad neker radzins,vai diski apnikusi.Un speles es nedaudz dabuju,nevisas ir normali vadamas.man youtube strada,tikai caur gprs(nu karoc nadinu skaitis nost par megabaitiem,neizdevigi skatities video.

Link to comment
Share on other sites

Vai nav vēl kāds šeit atkodis kā likt GPS darboties bez GPRS?!

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu nafik LG, ja ir Nokia 5800. Virsū Symbian, kas paver ļoti daudz iespējas progām.

Link to comment
Share on other sites

Likās ka LG ir pretīgākais tel. ko rokās esmu turējis, bet nē, tomēr tā ir nokia 5800.... tāpēc vien jāmeklējas priekš LG progas

Link to comment
Share on other sites

Nevar nemaz salīdzināt kautkādu prastu un neglītu un garlaicīgu, lēnu un un un nekādu 5800 ar arenu!!! :jester::closed:

Link to comment
Share on other sites

aivixxx

Sāku lēnām izkost šo telefonu, par spēlēm dažas atradu liku meiģināšu sameklēt. Bet netieku nekādā skaidrībā ar GPS, neiet ari google maps. Tiešām kads nezin kur dabūt normalas kartes? Varbūt ir iespēja Nokia kartes iedzit?

Ā un vēl jautājums kā ieslēgt "kukijus"??

 

te arī adrese uz spēlēm, nekā daudz un īpaša bet...

Labots - aivixxx
Link to comment
Share on other sites

Kāds ir atkodis kā izmantot Google maps? Jo katru reizi nospiežot ''My location'' parāda ''Jūsu vieta ir īslaicīgi nepieejama''

..

No programām esmu ielicis skype ,kuru dabūju no www.skype.com. Nav versijas tieši priekš šī telefona ,bet der arī no citiem LG

Paldies par linku uz spēlēm!!

Un ja kāds ir atradis ko interesantu lūgums padalīties ar citiem !wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kas ir ar divx pleyeri? kadam iet parveidotie video? un ka lai uzinstale divx pleyeri? Divx majas lapa Arena nav ievietota ka atbalstītājs...

Link to comment
Share on other sites

Nu nav šim telefonam GPS alternatīvu un nebūs. Viņam nav OS un neviens programmas, kas paredzētas tikai vienam telefonam netaisīs.

 

Bet nu GPS jāiet iz arī bez GPRS, jo ir gan parastais GPS, gan A-GPS. Pie uzstādijumiem ganjau var nomainīt ko. Man Nokia piemēram automātiski, ja uztev satalītu, tad ņem ar parastu GPS, ja nē tad caur internetu ar A-GPS.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kas ir ar divx pleyeri? kadam iet parveidotie video? un ka lai uzinstale divx pleyeri? Divx majas lapa Arena nav ievietota ka atbalstītājs...

 

Viss iet, un teikšu, ka vidoe kavalitāte piekš telefona ir izcila.

Es piemēram dariju tā, lai aktivzētu -

Nokačā šito - http://www.divx.com/...re/windows/divx un ie ieinstelē.

Tad atver DiviX palyer -> Tools -> Device Manager -> Register Devide -> Izvēlamies LG -> ievadi to kodu, kas dots telefonā (iestatījumi -> savienojamība -> divX kods) un ierakstam nosaukumu -> tad viņš ieveidos vienu failu, ko iekopējam telefonā zem video mapes. Un man viss iet tagad, prieks skatīties video.

 

Man vēl ir pāris spēles, linki:

1. http://rapidshare.co...15173/Games.zip - pāri 100 spēlēm pats neesmu vēl visas skatījies :)

2. un vispār ieteiktu pieregistrēties (viss angļu val) www.mylgarena.com - formums, par mūsu mīļo Arēnu :)

 

Šodien mēģināšu apdeitot softu, tad, ja kāds gribēs varēšu padalīties ar info.

 

Ar cieņu, Oskars.

 

Sveiki,

Pēdējās dienas esmu paurbies pa citiem forumiem un ir dažas lietiņas ar kurām gribu padalīties.

 

Par spēlēm: iepriekš jau devu un ja vajag vēl rakstat man iedošu vēl, arī touch spēles.

Progas ir dažās - man piemēram ir Opera mini (full screen, touch) un KD player, ir vēl citas tās vēlāk ielikšu.

Par Youtube.com, es caur Wi - fi varu skatīties viss ļoti forši iet un pa pilnu ekrānu.

Par jauno softu man bija KM900AT_V10h verija tagad ir KM900AT_V10m ir daži uzlaboju, bet visus vēl neesmu atkodis.

Runājos par GPS - šodien mēģiāsu palaist viņu tā lai neizmantos GPRS, tie strādātu offline un sanāk netērētu naudu.

 

Ja, kādām kaut ko vajag primitīvā līmenī palīdzēt - dodiet ziņu.

 

Ar cieņu, Oskars

Labots - pusiks
Link to comment
Share on other sites

Paldies par linku uz to forumu ,tiešām noderēja.:good:

Par to Youtube.com un Wi-fi tu sīkāk varētu apraxtīt ;)

Link to comment
Share on other sites

Tātad par Youtube.com, lai varētu skatīties video caur Wi-fi. Lietabija pavisma vienkārša, tikai nezinu vai tā lieta iet uz visām softaversijām, man KM900AT_V10m iet.

Tā:

Paņemam savienojamība -> interneta profili ->izveidojam jaunutīklu, kuram izmantot starpniekus deaktivizējam un piekļuves vieta -Wi-fi.

Tad ņemem straumēšanas iestatījumi -> un UDP porta nr.nemainīju(6970~32000) un interneta profils - tas, ko izveidojāt unaktivizējam.

Principā visam vajadzētu iet.

Runājot par GPS man iet offline režīmā, tas ir neēd naudu :) Lieta ir tāda, ka man piemēram ir Rīgas karte ar tuvējām piepilsētām, vissattēlots ļoti labi un darbojas ātri - tikai meklēšana man nestrādā (par to vēl pats info meklēšu), bet ja vajag ceļu Rīgā apskatīt, kādreiz var noderēt.

Varu pastāstīt, kā palaist - tikai jautājiet.

Ar cieņu, Oskars.

Labots - pusiks
Link to comment
Share on other sites

Jā labrat palasītu info gan par izmaiņām pēc upgreita, gan ka tev izdevas joks ar GPS!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

Par izmaiņām pēc apgreida (cik esmu pamanījis) - kontaktos tinot rāda ekrāna vidū burtu, kurš ir uztīts. Un ja godīgi neko īsti vairāk neesmu iečekojis :) Droši, ka ir, bet nu...

 

Par GPS, njā offline režīmā, neuzrāda ne atrašanās vienu, ne meklēšan strādā, bet kartes ir :)

Vispirms novilkt vajag http://wap.mgmaps.co...submit=Download - signed jad un ieinstelējam telefonā. To dara šādi - iekopējam failu zem mapes Other (pieslēdzot tel. pie kompja), tad spiežam instel un vietu, kur saglabāt.

Tad te http://www.mgmaps.com/cache/ novelkam gMapMaker programmu un ieinstelējam datorā.

Ieejam http://www.mapcacher.com/ un pie zoom level ieliekam līdz 16 (man ir un detaļas ir ok). Tad piezūmojam pie sev vēlamā reģiona un ar vienkāršiem peles spiedieniem ierobežojam sev vēlamo teritoriju. Level of deatels - medium. Tad spiežam Generate. Saglabājam datorā.

Tad atveram ieinstelēto gMapmaker un saliekam opcijas - pirmais norādam, kurs saglabāt kartes failus (kuri vēlāk jāiekopē atmiņas kartē), tad Max downloads 3 un type of map - pašu pēdējo no dotājām iespējām. Tad spiežam GO un atrodam to saglabāto failu. Tad sāksies failu lejuplādēša, šis proces man Rīgas apkārtnes kartei ar zoom level 16 aizņēma 5 min, tas var mainīties atkarībā no zoom level un vēlamās kartes lieluma.

Kad tas beidzies, ir izveidojusies mape Mgmapcache, kuru vajag iekopēt atmiņas katrē (var telefona atmiņā mapē - other, bet man ir tāda lieta, ka to mapi nevarēs atvērt, jo tur ir daudz failu un kamēr tel. tos nolasa... ilgs laiks, es savējo pagaidām iekopēju zem video (man nav atmiņas kartes))

Kad esat iekopējuši telefonā to mapi, palaižat programmu GMape telefonā un ņemat options -> map -> stored maps -> ieliekam ķeksīšu pie storde map un offline mode, tad ņemam Browse... un atrodam to vietu, kur iekopējāt Mgmapcache šito mapi un ok, un beigās SAVE. Tad restartējam programmu un visam jāiet.

 

Enjoy!!

 

P.S. sorry par kļūdām rakstībā.

Labots - pusiks
Link to comment
Share on other sites

andrejs22

Pēc ilgiem meklējumiem es šo to atradu

http://www.google.com/support/forum/p/Google+Mobile/thread?tid=053f10ffd290ad01&hl=en

 

1. jānopumpē AmAze un jauzinstalē to mobīlaja wap.amazegps.com

 

http://www.amazegps.com/index.php?page=register&language=international

 

2. Būs jāuzliek GPS veids neatkarīgs

3. Jāpalaiž Amaze telefonā un jāseko visām instrukcijām

4. Aizveram Amaze un Google maps strādā bez problēmām ar visu My Location :)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt stulbs jautājums bet pēc programmas atjaunošanas tev latviešu valoda saglabājas?

Link to comment
Share on other sites

Mudvayne

Nesen tika iegādāts šis telefons ,viss itkā normāli ,bet kad mēģinu apskatīties Youtube.com kādu video parāda ''Nezināma kļūda'' un viss

Varbūt kāds kas ir saskāries ar šādu vai līdzīgu problēmu varētu padalīties ar tās risinājumu :)

 

Zvanīju LG, man pastāstīja, kā jādara sekojoši:

Menu – Connectivity – Streaming settings – Internet Profile, un šeit ir jāizvēlas Wi-Fi.

 

Esmu mēģinājis, man viss iet superīgi!

 

Varbūt stulbs jautājums bet pēc programmas atjaunošanas tev latviešu valoda saglabājas?

 

Tas ir atkarīgs no programmatūras. Ja tur ir uzrakstīts “CIS”, tad latviešu valodai jābūt. Ja nav, tad versija ir domāta citam reģionam un latviešu valodas var arī nebūt.

Piem., man ir pēdēja man zināma oficiāla versija: KM900AT-00-V10m-CIS-XXX-JUL-09-2009. Un tur ir latviešu valoda.

 

Kāds ir atkodis kā izmantot Google maps? Jo katru reizi nospiežot ''My location'' parāda ''Jūsu vieta ir īslaicīgi nepieejama''

..

No programām esmu ielicis skype ,kuru dabūju no www.skype.com. Nav versijas tieši priekš šī telefona ,bet der arī no citiem LG

Paldies par linku uz spēlēm!!

Un ja kāds ir atradis ko interesantu lūgums padalīties ar citiem !wink.gif

 

Pamēģini jau iepriekš minēto softa versiju. Man ar to viss darbojas.

P.S. Jāmēģina kaut kur ārpus telpas.

Link to comment
Share on other sites

Tātad mani secinājumi pec soft pārlikšanas:

 

1) jau minētais gan kontaktos, gan mūzikā bidot rādās burti.

2)Goggle maps darbojas

3)Var pārtīt dziesmas klausoties mūziku

4)Manu prāt isziņas parastajā režīma nedaudz "velk" atri rakstot citreiz netiek lidz.

5)Kad izvēlas pārlūkot "kubu" tas ritinās daudz ātrāk

6)FM transsmiter pāraida lielākā attālumā

7)Bēdīgi pet pēc programmas pārlikšanas bieži karās ilgi atver izinas.

 

Tas pagaidām tas ko esmu pamanijis...

 

Tā un varbūt kāds var palīdzēt man jau no paša sākuma nerāda failus kas ir other folderi.

Link to comment
Share on other sites

Mudvayne

Tātad mani secinājumi pec soft pārlikšanas:

 

1) jau minētais gan kontaktos, gan mūzikā bidot rādās burti.

2)Goggle maps darbojas

3)Var pārtīt dziesmas klausoties mūziku

4)Manu prāt isziņas parastajā režīma nedaudz "velk" atri rakstot citreiz netiek lidz.

5)Kad izvēlas pārlūkot "kubu" tas ritinās daudz ātrāk

6)FM transsmiter pāraida lielākā attālumā

7)Bēdīgi pet pēc programmas pārlikšanas bieži karās ilgi atver izinas.

 

Tas pagaidām tas ko esmu pamanijis...

 

Tā un varbūt kāds var palīdzēt man jau no paša sākuma nerāda failus kas ir other folderi.

 

Vai tev īsziņas karas vienmēr, jeb pēc power on/off ?

Kādi ir failu sufiksi tiem failem, kas ir other folderi?

Link to comment
Share on other sites

Viss beižak tas ir sākot rakstīt isziņu, pirmais simbols nenormali aizkavejas. Izmainijies ir tas kad burts iekrāsojas melnā krāsa un izdziest kad var spiest nakamo. Aizkave ir minimāla prakstisi nejutuma, qwerty klaviatūra dabojas perfekti.

Other folderi atrodas .jar .jad faili, pieliekot pie pc un izmatojot mass storage faili datorā uzrādas, pagaidām vienīgais veids kā varu uzinstalēt programas ir izmantojot pc suit.

 

Viena lieta kas man vēl jo projām neapmierina, kad pienāk zvans un nospiezot "sarkano klausulīti" ieslēdzas klusums un tikkai tad var noraidīt zvanu.

Un jautājums vai jums nav tā kad biezi nugluho beidzot sarunu? Man jau kadas 5cas reizies ir ta kad taustiņi un ekrāns paliek nejūtigs, laiks skaitas bet sarunu nevaru beigt.

Labots - aivixxx
Link to comment
Share on other sites

Un jautājums vai jums nav tā kad biezi nugluho beidzot sarunu? Man jau kadas 5cas reizies ir ta kad taustiņi un ekrāns paliek nejūtigs, laiks skaitas bet sarunu nevaru beigt.

Šāds gļuks ir paris reizes manīts.

Link to comment
Share on other sites

ar ko apdeits veikts?

peec apdeita factory seetiings atjaunoti no servisa menu?

kaa uzvedaas ar Angļu valodu?

Link to comment
Share on other sites

Apdeits veikts caur Lg Pc suite pirms kādas nedēļas vai vairāk ,bet kārties sācis tikai šodien.

Ja pareizi sapratu tad nekādi factory setingi nav atjaunoti ,bet iespējams nepareizi sapratu jo neeesmu īpashi gudrs shajā jomā.mda.gif

Mūzikas folderi vispār never vaļā tikai rāda ''Lūdzu uzgaidiet''

..

 

 

Parakos pa citiem forumiem un atradu risinājumu: The problem happens when you have music on the phone and then thru mass storage delete an album and add a different one, if you delete an album using mass storage you should exit mass storage load the music player wait for it to load close it and then go back into mass storage to add more albums, dont delete an album and then add more in the same "mass storage" session.

 

The phone gets confused if its adding to the library if something it thought was there has been deleted...

 

Try it delete an album and add another, to get the music player to work again just delete the album you just put on and load the music player before adding anymore Man par laimi viss tagad strādā normāli! yahoo.gif

Labots - reliboy
Link to comment
Share on other sites

Laikam tiku skaidrībā kapēc nerādās faili other folderī, tur ir iemājojies kāds neģēlis: ir mape kurā ir pilns ar nezināmiem failiem un nosaukumi ir vienkārši ķeburi, katra faila leilums ir ~1-2Gb, bet telefona atmiņu viņi neispaido. Lieta tāda nevaru arī izdzēst šos failus.

 

Tapēc varbūt kads zin kā meigināt dzēst šos failus vai kā tikt no tiem vaļā.

Varētu vienkārši atjaunojis iestatijumus, bet šajā gadijumā pazūd iziņas kas man ir ļoti svarīgas, caur pc suite var exportēt viņas, bet vai pēc tam ir iespēja importēt atpakaļ telefona?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...