Jump to content

Vai PC spej pavilkt sho karti?


Ficuks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cepums89

    8

  • Gliemis

    6

  • Edgars15

    9

  • Ficuks

    34

Kāds procis un kāds PSU?

 

Nu processors ir Duo 4800 @ 2.4 GHz

Bet kas ir PSU es pat nezinu

 

p.s. tagad man ir Geforce 8400GS ...  :grr:

Link to comment
Share on other sites

usins_pacina

Emz, un kāda būtu mātesplate? Vai ir PCI-E 16x 2.0 versija? PSU ieteicams 750W un pārējamnav nozīme, ja vienkārši gribi ielikt karti.

Link to comment
Share on other sites

Emz, un kāda būtu mātesplate? Vai ir PCI-E 16x 2.0 versija? PSU ieteicams 750W un pārējamnav nozīme, ja vienkārši gribi ielikt karti.

 

jaa man ir PCI-E 16x 2.0 tachu par PSU nezinu... kur to var uzzinaat? Un es negribu tikai ielikt karti... gribu lai taa arii pilnveertiigi ietu un straadatu ... 

Link to comment
Share on other sites

Kādi 750W? :) Pilnīgi pietiek, lai uz 12v reiliem dod 300-350 W pie tādas komplektācijas. Kaut vai Fortrons 400W.

Par barokli - atver kasti un paskaties. Ja nezini, neizzīlēsi.

Link to comment
Share on other sites

Kādi 750W? :) Pilnīgi pietiek, lai uz 12v reiliem dod 300-350 W pie tādas komplektācijas. Kaut vai Fortrons 400W.

Par barokli - atver kasti un paskaties. Ja nezini, neizzīlēsi.

 

Bet vai tas ir atkariigs tikai no baroklja? Manuprat man ir kadi 300 W - 400 W nez isti kautkad sen veru valja ... bet tad sanaak ja man ir ok barklis tad karte ies normali? tas ir vienalga kads man PC? Un kura tad no kartem ir labaaka?

Link to comment
Share on other sites

Emz, un kāda būtu mātesplate? Vai ir PCI-E 16x 2.0 versija? PSU ieteicams 750W un pārējamnav nozīme, ja vienkārši gribi ielikt karti.

 

ot labs cilvēks. tur ar 500nieku būs gana, 750 jau ir ar rezervi.

autor noņem vāku un izlasi barokļa sānā. vēlams firmu un cik W, iepostē te, pateiksim kas un kā.

Istenībā tavai komplektācijai pilnīgi pietiktu ar HD4830 un tā ir lētāka.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

ot labs cilvēks. tur ar 500nieku būs gana, 750 jau ir ar rezervi.

autor noņem vāku un izlasi barokļa sānā. vēlams firmu un cik W, iepostē te, pateiksim kas un kā.

Istenībā tavai komplektācijai pilnīgi pietiktu ar HD4830 un tā ir lētāka.

 

Tad jau itka ir ok kompis shai kartei? HD4850 buus japerk tad... bet nu droshibas pec apskatishos vel barokli ... cik kartei tad vajag daudz ? 400w ?

 

Tad jau itka ir ok kompis shai kartei? HD4850 buus japerk tad... bet nu droshibas pec apskatishos vel barokli ... cik kartei tad vajag daudz ? 400w ?

 

Man ir Codegen 400W.... der?

Link to comment
Share on other sites

Laikam esi nedaudz izliecies. ;)

Tev jāsaprot pāris pamatpatiesības:

1) Jebkas, ko tu pievieno pie barošanas bloka patērē elektrisko enerģiju. (HDD, mātesplate utt.)

2) Tā kā tas "jebkas" (piem videokarte) pārsvarā izmanto 12v, tad svarīgi, lai tev pietiktu jaudas uz 12v līnijām.

3) Cik jaudas tev ir? To var uzzināt izpētot barokļa uzlīmi, kur jābūt rakstītam, cik jaudas W un attiecīgi cik daudz strāvas A baroklis spēj dot uz 12v līnijām.

4) Ja rakstīts, ka uz vienas 12v līnijas baroklis spēj dot vismaz 14A, tad jeeej! Tev ir cerības!

5) HD4850 patērē max ap 130W, (nu pieņemsim 11A) tas nozīmē, ka jāpiedomā slēdzot klāt citus dzelžus - resp. nespraud visu uz 1 līnijas.

 

Bet kopumā varu tev teikt, ja nenosauksi precīzi un pilnīgi visu komplektāciju, ieskaitot barokli, tad neviens tev 100% neatbildēs.

Cits varinats un varbūt ne tas sliktākais - meklē, pēti, lasi.

Lai veicas.

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Kad man pirka v-karti, tad "veči" bodē stāstija, ka pilnīgi pietiks ar 400W barokli, kautgan uz v-kartes kastes arī bija raxtīts 450W minimum... Man PSU 400W codegen.

 

sh*t... sanak man ar 400w necereet? :(

 

Cerēt.

Link to comment
Share on other sites

Kad man pirka v-karti, tad "veči" bodē stāstija, ka pilnīgi pietiks ar 400W barokli, kautgan uz v-kartes kastes arī bija raxtīts 450W minimum... Man PSU 400W codegen.

 

 

 

Cerēt.

 

LIels paldies ka devi ceribu :D bet ka ar parejo? ja baroklis der tad viss? 

 

Nu ka tad isti ir? varu njemt es to karti? 

tatad velreiz:

 

Dual core 2.4 GHz

2 GB of RAM

Codegen 400w

 

 der man HD 4850 ?

Link to comment
Share on other sites

:velns:

nopeerc to karti un skaties, ja PSU būs par iisu tad peerc jaunu :lol:

Kas te neskaidrs???? Neizmantos visus 100%, bet karte ies!

Codegen taapat ir un paliek ritigs craps

Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz HD4770 vai pat HD4670.. citādāk bez jauna PSU iegādes neizslīdēsi.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties uz HD4770 vai pat HD4670.. citādāk bez jauna PSU iegādes neizslīdēsi.

 

 

Un kaa tad ir ar geforce 9800 GT ? negribu vel baroshanas bloku jaunu pirkt... :(

Link to comment
Share on other sites

A ko tu gribi?lai tavs drazainais Codegen uzprāgst un norauj tev galvu?...

Link to comment
Share on other sites

A ko tu gribi?lai tavs drazainais Codegen uzprāgst un norauj tev galvu?...

 

Jaa zin gribu... netaisos par 50 ls pirkt 500w bloku.. labak tad atrast kadu v-karti kas man derees... tikai nevaru atrast!!! pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā!! ja kartei ir 400w vajadziigi tad man der ja??

Link to comment
Share on other sites

Edgars15
A ko tu gribi?lai tavs drazainais Codegen uzprāgst un norauj tev galvu?...

 

Nedaudz OffTopic, bet cikiem no Jums tā ir gadījies? :)

 

Domāju, ka ATI Radeon™ HD 3800 Series būtu tieši laikā!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jaa iespejams HD 3850 ? tikai gribas mosh kautko labaku... cik tad shitam vajag PSU ?

 

Edit:

ATI Radeon HD 3870 and ATI Radeon HD 3850 System Requirements:

450 Watt or greater power supply with 75 Watt 6-pin PCI Express® power connector recommended (550 Watt and two 6-pin connectors for dual ATI CrossFireX™)

 

F*ck nu tad jau tikpat labi var njemt HD 4850

Labots - Ficuks
Link to comment
Share on other sites

Nu 7600GT būs pašā laika tavam mīļumam Codegenam....

 

aha... tad jau palikshu pie sava suda 8400GS

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Nu, nevajag Wolf pārspīlēt. Manai kartei Arī Rakstīts 450W Or Greater+mana konfigurācija ir biku rijīgāka, tā ka, var droši ņemt kādu 3670 vai.,tml.

Link to comment
Share on other sites

Edgar saproti nejau tas W ir galvenais. Ficuk tavs codegens ir totāls mēsls .. Nepavilks tas bloks tavas izvēlētās kartiņas. Jauns 500w bloks nemaksā 50 ls ..

 

kaut ar šādu pietiktu :

 

http://www.2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.1332...ABYTE.2483.html

 

Labāk neriskē slēgt pie sava codegena ko jaudīgu. Man sen apakaļ bija 350 w baroklis pieslēdzu vkarti ar pamatīgu zalaman dzesi. Slēdzot iekšā datoru bija milzu sprādziens un dūmu mākonis. Par laimi nekas vairāk par to kakaino bloku nenodega.

Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Tas gan, Gliemi.

Jāgādā pašam ar jauns PSU.

Tas GigaByte bišku sver: 5KG! Salīdzinājumā ar manu!

Labots - Edgars15
Link to comment
Share on other sites

NU tatad no jusu teitka sapratu ka videokartes iegadei galvenais ir Baroshanas bloks... Bet tad ka nopirkt isto? no tiem neko nesaprotu... sanak ka no tiem W nav nekada jega? nesaprotu... vaitad Codegen ir tik slikts? :( 

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Paņem normālas firmas 400w-500w barokli un tad būs gana. Tavs codegen ir lielākais sūds. Manuprāt sliktāka barokļa nav.

Link to comment
Share on other sites

Paņem normālas firmas 400w-500w barokli un tad būs gana. Tavs codegen ir lielākais sūds. Manuprāt sliktāka barokļa nav.

 

kadas ir normalas firmas?

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Chieftec, OCZ, Giga-Byte, Asus, Corsair, IN WIN, Zalman ... Tad vēl sliktākajā gadījumā var paņemt Fortron.

Labots - Cepums89
Link to comment
Share on other sites

bac... es tagad nezinu ko dariit... dargi sanaak.... HD 4850 maksaa 85 lati un + vel japerk tad tas baroklis... arii kadi 30 lati laikam :( traki sanaak... mosh atrast kadu karti kura derees manam Codegenam bet bus arii diezgan laba... :D

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Tavam codegenam neder nekas izņemot kādu pāris gadus vecu karti :D Nopietni.

Da neņem to HD4850 tavs procis tāpat viņu nepavilks. Paņem HD4830 1GB

 

http://2u.lv/lat/search/?id=30909 - 61 Ls

un šo barošanas bloku ..

 

http://2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.1332_0/B...ki.html?id=2483 - 24 Ls

 

Sanāk ta pats, kas ja tu pirktu tikai HD4850 .. Atšķirība performanče uz tava datora nebūs nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Tavam codegenam neder nekas izņemot kādu pāris gadus vecu karti :D Nopietni.

Da neņem to HD4850 tavs procis tāpat viņu nepavilks. Paņem HD4830 1GB

 

http://2u.lv/lat/search/?id=30909 - 61 Ls

un šo barošanas bloku ..

 

http://2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.1332_0/B...ki.html?id=2483 - 24 Ls

 

Sanāk ta pats, kas ja tu pirktu tikai HD4850 .. Atšķirība performanče uz tava datora nebūs nekāda.

 

Labi paldies, bet tu esi paarliecinats ka man tas baroshanas bloks der? hmmm un pietam vel garantijas arii tam precem nav nekadas... :( Tachu karte ir laba man patiik :)

Link to comment
Share on other sites

Tieshaam aprakstaa nekur neredzu.. bet ja ir tad labi... nu nez... piedavajums izklausas labs... Galvenais lai viss tikai straada un es neko nesachakareeju ar to baroshanas bloku ... tad jau bus ok... IEspejams tad tos ari pirkshu... tikai kur var atrast garantiju? :D

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies cepum! :) 

Veikals tiesham diezgan leets... :) 

Ceru ka tev ir taisniiba un viss buus kartiibaa... :)

Link to comment
Share on other sites

Edgars15
Tavam codegenam neder nekas izņemot kādu pāris gadus vecu karti :D Nopietni.

 

Es tavā vietā par to nebūtu tik pārliecināts!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...