Jump to content

Vai PC spej pavilkt sho karti?


Ficuks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cepums89

    8

  • Gliemis

    6

  • Edgars15

    9

  • Ficuks

    34

Edgars15

Ficuk, saproti, tādi brendi, kā CODEGEN var daudz kļūdīties Watos. Ja tur rakstīts 400W, tad stipri iespējams, ka tur labi ja 300W ir!

Protams, Cepum.

Link to comment
Share on other sites

Cepums89

Ficuk tas compucase nav īpaši labāks par to tavu codegenu. Labāks ir, bet ne daudz. Ar šādu iespējams varētu pavilkt, bet vai vajag riskēt ? Ar to Giga-Byte 460W noteikti pietiktu HD4830 kartei.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Ficuk, saproti, tādi brendi, kā CODEGEN var daudz kļūdīties Watos. Ja tur rakstīts 400W, tad stipri iespējams, ka tur labi ja 300W ir!

Protams, Cepum.

 

tas nu gan ir divaini... arvien vairak saku saprast ka mans kompis ir baigais .... mesls... :D

 

Nu labi cepum... cerams ka tev ir taisniba... :D

Labots - Ficuks
Link to comment
Share on other sites

Un kas tev vēl nav skaidrs?

 

Nu varbuut ir kadi labaki piedaavaajumi vai iespejas... varbut citi ir gudraki un var pastastiit kautko precizak lai es droshi zinu kas un kaa.. :D

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā es pameklētu HD4770, bet laikam vairs nekur nav noliktavās. Tas Giga-Byte tīri ok.

Link to comment
Share on other sites

Mans domāt pietiks ar 400W arī!! pirms laika darbinaju dualcori 2.7GHz, cieto disku un rasktīkli ar GF9800GT un mierīgi pavilka mans 300W baroklēns!!

 

Parasti tie wati rēķināti ar rezervi!!

Labots - MoYo
Link to comment
Share on other sites

Edgars15
Pietiks ar 400W arī!! pirms laika darbinaju dualcori 2.7, cieto disku un rasktīkli ar GF9800HT un mierīgi pavilka mans 300W aroklēns!!

 

Parasti tie wati rēķināti ar rezervi!!

 

A ja nu tā nav!?

Link to comment
Share on other sites

Tak tajaa pashaa veicii ir hd4850 pa 72ls!

taa 4830 ,ko tev ieteica ir diezgan skalja

 

Cepums teica ka procis nepavilks 4850 tapec laikam labaak 4830 ... cik tad karte var buuut skalja?? 

Link to comment
Share on other sites

Saja gadijuma neiet runa par W, bet gan par barosanas bloka firmu, kas vinam ir codegen. Taka sha vai ta vajag jaunu bloku.

Labots - Gliemis
Link to comment
Share on other sites

Riddick123

Cepums netikai to saka! :D

dari,kaa zini,ja negribi piemest paaris ls un panjemt jaudiigaaku un klusaaku vga,tad nemet arii! ne jau es peerku!

vienkārši ieskaku savu variantu! :)

Link to comment
Share on other sites

Edgars15
Kas Tev nav!! Ja neesi testējis tad nerunā!!

 

Kas Tev kait!? Testētājs atradies, mhm...

Link to comment
Share on other sites

Video karte varētu būt arī nedaudz švakāka, ka tikai propelleris ir lielāks (klusāks).

Nafig man vajadzētu HD4830/4850 ar 6cm bļaustekli (vibrekli), ja ASUS HD3870 ir 12cm silent karlisons, kuru vispār nedzird. [pieminēju bez faktiem, kā piemēru]

Skaņas decibeliem un komfortam ir liela nozīme. Jāņem vērā fakts, ka sistēma ar gadiem paliek tuc-tuc vēl skaļāka.

Link to comment
Share on other sites

Kas Tev kait!? Testētājs atradies, mhm...

 

vot kas Tev kait, ja nezini nerunā!! Atradies sīkais puišelis kas mācīs Te!!!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

njaa saakas te striidi... vot i probleema... viens saka ka ar 400w pilniigi pietiek otrs saka ka galiigi gara.. treshais saka ka vajag njemt citu karti jo kompis pa shvaku un vel cits ka vajag labaku lai neruuc un vel visadi brinumi... vot i izdomaa tagad ko dariit :D

 

Bet tomeer droshaak ir nopirkt jaunu barokli jo negribu vel jaunu karti nosvilinaat... jeb vecu barokli... tapat beigaas sanaks pirkt jaunu tikai veco jau varees mest miskastee... nu lab mosh i tagad var mest miskastee bet tomeer... :D

Labots - Ficuks
Link to comment
Share on other sites

Barošanas bloki mēdz beigties. Kad beigsies (nedod Diess) jaun-iepirktais 460-550W, tad varēsi notrīt putekļus no vecā PSU un paceltu galvu teikt - redziet visi nelabvēļi, man viens ir rezervē!

Tā es turēju savu 250W PSU 3 gadus, noname 400W tā arī nebaidzās :). Bet drošības sajūta nepameta.

Ņem to pašu +/- ~500W PSU un HD4830/4850 VGA! Nebūs ne vainas, ies uz urrā, atkarībā no prasībām, pieņemot, ka neesi Ūber geimeris ar stāžu 20 stundas dienā, spēlējot PC spēles.

 

 

No visiem piedāvātajiem pats iesaku Chieftec 500W

Links:

http://www.2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.1332...M_27DB.738.html

M79 izlaidušies! Par šo pašu prasa 7Ls vairāk! Jāraksta sūdzība par spekulāciju! Pietiek lobēt.

 

PFC nozīmē jaudas kontroli: kluss kā zārks (izņemot 31.oktobri) :).

Link to comment
Share on other sites

izklausaas vilinoshi... bet tikai tas kuram bij 460w maksaa 24 bet shis 37... :( neliela atshkjiriiba bet ja Kvalitaates zinjaa arii ir liela atshkjiriiba tad var jau njemt...

Link to comment
Share on other sites

Giga-Byte ir labs (lasīt: populārs) ražotājs mātes platēm un video kartēm.

Chieftec ražo korpusus un barošanas blokus.

Droši vien, ka ir vērts apskatīties līniju ampērus, bet prognozēju, ka Chieftec sitīs pušu visos rādītājos. Būs arī klusāks.

Ja vēlies ietaupīt 13Ls, tad ņem Giga-Byte. Parasti izvēlas labu mātes plati un citas datora daļas, kas ir zīmīgas, PSU tajā skaitā.

Citi ņem Celeronus un Sempronus, citi 45nm core2duo un Phenom II.

Izvēlies pats. Gandrīz kā gaumes jautājums ar perspektīvu uz priekšdienām. Priekš datora pārdošanas ņemtu Giga-Byte droši. Priekš sevis Chieftec ar PFC.

 

 

Palabošu, ka Giga-Byte arī ir PFC.

:) Budet horosh dlja selskovo hozaistva.

(t.b. saimniecībā labu labais).

Link to comment
Share on other sites

nu lab taatad aptuveni ir skaidrs ko pirkshu... 

Chieftec 500w baroshanas bloku un HD 4830 1gb video karti 

Laikam taa... 

Link to comment
Share on other sites

Edgars15
Atradies ābečnieks te mācīt mani!!

 

Ok, nemācīsi mani - nemācīšu tevi! Priecīgus Līgo! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Tikko pamaniju vienu komentaru ... 

 

 

 

 

Reku jums no xbita laboratorijas labs raksts xbit nezinu kapēc vienmēr mums jāpārspīlē ar bloka jaudu...

lika padomaat vai vajag jaunu...

Link to comment
Share on other sites

Cepums teica ka procis nepavilks 4850 tapec laikam labaak 4830 ... cik tad karte var buuut skalja?? 

 

Man gan gribētos iebilst. Jēdziens "procis nepavilks" pats par sevi ir buļļa kaka.

Jautājums ir - kas būs šaurā vieta sistēmā. Tas savukārt ir atkarīgs no katras konkrētās spēles un setingiem, kurus izmanto.

Būtu vajadzīgs baisi apjomīgs tests, lai cepuma teikto pamatotu. Tāpēc, ja vien cepums nevar iedot linku uz resusrsu ar testiem,

kas apliecina viņa teikto, es šo apgalvojumu uzskatītu par "no pirksta izzīstu".

Mans ieteikums - ja finanses un baroklis atļauj - ņem jaudīgāko.

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz OffTopic, bet cikiem no Jums tā ir gadījies? :)

Tie, kuriem tā gadījies, šeit komentārus vairs neraksta.:)

 

Manuprāt tēmas autors bija domājis, vai viņa CPU un RAMs, protams, arī pamatplate ir pietiekami veiktspējīgi, lai pilnvērtīgi tiktu izmantota viņa minētā v-karte.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Paņem normālas firmas 400w-500w barokli un tad būs gana. Tavs codegen ir lielākais sūds. Manuprāt sliktāka barokļa nav.

 

nu kadi tur normalas firmas barokļi man ar 350w barokli iet vecā 8800gt un nekādu problēmu tos vatus raksta lai cilveki vairak naudu terētu ar tiem 400w pilnigi pietiktu

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jaa Brutto... Tieshi to es arii biju domajis, jo dazhi man teica ka esot nopirkushi karti un vinja slikti gaajusi... nu nez... ja var ticeet Rik0 tad shobriid man ir vieniigi jaizveelas starp HD4850 512mb vai HD4830 1Gb (shii sanaak leetaak)... Kura tad buutu labaaka? Vai  ir vispar kada atshkiriiba starp tiem 512 MB vai 1 GB? domaju ka vairaak jasaktaas kura karte vispaariigi ir labaaka...  

P.S. Barokli tad jaunu nenjemu ... uzticos Tam Xbit testam un uzskatu ka man buus pietiekams... :) 

 

Edit: isti nesapratu ko Rik0 bija domajis ar shauro vietu siteemaa?

Labots - Ficuks
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Rofl, laikam neesi īsti saprati Xbit testu :D

 

However, the total power draw of the computer is rather modest: 189W. A 300W power supply will ensure a 50% reserve of wattage, and there is absolutely no point in purchasing anything better than a 400W PSU for this configuration.

 

Processor: Intel Core 2 Duo E8600 (3.33GHz)

CPU cooler: GlacialTech Igloo 5063 PWM (E) PP

Mainboard: ASUS P5Q (iP45 chipset)

System memory: 2x2GB DDR2 SDRAM Kingston ValueRAM (PC6400, 800MHz, CL6)

Hard disk drive: 500GB Seagate Barracuda 7200.12

Graphics card: PCI-E 512MB Sapphire Radeon HD 4850

Optical drive: DVD±RW Optiarc AD-5200S

Card-reader: Sony MRW620

System case: IN-WIN IW-S627TAC

 

Ko tad isti nesapratu?? Sapratu ka ar sho pc un PSU 300w Karte iet normali un tai pat nevajag neko lielaku par 400w! vai ari es kautko esmu parpratis? 

Labots - Ficuks
Link to comment
Share on other sites

Un cik vatus tad tavs baroklis dod REĀLI? ( Man nevajag lai tu nosauc ciparu, kas rakstīts uz paša barokļa)

Labots - Archa
Link to comment
Share on other sites

Un kaa man to REĀLI zināt? Gribi teikt ja baroklis ir 400w tad vinsh dod tikai 200w? Ko tu te centies pateikt ar saviem komentaariem?  :grr:

Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER
Mans domāt pietiks ar 400W arī!! pirms laika darbinaju dualcori 2.7GHz, cieto disku un rasktīkli ar GF9800GT un mierīgi pavilka mans 300W baroklēns!!

 

Parasti tie wati rēķināti ar rezervi!!

 

Pilnībā piekrītu : man dualcore uzklokots uz 3,2ghz, 2 cietie 640Gb, bluray roam, 9800GT un viss griežā palēktdamies uz 400W(un navnekāds uber brends, pirms 2viem gadiem pa 20ls pirkts), tie kas autoram ieteica ņemt kkādus s*dus nelabākus par 4830 lai iet vēl bikiņ pajāņot! Domāju ka autoram mierīgi var likt GF250, GF9800Gt vai pat HD4870!

Labots - Master of DISASTER
Link to comment
Share on other sites

To pašu, ko tev teica iepriekš, pietiekoši liela nozīme ir barokļa ražojošajai firmai, tb, cik kvalitatīvs baroklis, jo sliktāka firma (ar to es domāju, jo nekvalitatīvāks barošanas bloks), jo lielāka starpība starp rakstīto jaudu un reālo.

Link to comment
Share on other sites

Kad nosvils Tev tavs 2x alus vērtais baroklēns, paņemot līdzi tavu jauno VGA un pārējo sistēmu, tad sapratīsi... ilgi nebūs jāgaida. Skopais maksā 2x..

Link to comment
Share on other sites

Master of DISASTER domaju ka HD4870 buutu par traku :D Bet shobriid domaju starp HD4830 un HD4850 isti nezinu kuru njemt...

 

To pašu, ko tev teica iepriekš, pietiekoši liela nozīme ir barokļa ražojošajai firmai, tb, cik kvalitatīvs baroklis, jo sliktāka firma (ar to es domāju, jo nekvalitatīvāks barošanas bloks), jo lielāka starpība starp rakstīto jaudu un reālo.

 

shaubos...

 

Kad nosvils Tev tavs 2x alus vērtais baroklēns, paņemot līdzi tavu jauno VGA un pārējo sistēmu, tad sapratīsi... ilgi nebūs jāgaida. Skopais maksā 2x..

 

kapec tad parejiem arii ar 300w ir normali? neredzu problemu...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc citiem ar 3oo w ir normāli ? Jo viņiem tie 3oo w barokļi ir normālas firmas nevis codegen :)

Ja žēl naudas tad sēdi uz tā paša, bet tad kā jau Gudolfs teica ar laiku tev viss var aiziet pie dieviem ar visu jauno vga utt ..

Labots - Gliemis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...