Jump to content

Sat Tjūneris Viasat pieslēgumam


Gufiys
 Share

Recommended Posts

Svaiki,

man ir viasat ar 3lbn un dsi 4200 tjuneris. Pēdējā laikā gan Viasat pakotnes, gan FTA kanālu skaits sarūk, bet uz pieslēgumu vēl vismaz gadu jāsēž :( Gribās jaunu tjūneri, kuram varētu piesaistīt Viasat karti, lai varu redzēt kaut ko vairāk par to ko redzu tagad (Viasat paka + FTA). Šis izskatās par pieņemamu cenu un ar pietiekami labu funkcionalitāti priekš viena CRT televizora, jo man neinteresē tjūneris ar iekšējo HDD. Vienīgais ineresē tjūnera kavlitāte un vai var iegrūs arī citu softu bez orģinālā?

Link to comment
Share on other sites

Ar dreamsky man nekāds sakars nav bijis, tā ka neko labu un arī neko sliktu nevaru pateikt, bet nu jebkurā gadījumā, cik esmu kautko paspēlējies piem ar openbox, un pirms tam ir lietots dreambox ar gemini, tad vairs vispār neko citu negribas ne redzēt ne dzirdēt!!! Bet protams tas ir mans subjektīvais viedoklis!!! Bet protams cena jau izskatās ļoti laba ņemot vērā funkcionalitāti. Jebkurā gadījumā es labāk tev ietektu paskatīties uz dreambox piedāvājumiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Svaiki,

man ir viasat ar 3lbn un dsi 4200 tjuneris. Pēdējā laikā gan Viasat pakotnes, gan FTA kanālu skaits sarūk, bet uz pieslēgumu vēl vismaz gadu jāsēž :( Gribās jaunu tjūneri, kuram varētu piesaistīt Viasat karti, lai varu redzēt kaut ko vairāk par to ko redzu tagad (Viasat paka + FTA). Šis izskatās par pieņemamu cenu un ar pietiekami labu funkcionalitāti priekš viena CRT televizora, jo man neinteresē tjūneris ar iekšējo HDD. Vienīgais ineresē tjūnera kavlitāte un vai var iegrūs arī citu softu bez orģinālā?

tur ir forums,softi vss kas ir vajadzīgs zināšanai http://www.dreamsky-tm.by/products.php

Link to comment
Share on other sites

Man vairāk interesē, vai šeit kādam ir izdevies šim tjūnerim piesaistīt Viasat karti? Visu nepieciešamo jau lasīju šeit pat forumā par 7500 modeli ;)

Link to comment
Share on other sites

Man vairāk interesē, vai šeit kādam ir izdevies šim tjūnerim piesaistīt Viasat karti? Visu nepieciešamo jau lasīju šeit pat forumā par 7500 modeli ;)

 

 

Pieņemsim ka kādam ir izdevies piesaistīt viasata karti, bet padomā par to ja tu meklēsi infu netā kā kautko izdarīt, dreamsky infa (tutoriāļi, plugini, kā kautko salabot, kā kautko uztunēt) būs 500x mazāka nekā dreamboxam, piekristu tev ja piemēram tev vajadzētu uzstādīt, uztvērēju ommamai, un lai nebūtu jāčakarējas ar neorģinālajiem drīma kīņīzeru gļukiem, sakonfigurētu dreamsky -am medu un vo-la-la, bet mēgināt tur kautkādus brīnumus būvēt, kāpēc tas ir vajadzīgs, kā jau MartiniB teica kāpēc tev gribas darīt sev pāri!!!

Link to comment
Share on other sites

ES paskatījos, un arī sāku domāt, kad oriģinālais Dreambox ir vislabākā izvēle, kaut gan man Dreamsky patīk, un pat ļoti patīk tas USB ports aizmugurē, bet nu visu jau nevar gribēt. Man vairāk interesē, ar ko atšķiras 500 no 600 Dreamboxa? HD man pagaidām nevajag, un domāju, kad nevajadzēs. Vienīgais, kur lai pa visiem 100% iegādājas oriģinālo Dreambox, jo visur kur vien var laikam smērē tos klonus, sakot, kad oriģinālais.

Link to comment
Share on other sites

Tev taču saka, ka Unisatā būs akcija-DM600 pa Ls 95.DM-500s sen vairs neražo oriģinālus.DM-600 var ielikt cietni un nedaudz spēcīgāks procesors.Visu ražo tajās pašās rūpnīcās Ķīnā un nosaukumus uzliek , kādus vajag.Tā kā notiek pāreja uz Mpeg4 un HD, nez vai ir vērts kaut ko dārgu pirkt ar vienu pašu mpeg2 .Ja vajag iespraust tikai Viasat karti, visvienkāršāk tas darāms ar Openbox 8xx un kloniem.

Vēl joprojām tiek piedāvāts ,,oriģināls,, par ,,labu,, cenu

http://www.0024.lv/index.php?act=viewProd&productId=3844

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

nu jau sen kaa DM500S netiek razhoc. ja tiek, tad kjiinaa.

kaa DM500 taa arii DM600 nav tevis iecieniitaa USB. USB ir saakot ar DM7020.

ja gribi origjinaalo tad teu jaameklee driizaak DM500+ vai varbuut kaads grib tikt no sava vecaa valjaa (tipa secondhand) ;)

bet varbuut teu der kautkas taads http://www.dream-multimedia-tv.de/english/...0_technical.php ?

vieniigais Latvijaa izskataas ka taadu dabuut nevar un neesmu iisti arii paarliecinaac par softa iespeejaam/alternatiivaam.

maz kur ir dzirdeec par sho modeli ... raadaas ka nav iipashi populaars.

 

EDIT: hehhe mees ar Rudiger sinhroni atbildam :D

par cenaam tieshaam skaties pac. varbuut tieshaam labaak pielikt bikinj un njemt HD modeli ;)

varbuut (ja teu dikti nedeg) var meegjinaat sagaidiit DM500HD.

Link to comment
Share on other sites

Nez uz ko Unisats cer, kad pirms Jāņiem kāds centīsies tērēt naudu. Kā nekā šī akcija izziņota diezgan vēlu, un Jāņi arī nav aiz kalniem, pietam pats es arī tajā godā esmu, tādēļ šī akcija man diezko nespīd. Izskatās, kad 600 Dreambox ir sakarīgākais piedāvājums, un arī no HD neaizmuksi :p

Link to comment
Share on other sites

Vislabākais tjūners ja gribi skatīties ar oriģinālo Viasat karti ir Openbox 540 gan cena 60Ls, gan piesaiste ar vienu ciparu strīpu nevis kā Drīmiem veselu penteri drukāt vajag un + drīmu priekšā kad bilde un skaņa ir labāka otrs + kad jūtība uz vāju signālu ir stipri labāka(to visu es salīdzinu ar 500Soriģinālu) droši varu teikt jo lietoju abus, izmantoju 32collu TV. to Gufiys No HD neizmuksim tas ir fakts, bet 600 arī nerādīs HD tad tev vajadzīgs 800

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Cena jau simtajam laba, bet cik es esmu skatījies - nu nav "alternatīvās" programmatūras, izņemot oficiālo...

Link to comment
Share on other sites

Es skatos Viasat ar Opticum 9500 HD 2CI 2CX E Plus. Softs gan šamējam tāds greizs, bet gan jau ar laiku izlabos. :good:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...