Jump to content

Mūža izglītība - LBK


D.D.D
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Esmu nolēmis, papildināt/nostiprināt savu zināšanu klāstu.

 

Un lūk atradu visai prātīgu izglītības programmu maniem 29 gadiem un amatier :pardon: zināšanām datoros :pardon:, Vēlos apmeklēt vakara nodaļu, kas pilnībā sapass ar manu darba grafiku.

 

>>>> Mācību programma <<<<

 

Gribu dzirdēt jūsu komentārus, vēl jo vairāk komentārus no tiem kuri jau maksā par šo pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Angļu valoda - buļšic

 

Piekrītu, es Harvardā 3 gadi nomācījos uz tulkiem. Būs ko uzjautrināties, vai vismaz paņirgāties pēc smagās darba dienas.

 

Bulšits - tavā izteiksmē, manā = teorijas kalšana + pasniedzējs 3,14im3,14is

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Ir palīdzēts ar tās pseidoaugstskolas mājas darbiem dažiem izglītības papīrīti gribošiem indivīdiem. Informātikas pasniegšanas un arī novērtēšanas līmenis ir (bija pirms gada) zem jebkuras kritikas.

IMHO jau studiju programmas apraksts viņu mājas lapā, ne par ko labu neliecina. Tipa "viss vienā" vai "kāpēc maksāt vairāk", bet beigās tāpat sanāk "mammu, mammu es būšu zvejnieks"

Link to comment
Share on other sites

Es ne dēļ papīra, bet gan pēc zināšanām.

 

Es savulaik '04 gadā beidzu LU Informātikas skolotājus, tad uz Angliju izskrēju, tagad par IT strādāju telekomunikācijās.

 

Man gribas iemācīties programmēšanu un tam man ir nepieciešams cilvēks, kurš man parādās sākumpunktu un pavadīs aiz rociņas tik tālu, lai saprastu sanāks no manis vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

A bet tev gribas programmēt? Vai arī doma radās kādā no kostiņiem?

Link to comment
Share on other sites

Jap gribās gan.

 

Pet pietrūkst tād dzirkstelītes, lai to izdarītu pašmācības ceļā. Skolā (ja tā to var saukt) tomēr pastāv konkurence un azarts starp kursa biedriem kurš labāk un kurš kuru.

 

Tad vēl tā romantika būt par studentu: Kursa biedri, sapīpēšana starpbrīžos, pa aliņa kad ir luste utt utt.

Link to comment
Share on other sites

Man gribas iemācīties programmēšanu

 

Ta jau tev vajadzees braukt straadaat uz aarzemeem.

Link to comment
Share on other sites

Un ko ķepā raut???

 

Nē es labāk mājās pie sievas sāniem un miestiņa pilnā ledusskapja.

Link to comment
Share on other sites

programmēšana (tieši pati programmēšana) manā skatījumā ir prasts un neinteresants konveijera darbs. Ja tev nav tās dzirkstelītes, lai to pašam apgūtu, tad nevajag. neko nebūsi pazaudējis.

Link to comment
Share on other sites

par launu nebuus, takaa uzpriekshu, bet tik vai macibu iestade ir pareizi izveleeta.

Link to comment
Share on other sites

esu macijies tani iestadijuma-del vinu pasu gramatvedibas mani izsvieda, bet nu ko pateiksu par to skolu vispar ir tas:

 

1) programma neizskatas akrediteta un vispar ir jauna taja skola(ja pastisies citas programmas tad redzesi ka visam ar sarkaniem burtiem ir rakstits lidz kuram ir akreditacija)

2)pirms diviem gadiem informatikas pasniedzejs tur bija parodija, prasija mums lai novelkam tildes biroju, kad ar vel vienu chali piesedamies pie vinu datoriem un sakam muhlit appejas vinu drosibai damitei vienkarsi palika zoklis vala-burtiski klausoties musu sarunas.

plus pec tam naca pipejot klat un piedavaja referatu utt. drukataja pakalpojumus :rofl:

3) anglu valoda tur bija pamatskolas limeni sakuma klasu-cilvekiem vienkarsi nervi netureja to mazo klasu macibu panemiens. tip uzzime uz tafeles divanu, sieviet un veci un tagad veidojam teikumus ar in front, under, on lieki piebilst ka vairak tos tekstus daudzi nespeja panes un izgaja ara un neatgriezas.

 

un pareizi teikts ka tas skola tikai lai dabutu papiru-plus ta programma nav akrediteta un papirits tika wc derigs bus.

labak skaties uz kadiem kursiem, kurus riko kaut kadas firmas ar konkretu novirzienu, ja tev nav nepieciesams papirs, bet galvenais zinasanas. neteresi lieki laiku uz nevajadzigu tuftu ta vieta iemacisies isaka laika ko velies uzzinat.

Link to comment
Share on other sites

Autor Tev jau viens tofiks par līdzīgu tēmu bija, un tur jau Tev viss par izglītības kvalitāti programmēšanas jomā LV tika pateikts. Aiz rociņas aizvest un iemācīt programmēt NAV iespējams. Tur ir jābūt fiškai un gribēšanai.

Kas vains tulkošanai? Ja jau Hārvārdā trīs gadi, tad naudiņu var pelnīt ļoti labi. Vairākus tulkus pazīstu, darbs pateicīgāks nekā IT.

Link to comment
Share on other sites

es ari gribeetu buut tulks, kaa var kluut par tulku ? naudinjas harvardai man nebuus

 

Ja jau Hārvārdā trīs gadi, tad naudiņu var pelnīt ļoti labi.

 

Nujaa, es arii domaaju, ka taads tulks var nopelniit vairaak par 80$ meenesii - taada bija mana alga peec LU beigsanas.

Es tagad esmu anglijaa un, ja kaadam sito izstaastu, tad vins domaa, ka es dzenu jokus. :-D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tulkam šeit nav vietas, man ir kriminālistikas novirziens tikai un ar to labi piepelnījos Anglijā.

 

Atbraucu šeit - taisnā ceļā uz veco policijas centrālo pavaldi un tur man pateica ka advokāti paši veic visus tulkojumus un kā tādu štata vienību viņiem nevajag un nevajadzēs.

 

to andza topiks bija līdzīgs, bet neskāra nevienu konkrētu mācību iestādi.

 

to salmon pēc tava stāsta iznāk ka tā mācību iestāde, tāds amatieru pulciņš vien ir (pasniedzēju kolektīvs).

 

Varētu jau mācīties aviācijas institūtā - nenormāli neārta dislokācija t.i. čiekurkans - Centrs - Darbs (Bauskas iela) - Centrs - Univesitāte - Centrs - mājas.

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

Tulkam šeit nav vietas, man ir kriminālistikas novirziens tikai un ar to labi piepelnījos Anglijā.

 

Un ko tu tulkoji ? Anglijaa ljaudis tacu pasi saprot angliski.

Link to comment
Share on other sites

Nujaa, es arii domaaju, ka taads tulks var nopelniit vairaak par 80$ meenesii - taada bija mana alga peec LU beigsanas.

Es tagad esmu anglijaa un, ja kaadam sito izstaastu, tad vins domaa, ka es dzenu jokus. :-D

aizmirsi piebilst, ka pusslodze pēc paša vēlēšanās pirmajā vietā, kas ņēma pretī

Link to comment
Share on other sites

Tulkoju kauslīgajiem un zaglīgajiem latviešiem un pārējām salašņām ar pirktajām lietuviešu pasēm.

Link to comment
Share on other sites

ir macits ari taja iestade-nepavilksi, man liekas pareizais ir trasnporta un sakaru instituts, aviacijas bija senos laikos

ja tev nav tveriens uz tam lietam, tad kaut vai macisies neklatiene, reali macisies dienu un nakti. es ar darbu to savienot ipasi nevareju.

parunajoties ar paris pasniedzejiem, tapa skaidrs ka TSI datori ir viena no smagakajam programmam latvija. un pamata man kursa biedri bija jaut onkas gados kas jau ir kadi admini vai vaditaja IT nozare ar priekszinasanam. a tadi kas sak no nulles atkrita jau 1. kursa

 

kaut vai tas ka 2. kursa sakas 8 dazadas matematikas, nerunajot pa parejiem novirzieniem programmesana utt.

Link to comment
Share on other sites

KillerBiz

Apskaužu cilvēkus, kas sevī sajūt vēlmi programmēt. es labākajā gadījumā varētu visual basic pavalkāt klucīšus. :)

Bet uz šitādām skolām tomēr ieteiktu neiet. Varbūt labāk piezvani uz LU - painteresējies par profesionālajiem programmētājiem, ja tāds kurss tur vēl ir saglabājies. Cik atceros no fizmatu laikiem, tur atsevišķi priekšmeti bija tīri sakarīgi, ja tā prātīgi viņiem piegāja.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt labāk piezvani uz LU - painteresējies par profesionālajiem programmētājiem

Tur jau tikai pilna laika klātiene, ja?

 

Man liekas rtu bija iespējama neklātiene vai vakara nodaļa, bet tur parasti nesalasās pietiekams skaits cilvēku. Kāds par šito kaut ko nav dzirdējis?

 

Kādas atsauksmes par šo?:

 

http://isma.lv/studiju-programmas/profesio...cijas-sistemas/

Labots - kaapurs
Link to comment
Share on other sites

(labots)
TSI datori ir viena no smagakajam programmam latvija

 

Es ticu šitam un RTU matemātikas dēļ arī neinteresē.

 

LU informātiķos, sirmie fanāti arī mācīja kā BASIC valodā pierādīt kvantu teoriju un izskaitļot integrāļus. Negribu programmēt kalkulātorus, gribu iemācīties un pašmācīties tādā līmenī, PIEMĒRAM, lai saprastu kā tas naudas rāvējs draugiem.lv ir uzprogrammēts un automatizēts. tālāk jau nebūtu problēmas atrast kolektīvu kur pilnveidot savas prasmes.

Labots - D.D.D
Link to comment
Share on other sites

nav tik traki TSI, pats arī pabeidzu (zināšanas gan bija jau ) un ja ir vēlme, tad arī tādi, kas sāk visu no nulles var labi mācītes, tik jābūt vēlmei un laiku tas prasa.

kaut pa vakariem, laborīši laiku prasa.

Labots - gathis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...