Jump to content

Mekleju atrako netu LV


Kefirchiks
 Share

Recommended Posts

Sveicinati bootieshi!

Mekleju atrako netu LV, uz kura varetu uzmest savus serverus, jo mans ISP chakarejas!

Karochi i-nets var buut jebkur Riigaa, mani interesee:

 

1) Max/Vid/Min Downloads LV

2) Max/Vid/Min Downloads aarzemees

3) Max/Vid/Min Uploads LV

4) Max/Vid/Min Uploads aarzemees

 

Par to VID - Tas vareetu buut videejais aatrums, kaads parasti staav internetam, nu piemeers buutu taads: ieeju speedtest.net un izmeeru aatrumu, tas buutu tas videejais, protams, vinsh var buut arii max aatrums, tad jau nu buutu pavisam labi!

 

Lieta, kas butu ljoti buutiska - lai ISP nav nekadu gluhu, lai nav nekaadi packetlossi, vai citi shiti, piemeram, pazud nets u.t.t

Provaiderim ir jabut stabilam un 100% online!

 

Tad mani interesee arii ISP maajaslapas links!

 

Piesleegums var buut arii ar optisko kabeli, pa taisno optika pie PC!

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ātrums maksā. +1 par Lattelecom vai Latnet. Latvenergo un LDz nepārzinu, bet varētu būt, ka tiem arī ir labi. Protams, pieņemot, ka Tu savus serverus izvietosi viņu datu centros (bet to jau Tu arī gribi, vai ne?)

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

1. Cik nopitns tev tas pasākums domājams:

a) Ātrs nets mājas PC ?

b) Vieta esošā datu centrā ?

c) Pašam savs datu centrs ?

 

2. Uz ko tev tas ātrums ir nepieciešams:

a) Latviju (taadaa gadiijumaa tev jaasleedzaas pie kaada ISP, kas ir tuvaak pie LIX un/vai SMILE)

b) Starptautisko

Link to comment
Share on other sites

Atlaušos iespamot - neviens provaideris nenodrošina un nemaz nesola 100% stabilitāti un uptime. Ja tu izrēķināsi cik ir 0,01% ( nu ja sola 99,99%) no vesela gada....

Budžets ta kāds ?! Moš mēs tev tulīt ieteiksim uzvilkt optiku līdz skandināviem ! :D

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Piekrtītu MIGs

 

Optika uz Global Crossing buutu stabiilaakais un aatraakais variants + kaut kaads backups protams, tikai vai par to spēsi samaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Latvenergo tagad vairs jaunus privātos klientus neņem. Pat LDz nezinu.

Bet ko mocīties - www.deac.lv

Ko vēl. Gan jau ir vēl kas līdzīgs, bet nu cenas jau būs ~ tādas pašas.

Link to comment
Share on other sites

tev vajag "colocation" deeliņ, nevis vilkt kaut kādu uubertrubu uz mājām.

 

vienu nu TOP tev jau piedāvāja - deac

Link to comment
Share on other sites

Kefirchiks

Nu man stāv kaste, uz kuras pagaidām stāv 8 serveri, man vajag zināt, kāds ir pēc iespējas ātrākais i-nets ar lielāko upload, gan LV, gan ārzemēs!

Un nekādu hostingu man nevajag - lieka naudas izmešana, ja pašam stāv normāla kaste mājās!

Link to comment
Share on other sites

1. nebuus tev no vienas draats 100% onlain

2. maajas provaiderim, ja kaut kas notiks piemeeram 6dien pa dienu - un pateiks, ziniet maajas netus labojam tikai 5x8 ej un piipee 2 dienas

3. taa arii nav skaidrs cik tu tam pasaakumam veelies meenesii atlicinaat latinjus. bet Colocation var dabuut saakot no 30ls/meenesii.... un pa taadu naudu tu maajaas hostingam KVALITATIIVU netu ar tavaam 100% up prasiibaam nedabuusi (un nav jaauztraucas par elektriibu(reekjinu), linku rezerveeshanu, backupiem

 

ps: noteikti, ja esi ienjeemis galvaa - tad buus pie kaajas, tachu, ja veelies attiistiit kaut ko normaalu, nevis hosteet CS serverus - servisam tomeer ir noziime; ne velti biznesa internets nemaksaa 20ls

pat ja tu nopirksi tos 100mbps maajaas... tie buus shaareeti un var svaarstiities atkariibaa kaads ISP ir backbones noslodze

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...