Jump to content

Hohma GSM tiiklaa


Animal
 Share

Recommended Posts

Taatad... pirms 5minūtēm zvana manai beibei sveshs numurs...es jau njeponjatkaa.. kursh bljin naktii sveshs zvana :D

Paceljam... tur kaut kaads bazars notiek... es paklausijos - o pankuuka! Svesha saruna. Ok shie beidz runaat gandriiz momentaa kaa es sapratu ka taa ir svesha saruna. BET... manas beibes trubaa joprojaam turpina kaut kas skaneet... man protams palika interesanti UN... man aatri vien pieleca, ka es dzirdu visu kas notiek apkaart telefonam otraa galaa, neskatoties uz to, ka cilveeks pa to nerunaa :D Tb taa, it kaa taa buutu noklausiishanaas iekaarta, bet es noklausiitos. Noliku trubu... un vel viens prikols, tagad to numuru uzraada kaa neatbildeetu zvanu un vienlaiciigi ari kaa sanjemto :) tas numurs BITE starp citu.

 

Nu i kas tas tagad? Taa var kaut kaada tiikla gljuka deelj netiishaam visai Latvijai nosleepumus izstaastiit? :D

 

Vel tik iedomaajos, ka kaads netiishaam uzgriezis kabataa sho numuru, piezvanijis un taa saruna ko dzirdeejaam bija 2 chuvaaku bazars, bet tik un taa interesanti ka numurs ir gan kaa neatbildeets gan kaa sanjemts arhivaa. Eniivei.. forshi... hotj hohma pievakaree :)

Link to comment
Share on other sites

Lielais braalis veero tevi :) , Nu jaa, valdiiba jau tikai paaris miljonus iegruuda noklausiishanaas sisteemaas, taapeec jau briinumi gadaas!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kāds līdzsavienojumu uztaisija un viss :) nejauši protams

Link to comment
Share on other sites

Tas ir konferences zvans nevis līdzsavienojums, starp citu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...