Jump to content

Nepienāk internets, vai kāds var palīdzēt?


miiumiu
 Share

Recommended Posts

Mums mājās ir divi datori, taču vienam pēc ķibeles ar atmiņu, tagad nepienāk internets, itkā pieslēdzas un rāda, ka saņem datus, bet lapas neveras vaļā. Vai kāds zin kā to var atrisināt??? Man šobrīd tas ir ļoti svarīgi :) Interneta vaina cik noprotu tā nav...

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nevaru pateikt, kur ir problēmas sakne, jo Conection Status rāda, ka msn pienāk i-nets. Tikko apskatījos, ka manam draugam ir atslēdziņa pārbaudot šo savienojumu Local Area connection, vai var būt, ka viņam ir nobloķēta pieeja arī otram? Jo man principā mirgo ikoniņa apakšējā labajā stūrī un pieskaka,, kad savienojums ir pieslēgts un tāātrumu uttt...

 

 

varbūt ka'dam tā ir gadījies....un viņš var padalīties pieredzē...

Link to comment
Share on other sites

1. kaads piesleegums kaads provaideris

2. kaada tiikla aparatuura

3. ja ruuteris - kaada konfiguraacija, vai uz LAN ir statiskaas vai DHCP adreses...

3.1. vai ir ipconfig... vai var sapingot gw / dns

3.2. vai rezolveejas hostneimi, ja dns pingojas utt...

 

dajebkaadu tehnisku un sakariigu info... nevis - tur mirgo lampinja tur mirgo atsleedzinja... ko nu lai dara

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Lattelecom

Thomson ADSL ovets POTS splitter

DHPC

VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter (Conect using)

Par IP nemācēšu pateikt, šķiet, ka ir IP

Link to comment
Share on other sites

1. check vai pareizos portos modeemaa piesprausti vadi (afaik, jaabuut 1 un 4 portaa)

2. uz gljukojoshaa kompja paskaties "ipconfig" - vai pieshkjiras REAALA ip adrese (windows aipa 169.254/16 neskaitās)

3. ja dabū ipadresi

3.1. ping 159.148.60.20

3.2. ja nepingojas - taisi trace un skaties kur apstaajas

Link to comment
Share on other sites

Rādās IP adrese, meiģināju ping uz tādu pašu ip kā otram datoram, bet tur parādījās Timed out ,es nemāku uztaisīt trace diemžēl! Liels paldies par padomiem, saprotu, ka ļoti slikti māku paskaidrot problēmu savu zemo zināšanu dēļ, taču man nav arī uz doto brīdi, kas atnāk salabot :sad:

Link to comment
Share on other sites

Tā izdarīju, man parādījās usage tracert [-d] [-h maximums hoops] [-j host-list] [-w timeout] target_name utt...Vai tā vajadzētu būt?

 

P.S. varbūt prob ir jārisina tur? (skatīt attēlā)

post-82750-1244908879_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

meiģināju ping uz tādu pašu ip kā otram datoram, bet tur parādījās Timed out

 

Meegjini nevis kaiminja, bet gan kaadu publisku IP adresi, piem. ping www.boot.lv . KO tev galu galaa saka ipconfig?

Kaa tev var paliidzeet, ja pats neatbildi uz jautaajumiem?

Link to comment
Share on other sites

Rezultāts attēlā

 

 

interesanti, ko nozīmē Latnet VPN?

 

respektīvi, ko tas nozīmē tavā datorā?

 

nav ne jausmas, mani interese arī kādēļ tur ir attēlota atslēdziņa pieslēgumam, nevaru noņemt

 

Meegjini nevis kaiminja, bet gan kaadu publisku IP adresi, piem. ping www.boot.lv . KO tev galu galaa saka ipconfig?

Kaa tev var paliidzeet, ja pats neatbildi uz jautaajumiem?

post-82750-1244909808_thumb.jpg

post-82750-1244911111_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

Diemžēl nepalīdzēja arī tas, firewall ir noslēgts uz Off un ir NOD32 antivīruss (tieši dienu pēc tā uzlikšanas pazuda i-nets)

:sad:

Labots - Kams
Bezjēdzīgs citāts
Link to comment
Share on other sites

Ko saka otrs dators kad viņam iesprauž to tava datora vadu?

Ja nestrādā ie, kas notiek ar FF / opera/safari?

Pats nelietoju nod32, bet iespējams šim ir kāds fw, kas bloķē tavu trafiku. Ja ja uzreiz atrubijās nets pēc nod32 uzlikšanas, tad 80%, ka nods bloķē kko.

Link to comment
Share on other sites

 

man arī tā šķita, bet atslēdzu un nekas nemainās :// Man ir tikai IE un FF, abi atsakās.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

bāc - SUPER! PALDIES!!! Tikai man kā meitenei tas prasīt ļoti ilgu laiku, lai iebrauktu kur vispār jāsāk...bet es ļoti cenšos :) Ceru, ka šī norāde man noderēs...

 

Problēma nav peer-peer :( Nomainīju uz Hybird

Labots - miiumiu
Bezjēdzīgs citāts
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...