Jump to content

Par LMT rēķina formātu


Animal
 Share

Recommended Posts

Jautājums laikam vislabāk atbildams būtu No VIL puses, bet varbūt vēl kāds konkrēti zin .

Ir tātad vienkārši rēķins pa pastu

Ir rēķins iCentrā Mans LMT

Ir rēķins itellā

Un ir rēķins pdf vai txt formātā uz epastu. Lūk kad uzraksta iesniegumu šim pēdējam veidam, ir vēl kaut kur jāreģistrējas, jeb tikai jāuzrakst tas iesniegums un viss: turpmāk rēķini būs epastā pdf vai txt formātā?

Link to comment
Share on other sites

Man tik vien atlika, kā iesūtīt viņiem iesniegumu... :)

Link to comment
Share on other sites

Bet kur problēma, ja Tavā e-pastā atnāk paziņojums par jaunu rēķinu. Pats tak vari pēc tam ieiet pēc sava rēķina un izdrukāt, kādā nu formā gribi.

Bija gadījums, kad darba biedrene lūdza no viņas e-pasta palīdzēt izdrukāt rēķinu, bet sākās problēmas ar to, ka vecākas Adobe programmas versijas nemaz to rēķinu nevēra vaļā, tikai pati jaunākā !!!

Link to comment
Share on other sites

Swedbank interneta bankā es noslēdzu elektronisko līgumus. Man rēķinus apmaksās banka.

Link to comment
Share on other sites

iekš manslmt rēķins arī ir pieejams pdf formātā un nekur nekas nav jāiesniedz.. tik vien jānorāda, ka rēķinu saņemsi elektroniski iekš iCentrs.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Itella,e-pastā atnāk rēķins un caur itella to atver ar savu paroli.Es pats rakstīju iesniegumu,kur norādīju,kā vēlos saņemt.Automātiski atmaksā arī banka,bet tur cik atceros(aptuveni 4 vai 5 gadi atpakaļ) tiek ieturēta maksa par pakalpojumu 0.20 ls.Es labāk samaksāju vēlāk rēķinu,bet tanī vietā izvēlos,kur man ir kredīts ar procentiem.Labi,protams,kā saka ir arī piezvanīt uz 076 un nomaksāt bankautomātā.

Labots - jaciks
Link to comment
Share on other sites

a vot tagad man LMT i Triatels automātiski no kartes noņem rēķina summu un atsūta SMS par veikto maksājumu..,. :devil:

Link to comment
Share on other sites

Rēķins pa pastu ir rēķins pa pastu: atnāk papīrs un iekrīt pastkastītē. Patīk kolekcionāriem un uzņēmumiem, lai ir ko VIDam parādīt.

 

Rēķins iCentrā = rēķins PDF formātā, kas kādu 5 mēnešu garumā aplūkojams http://manslmt.lv . iCentram var piekļūt arī no Swedbank internetbankas.

Itellas e-rēķins = Itellas pakalpojums, kas klientam parāda rēķinu PDF formātā. Pakalpojums ir interesants tiem klientiem, kas Itellas lapā vienkopus savāc un apmaksā rēķinus no vairākiem pakalpojumu sniedzējiem.

Rēķins pa epastu = rēķins PDF formātā tiek nosūtīts pa epastu. Pakalpojums ir noderīgs vairumam lietotāju.

 

Pieminēšu, ka jebkuru elektronisko rēķinu saņemšanas veidu var izvēlēties, uzrakstot iesniegumu. Vienlaikus var izmantot vairākus elektronisko rēķinu saņemšanas veidus. Šobrīd populārākā kombinācija ir rēķins iCentrā + rēķina dati kā īsziņa (sūtām RR uz kodu 2931 9999 un pēc rēķina izveidošanas saņemam īsziņu [par brīvu] ar rēķina rekvizītiem).

Ja nav žēl 20 santīmu, tad var pieslēgt tiešo debetu (banka automātiski apmaksās rēķinu, ieturot nelielu komisiju). Tiešā debeta lietotājiem iesaku neaizmirst norādīt maksimālo limitu, lai izvairītos no pārsteigumiem.

 

Sīkāk šeit: http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/lmt_rekin...na_elektroniski

Link to comment
Share on other sites

Paldies VIL par izsmeļošo atbildi :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...