Jump to content

XBOX 360


PermanentMarker
 Share

Recommended Posts

PermanentMarker

Kas tad īsti tas tāds ir? It kā daudz dzirdēts par šo konsolu & tā, bet reāli nekad redzējis un lietojis neesmu.

 

  • viņam nevar klaviatūru un peli pieslēgt, jo man tās "pultis" biedē? :D
  • XBOX 360 pievienojams arī pie vecākiem TV (nu ja nav LCD)?
  • ar ko atšķirās no datora??

 

 

 

Viņš ir vairāk kā Play Station (kuru es labi pārzinu) vai kā? apgaismojiet mani.

Labots - PermanentMarker
Link to comment
Share on other sites

Ronis007

Nav pašam bijis ,bet atsauksmes labas.Var viņu spēlēt onlainā arī.Tik mīnus ir tāds ,ka kādu dienu viņu spēlējot parādās sarkans aplis(Red ring of doom.-eraksti google un apskaties ,kas tāds ir) apkārt ieslēgšanas pogai un konsole beigta.Tad vari sūtīt uz garantiju ,lai maina.Protams ,ja tu viņu atbloķēsi tad tev garantija nebūs un pie jauna netiksi.

Līdzīgs ir sonyplaystation tik šitam salīdzinot ar ps3 ir sliktāka grafika.Un pultij nav ne vainas.Diezgan ērta viņa ir.

Labots - Ronis007
Link to comment
Share on other sites

Sarkanais aplis bija veco modelju slimiiba,jaunaas konsoles luust krietni mazaak,nav ko te cilveekus biedeet.

Link to comment
Share on other sites

Ronis007

Un intreses pēc ,kas skaitās ''jaunās'' konsules?

Link to comment
Share on other sites

PermanentMarker

Tas aplis pats no sevis parādās un viss??? :o

 

Ko tā atbloķēšana vispār dod?? Sāku interesēties par XBOX 360 un baigi iepatikās, tāpēc gribu uzzināt kaut ko sīkāk!

Link to comment
Share on other sites

Ronis007

Ar atboķēšanu tu pazaudēsi garantiju un varēsi spēlēt paša ierakstītos diskus.Un nevarēsi spēlēt spēles onlainā

Labots - Ronis007
Link to comment
Share on other sites

PermanentMarker

Vaarbūt tomēr jāatgriežas pie vecās un labās domas - datora? :D

Link to comment
Share on other sites

Arii atkodejot vares speeleet online,bet tikai tur ir nianses un galvenais ir nedabuut online banu,jaunaas konsoles ir ar uzlabotu maates plates reviiziju,kura tik traki vairs nekarst,visaam arcade un xbox360 ar hdmi jau ir jaunaas plates un nav vairs taadu probleemu ar paarkarshanu.

 

Iesaku apstiities jaunu projectu prieksh xbox360

,kuru paraadiija E3 09
Link to comment
Share on other sites

q64silver
Nav pašam bijis ,bet atsauksmes labas.

 

Līdzīgs ir sonyplaystation tik šitam salīdzinot ar ps3 ir sliktāka grafika.

 

klauns tu. aizej pie daktera. bet par "sliktāku grafiku" pēc kārtējā valdības sēdes par 500 milj. apgriešanu vispār pa purnu sadotu

Link to comment
Share on other sites

PermanentMarker

kaut ko līdzīgu, tikai daudz, daudz primitīvāku, esmu mēģinājis uz Playstation 2. Šis man iepatikās.

 

Xboxam jau nav tāda iespēja, kā pieslēgt peli un klaviatūru, vai ne?

Nav kāda mājaslapa, kur ir norādītas pilnīgi visas spēles, kas pieejamas uz xbox 360?

 

Ko lai saka, tas Project Natal mani pārliecināja. Vēl tikai vajadzētu milzu LCD TV un tad jau laime pilnībā. ;D

Link to comment
Share on other sites

Iesaku apstiities jaunu projectu prieksh xbox360
,kuru paraadiija E3 09

 

Nesapratu, kāds prieks ir šļūkāt ar kāju pa paklāju un imitēt skrituļdēli, vai turot gaisā rokas imitēt auto stūri. Tad jau WII tomēr ir labāks variants. :)

Link to comment
Share on other sites

PermanentMarker

Nu jā, bet domāju, ka tā ir liela priekšrocība, jo galu galā XBOX pats par sevi jau nav būvēts uz tās project natal tehnoloģijas. Gribi izmanto, gribi nē. 2 in 1.  :)

Link to comment
Share on other sites

Ar wii te buutu nekorekti saliidzinaat,jo wii tomeer izmanto kontrolieri un nebuut vinjs nav no tiem preciizaakajiem un par grafiku uz wii vispaar var nokauneeties,tur pat ps2 ieliek klokji.

Link to comment
Share on other sites

PermanentMarker

Elitei ir integrēts WI-FI?

 

Un visas spēles maksā tik dārgi kā GTA IV uz XBOX 360, t.i. 50 Ls???

Link to comment
Share on other sites

Ar spēļu cenām vari iepazīties game.co.uk un citos i-neta veikalos.

 

Par tīkla spēlēm tev pašu galveno nepieminēja - abonēšanas maksu.

Var jau arī nemaksāt, bet tad katru mēnesi lietotāja konts par jaunu jātaisa. Tā kā šajā ziņā labāks ir PS3 ar savu bezmaksas networku.

Par konsolēm vari vēl palasīties http://konsoles.lv un http://revolution.lv/, kā arī gamez.lv

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Ronis007
Šeit ir intresants links par tēmu Xbox 360 vs ps3 ja intresē vari palasīt Labots - Ronis007
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...