Jump to content

Varbūt arī NEXT ?


auzis
 Share

Recommended Posts

Sveiki ! Nav jau labi šeit runāt par citiem portāliem, bet ... šodien piereģistrējos jaunajā next.lv Tur itkā ir viss (pat Boot'a Mārtiņš Lūsis ietusē), bet televīzijai veltīta sadaļa nav gan ... Varbūt uztaisam kādus jaunumus tajā lapā ??? Vai tad maz par ko rakstīt ??? DVB-S,T,C, tjūneru testi, kaut vai tie paši Baltkom, Lattelecom, Viasat. Varbūt nopietnam žurnālam šie (Viasat) varētu sniegt nopietnas atbildes. Arī forums tur tikai vēl veidojas. Būtu kur izvērsties. Kādas jūsu domas ???

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Tā lapa izskatās tik satriecoša (dizaina ziņā), ka liekas, ka NEXT ir viens liels joks un diezvai kāds to uztvers (vismaz pie patreizējā izskata un funkcionalitātes) par kaut ko nopietnu ... IMO ;X

Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Pašai lapai nav ne vainas . Šis tas ir arī interesants, bet forums ir nepraktisks un nelietojams.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Ne gluži ietusēju, bet piereģistrējos bijušajiem kolēģiem novēlēt veiksmi un vēl pie reizes apskatīties kas un kā tur notiek. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ziniet, taa lapa, peec manaam domaam, ir sapiipeejushaas kodera gara darbs. Negribu nevienu apbizhot. Esmu gan aarzemees, bet nu taa lapa ir nezheeliigi smaga, lai es vinju apmekleetu. Neko unikaalu, lai vinju aomekleetu regulaari, neesmu maniijis.

Zhurnaals bija labs, tagad maajaslapa ir drausmiiga. Ja es topashu info varu izlasiit citos portaalos, tad kaapeec man bendeet nervus?

Link to comment
Share on other sites

Arī uzmetu aci tai lapai. Paldies nē. Tas nav priekš manām acīm, pārāk viss ir aprobežot un ierobežots. Tur vairāk parsās pēc tiešām kvalificēta dizainera zīmuļa, nevis, es varu...

Link to comment
Share on other sites

tajā lapelē tak bez adblock normāli nevar ieiet :) paldies iztiksim bez next.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks
Sveiki ! Nav jau labi šeit runāt par citiem portāliem, bet ... šodien piereģistrējos jaunajā next.lv Tur itkā ir viss (pat Boot'a Mārtiņš Lūsis ietusē), bet televīzijai veltīta sadaļa nav gan ... Varbūt uztaisam kādus jaunumus tajā lapā ??? Vai tad maz par ko rakstīt ??? DVB-S,T,C, tjūneru testi, kaut vai tie paši Baltkom, Lattelecom, Viasat. Varbūt nopietnam žurnālam šie (Viasat) varētu sniegt nopietnas atbildes. Arī forums tur tikai vēl veidojas. Būtu kur izvērsties. Kādas jūsu domas ???

Mnjā, kāds jauks naivums, šis žurnāls nav nopietns jau ļoti sen, jo īpašnieks pats visu ir veiksmīgi nolaidis uz grunts, izdzenājot profesionālu komandu. Bet šis tā saucamais portāls ir Indijas vai Pakistānas bāleliņu darbs. Tādu var dabūt, ja kā NEXT izdevējam un īpašniekam Arkādijam Šteimanam, ir žēl naudas un visu gribi na haļavu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...