Jump to content

Action Script 3: ciklā Movie klips


Zoom
 Share

Recommended Posts

Čau!

 

Man uznāca sportiska ziņkāre par AS3 un XML savienošanu. Pašus pamatus jau esmu sapratis kaut cik. Tagad man ir mērķis tiekies uz savu vēlmi. Ir doma tāda. XML failā saglabāju informāciju piemēram par dzīvniekiem. Suga, vecums, dzimums, svars. Kopā piemēram saglabāti 10 dzīvnieki. Vēlos, lai izvadītos līdzīgi kā uz HTML. Ielieku ciklā mainīgos, kuros ir informācija un smuki izvadas laukā. Flashā tāpat vien tekstu neizvadīsi. Vajadzīgs uzzīmēt dinamisko teksta lauku. Iedot viņam instance vārdu un tad viņā izdrukāt XML saturu. Bet izvadīsies viss saturs vienā laukā. Man vajag, lai katrs dzīvnieks izvadītos savā laukā. Lai smukāk būtu vajadzētu laukus "izskaistināt". Tad nu visu sataisīt kā vienu MCpu. Pats domāju kā varbūt to teorētiski varētu uztaisīt. Doma sekojoša. Uztaisu visus skaistumiņus, ielieku dinamiskos laukus. Piemēram lauku instance name: Suga_output, vecums_output, dzimums_output, svars_output. Tad viss saturs ir mūvīklipā dzivnieki_mc. Instance name: dzīvnieki_mcAS. Kad viss uz "skatuves" ir salikts un sazīmēts, tad jāķeras pie AS3. Doma sekojoša. MC un laukiem ar cikla palīdzību (kopējo ierakstu daudzums XMLā) saģenerēt instancenamus: dzīvnieki_mcAS_1, dzīvnieki_mcAS_2, utt. Ar pārējiem instance name'iem tāpat. Kad viss tas ir, tad izvadīt no XML saturu. dzīvnieki_mcAS_1 => dzīvnieku_instance_lauki_1 => ieraksts[1]. Un tā līdz 10. MC: dzīvnieki_mcAS_10 => dzīvnieku_instance_lauki_10 => ieraksts[10]. Vai mans domu gājiens ir uz ceļa pareizo pusi? Pašlaik es māku izvadīt vienā teksta laukā visu saturu piemēram tikai par sugu, citā laukā tikai par vecumu utt. Atdalīt visu informāciju pa laukiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...