Jump to content

Mobilo sakaru tarifu salīdzināšana


Cunami
 Share

Recommended Posts

Labdien! Lasot ziņas iekš Apollo ieraudzīju, ka ir izveidots portāls mobilo sakaru tarifu salīdzināšanai Gudriem elvē

Iegāju, paspaidīju šis tas parādas... diez cik tā informācija ir patiesa? Par to, cik daudz sarunas notiek savā tīklā vajadzētu uzreiz likt 1. lapā nevis ar sīkiem burtiņiem zem izejas datiem! Ar 1. reizi nemaz nepamanīju sadaļu Papildus parametri!!!

Gribēju uzzināt bootiešu viedokli pa šo lapu (moš kāds pielicis savu roku tās izveidē) :smile:

Labots - Cunami
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc netiek ņemts vērā? :) uzklikšķini papildus parametri un saliec uz kādu tīklu cik un kādā diennakts laikā...

 

p.s. man sanāca Vienādais 4 (kuru tagad lietoju) arī izdevīgākais :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

steigā parāvu garām un ar 1. reizi nemaz nepamanīju! :oops:

Link to comment
Share on other sites

talibans

Skiet, prieksapmaksas kartes nesalidzina. Lietoju bifri, bet pec salidzinasanas paradija bites 5 pieslegumu, kurs par latu dargaks.

Link to comment
Share on other sites

protams, arī tas ka ar zz tele2 tīklā 0.00 saruna, sms šeit un uz ārzemēm 0.00. :D tas ka lmt īsziņu bums maksā naudu. :D

Link to comment
Share on other sites

Wombats

Tas ir reāli viltīgi izdomāts Bites reklāmsaits ;) Tāpēc lielākajā daļā gadījumu visiem rādīs Biti.

Bet nu respect par ideju, var daudzus citu operatoru lietotājus apčakarēt.

Link to comment
Share on other sites

Tad,kad LMT nolaidīsies uz zemes un nedzīvos no vecajiem taukiem,tad salīdzinot tarifus varbūt rādīs LMT...Numura noteicējs vien pusotru latu maksā,bezmaksas sarunas ir tarifā "Piezvani man!"-30minūtes,kad citi operatori jau bezmaksas stundas piedāvā...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

erny blogā jau izteicos:

Mans kantoris ilgus gadus bija LMT klients. Tad aizgājām uz Bite - izmaksas pat pieauga, jo praktiski visiem klientiem, kam jāzvana ir LMT...

Tiek veikti arī diezgan daudzi zvani uz Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Somijas tīkliem.

Nekur tur Bite nesanāk lētāka. Bez tam viss šitais "Network Busy" zvanot uz citiem tīkliem vienkārši tracināja.

Bitei ir zemas kapacitātes starpoperatoru savienojumi.

 

Tagad esam atpakaļ pie LMT un khe, sanāk tomēr lētāk nekā ar Biti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mans kantoris(ģimene) 12 gadus bijām LMT klienti-ar četrām trubām rēķins bija ap 60LVL+-,bet pēc BITEs ap 25LVL...Jā,protams-tas ir izdevīgi,ja pārsvarā zvani uz savu tīklu un uz citiem tīkliem vien piektdaļa vai mazāk.Var spriest par operatoru,ko vēlas,bet kalkulators ir objektīvs un arī padomus nevienam nedod...

Link to comment
Share on other sites

Es pieturos pie viena operatora,nav liela jēga santīmus kasīt.Vienādais 4 + mazulis ir mans variants.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tiek veikti arī diezgan daudzi zvani uz Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Somijas tīkliem.

Nekur tur Bite nesanāk lētāka. Bez tam viss šitais "Network Busy" zvanot uz citiem tīkliem vienkārši tracināja.

Bitei ir zemas kapacitātes starpoperatoru savienojumi.

 

Tagad esam atpakaļ pie LMT un khe, sanāk tomēr lētāk nekā ar Biti.

neredzu īpašu atšķiribu tarifos zvanot uz šīm valstīm. biku izbrīna tas ka ar jauno pvn bifri un zz tarifi ir tāpat kā ar veco. network busy, nezvanu katru dienu, bet zvanu katru otro, trešo. ne reizi kas tāds nav bijis. lētāk ar lmt? vai ir kas lētāks par tele2 14 2.sant.? xoxoxo, lmt esot lētāks. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Atvainojos, ka shajaa topikaa(jaunu negribeeju veidot), bet man gribētos uzzināt atsauksmes no TELE2 Biznesa klientiem, kādi Jums ir tarifi, nevajag saukt firmu nosaukumus tikai tiirus tarifus?

 

P.S. Es jau pats uzzinaatu, bet taa diemzheel ir konfidenciaala informaacija un katram uznjeemumam tie atšķiras.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...