Jump to content

vajag driverus prieks windows x 64


gircc
 Share

Recommended Posts

nochakareejaas kompis un pazuda visi draiveri , tapee paarinstaleeju kompi, un pirmstam man bija parastais xp, vairs neder tie pashi draiveri! vajag gan skanjai gan netam!!

Link to comment
Share on other sites

Tad kāpēc vajadzēja pāriet uz x64? Ja nav neta, tad dabūt draiverus būs diezgan pagrūti

Link to comment
Share on other sites

nochakareejaas kompis un pazuda visi draiveri , tapee paarinstaleeju kompi, un pirmstam man bija parastais xp, vairs neder tie pashi draiveri! vajag gan skanjai gan netam!!

Domā te kāds gaišreģis apgrozās?

Link to comment
Share on other sites

plus windows xp 64bit vai windows vista 64bit vai varbūt windows 7 64bit...kurš tev ir?

Labots - wolf
Link to comment
Share on other sites

Windows XP 64 bit. Es izskanēju datoru ar ar Malwarebytu, un man pazuda nets, tātad ir izdzēsies kaut k;ads draiveris

Link to comment
Share on other sites

Par to vajadzēja parūpēties, pirms instalēji 64 bitu xp. Tak skaties ražotāja lapā, kā mēs varam uzminēt, kāda tev tīklene?

 

Un kāda mārrutka pēc lietot nelegālu 64 bitu xp?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tas, ka win xp 64bit var pēkšņi nočakarēties/aiziet pa burbuli ir tikai loģiski,

When x64 XP was released, nothing really used x64, so a lot of stuff (better now, but still bad) isn't compatible.

tas vien liek pārdoāt vai 64 bitīgs xp ir nepieciešams :)

Link to comment
Share on other sites

Es ar neieteiktu ar xp 64 kraameeties. Ja tiesham ir veelme (shaubos vai vajadziiba) peec 64bit sisteemas, tad vista vai windows7.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...