Jump to content

Animal Planet


auzis
 Share

Recommended Posts

Man draugs esot šamajiem zvanījis, ap 15. jūniju ANIMAL PLANET būs atpakaļ, tā ka beidziet cepties. Izdzīvosiet vēl kādu laiciņu bez zvēriņiem, aiziejiet uz zoo dārzu pie Ingmara Līdakas :)

 

Vispār viasatam ir dīvaina izpratne par kanālu piedāvājumu.Nu kā var vienai auditorijai piedāvāt kaimiņu valsts kanālus(saprastu ja vēl būtu kopīga valoda),tā vietā lai veiktu tirgus pētījumu un iekļautu pasaules vai konkrētajam apgabalam populārākos kanālus(tāpēc,jau kopā ar kaimiņu telekanāliem ir diezgan daudz via piedāvātās programmas,pofig,kāds kanāls,kad tik kaut ko tv aparātā rāda.

Latvijas klienti var redzēt arī TV1 lietuva,tv3 estonia,tv6 lietuva,tv3 lietuva,3+ igaunija,skandināvu Dr1,Dr2,svt1,svt2

arī šodien,11.00 rāda vismaz man tv centr kanālu.

 

 

Tas, ka rāda arī igauņu un leišu kanālus ir forši, jo piemēram, pa igauņu tv 6 iet foršas filmas bez tulkojuma. Pie mums taču dzīvo arī mūsu kaimiņu, lai tak viņi skatās kanālus savā valodā :) tāpat kā Lietuvā un Igaunijā dzīvo arī samērā daudz letiņu. Katrā ziņā es to uztveru pozitīvi, jo pats nedaudz sajēdzu leišu valodu, un dažas filmas varu paskatīties pa tv3 lietuva.

 

TVCi rāda joprojām, bet Dr1, Dr2 , Svt1 Svt1 nerāda ...

Tu rkau tkāds bardaks ar to visu :)

Viņi tak raksta "tirgus pētījums" es gan neko tādu divu gadu laikā neesmu dzirdējis ne redzējis.

 

google ir dievs - ir gan viņiem bijuši kaut kādi tirgus pētījumi, rekur uzgāju 7guru-> http://www.7guru.lv/agenturuzinas/article.php?id=50035 pētījums ap jauno gadu.. 50% iecienītākās pārraides ir filmas, wow, kāds pārsteigums :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • base7

    8

  • Dexs

    20

  • mafijs

    12

  • raffaello

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man draugs esot šamajiem zvanījis, ap 15. jūniju ANIMAL PLANET būs atpakaļ, tā ka beidziet cepties. Izdzīvosiet vēl kādu laiciņu bez zvēriņiem, aiziejiet uz zoo dārzu pie Ingmara Līdakas :)

Vispār jau ANIMAL PLANET nekad nav bijis nemaz Viasat paketē, tā kā tas kanāls nevar "būt atpakaļ". Viņš būs jauns... Te aizgāja diskusija vairāk par principu: ja soli, ka būs 1.jūnijā, tad lai arī ir... Un atkal pa "kluso" kanālu izņemšana no paketes turpinās...

Link to comment
Share on other sites

raffaello

laikam to CELLO NEGRIB SAPRAST. UZSKATU KA KANĀLIEM IR JĀBŪT PIEEJAMĀS VALODĀS. VAI TIEŠĀM VIASATAM IR TIK GRŪTI KA JĀRĀDA NU NEKĀDUS KANĀLUS. PAR TO MEŠANU PIEKRĪTU, VISS NOTIEK UZ DULLO, KO GRIBU TO METU. LAIKAM TIE KLIENTI PIE KĀJAS. DZĪVOSIM REDZĒSIM.

Link to comment
Share on other sites

Ah, I get it. Nu katrā ziņā Animal Planet būs. Ja kādam nepatīk tie igauņu, leišu kanāli, lai neskatās. Jasaprot taču, ka tos kanālus neatlase speciāli vadoties pēc kāda personiskās gaumas, liek tā, lai visiem labi.

Link to comment
Share on other sites

raffaello

liek tikai viasats . nav jau tolka par to vairāk runāt, ja 7 gadu garumā sorry nekas būtisks nav mainījies.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad beidzot esam no Viasata sagaidījuši Animal Planet. Pagaidām gan man vaļā never.

Frekvence:

Sirius 4

11937 V 27500 FEC 3/4

Link to comment
Share on other sites

Ir 2 audio celiņi kanālam, tā kā noteikti viens būs arī krievu valodā...

Link to comment
Share on other sites

raffaello

pagaidām man nerāda. tas varbūt kā kuram aparātam. kāds pēc skaita nummurs šim kanālam?

Link to comment
Share on other sites

Jaa, man ar tikai skanja. Ir krieviski un angliski.

Ir man viens Animal Planet, kuru raada: 12341, 27500 un pienjemu ka 3/4 .

Straadaa shis ieksh FTA , kaut kaadi titri iet apakshaa, nevaru iebraukt, kaadaa valodaa... .

Iespeejams ka nesen paraadiijiess, jo vakar tika skaneets viss kolhozs, jo naacaas iepirkt naakosho drankji, Openbox F-500. Ieprieksheejais briinums nosvila un pakjeeru leetaako, kas bija uz briidi pieejams, jo bez TV man ir gruuti :) , taapeec, luudzu, nelamaajiet par meeslu pirkshanu.

Link to comment
Share on other sites

Nu pagaidīs rītdienu. Patreiz man klusums un melnai skvadrāts. Gan jau kartei vēl nav salikti provaideri.

Link to comment
Share on other sites

Iet, iet... Gan krievu, gan angļu valodās...

Ja iet caur medu, tad saki medus "piegādātājam", lai palaiž šo kanālu, ja caur oficiālo karti, tad iespējams, ka karte vēl nav saņēmusi updeitu no kosmosa...

Link to comment
Share on other sites

šitais jau iet bet anglu valoda Animal Planet, kuru raada: 12341, 27500 un pienjemu ka 3/4

 

 

 

 

urāāāāāāā,jau iet 11937 V 27500 Animal Planet un krievu un angļu valodā!

Labots - maigonis
Link to comment
Share on other sites

Kas nekaiš LTC iTV...visādi Animal Planet, National Geographic...par Discovery nemaz nerunājot:)

Link to comment
Share on other sites

raffaello

būtu labi ja palaistu vēl pārējos kanālus ar divām valodām.

Discovery World

Discovery Science

National Geographic

Nat Geo WILD

Zone Club

Zone Reality

BET GAIDI AR MAISU. NO VIASATA NE SŪDA NEVAR IZPIEST, SALĪDZINOT AR UKRAINAS PAKETI. VARBŪT ŠIE DOMAS MAINĪS UN PALAIDĪS KAUTKO LABĀKU, KĀ NEKĀ DRĪZ BŪS VIRSZEMES TV. DOMĀJU KA VIAŠROTAM BŪS GRŪTI LAIKI JA NEMAINĪS ZELTA PAKETI.

Link to comment
Share on other sites

Man nestraadaa. Ja saakumaa bija tikai skanja, tagad nav nekas.

Dodu zinju draviniekam :) . Man gan tas kanaals iisti neintresee, tik cik intreses peec.

Link to comment
Share on other sites

Noteikti karte nav updeitojusies... Man arī bija problēmas ar šo kanālu, līdz lokālā karte updeitojās...

 

EDIT: Wow, izskatās, ka EPG arī uzliks... Pagaidām man rāda:

Animal Planet...

post-67561-1245098428_thumb.jpg

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Man pat nevajadzēja meklēt, pats tas kanāls bija parādījies un pat ar medu draudzējas.

Vismaz kaut kas jauns.

Link to comment
Share on other sites

roko, beidz piekasiities siikumiem. Tie, kam vajag, saprot ljoti labi.

Vispaar jau mana jaunaa miskaste, openbox f-500 fta, vinju bai default atpazina ieksh 11938 V 27500.

Link to comment
Share on other sites

Luudzu, pasakiet vai ar Thomson dekoderi un Viasat zelta paketi var dabuut Animal Planet?

Link to comment
Share on other sites

Saki, luudzu, kursh kanaals ir Animal Planet, es mekleeju, bet neatradu, es arii paarinstaleeju visus kanaalus?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Tagad es neesmu mājās. Tā kā precīzi nepateikšu.

Bet, ja nemaldos, tad uzreiz pēc Discovery un Net Geo kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Tas NAV Animal Planet EE (Eastern Europe), bet vienkārši Animal Planet E (Europe), jo holandiešiem, skandināviem, čehiem iet tā pati versija...

Savukārt rumāņiem utt. gan iet EE versija...

Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

vispaar jau uz 4.8E ir 3 frekvences (provideri) kuri raada ZveeruPlaneetu

 

11938.00 V 27500 3/4

Beam: BSS Nordic DVB-S (QPSK)

Name: Animal Planet Eastern Europe

Country: United Kingdom

Category: Documentaries

Packages: Viasat

Encryption(s): VideoGuard

Audio: rus

eng

Last updated: 2009-06-16 +

 

 

12226.00 H 25540 7/8

Beam: Europe DVB-S (QPSK)

Name: Animal Planet Europe

Country: United Kingdom

Category: Documentaries

Packages: unknown

Encryption(s): PowerVu

Audio: eng

rus

hun

Last updated: 2008-01-11 +

 

 

12341.00 H 27500 3/4

Beam: Europe DVB-S (QPSK)

Name: Animal Planet Eastern Europe

Country: United Kingdom

Category: Documentaries

Packages: Akta

Encryption(s): Conax

Viaccess 2.5

Viaccess 2.6

Audio: rom

eng

Last updated: 2009-06-15 +

 

(info no kingofsat.net)

 

Viasatam izskataas ka pieder pirmais

Otrajam ir PowerVU :(

treshais kautkaa peec Viasat neizskataas

Link to comment
Share on other sites

Viasats ir pirmais, t.i. Animal Planet Europe (ne Eastern Europe kā visur raksta)...

2. ir feediem, trešais ir rumāņu AKTA pakai, vot tas gan ir Animal Planet EE variants, jo atšķirās no tā, ko Viasats rāda...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

vai tad gadījumā animal planet EE nav tas pats kas animal planet russia?man piemēram rāda to russia versiju(kabelī)jo tā programma atšķiras no tās,kas ir peejama Latvijas presē(ieskaitot Rīgas Viļņus,atšķiras par stundu laikam,tādēļ nākas programmu meklēt krievijas resursu lapās)

p.s.nevaru salīdzināt,jo aizvakar beidzās man viasatam termiņš.

Link to comment
Share on other sites

Animal Planet Europe ir 2 stundu nobīde no Animal Planet Russia...

Link to comment
Share on other sites

Nu kautkā dīvaini ar to Animal Planet, man viņu never vaļā. Pārējie Viasata kanāli (kuri Īrijā ir uztverami) rāda. Nez vai vēl kādam tā ir?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...