Jump to content

(focal,magnat,rrr) + (nad,onkyo,denon,arcam)


inetboy
 Share

Recommended Posts

focal vai magnat vai rrr vai polk audio + nad vai onkyo vai denon vai arcam + sub(kautkads)

 

gribu uzreiz pateikt tadi brendi ka yamaha, pioner nu vispar nav muzikas komponenti... tas neinterese uz reiz... resiveri ari neinterese....

 

ludzu palidziet! kads bijs tajsijs lielu izmeklejuma braucienu unisona, soundheven un blackpoint?

 

skana patik liels apjoms un tilpums... nepatik kad ausis sap no augstfrekvences! :(

 

varu izteret max

 

uz plauktu akustiku 400 lati

pastiprinatajs 350ls kaut kur! domaju tas labi saskanoti ar akustikas cenu

subis es domaju POLK AUDIO stereo.ru stasta it ka viniem ir caurspidigs loti maigs un dzils basis! ceru ka ne sliktaks neka rrr! bet nu visi saka ka rrr it ka vispar neskan... nezinu... ta var but...

 

pirmas domas un iespaids no forumiem interneta NAD355bee + focal chorus 806v + polk audio psw10

 

par kabeliem nezinu! qed laikam! :))))

Link to comment
Share on other sites

Nu tak uzraksti labāk kādu mūziku cieni. Man, piemēram, gados tajos, kad klausījos cauri Jarre, Vangelis, Tomita, Yello, Kraftwerk, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Zodiaks :D , Laurie Anderson ... patika pavisam cits komplekts, kā tad, kad gāju cauri 4AD , ECM, Narada un Windham Hill. Tagad faktiski, vecumam nākot, pofig firma, ka tik izpildās viens parametrs - kvalitatīva skaņa ir arī pie maza skaļuma (nu, tātad augsta jutība). Tāpēc sāku domāt, ka tik nav vecmāmiņas lampu Simfonija jāceļ augšā.

 

Atbildot uz jautājumu pēc būtības - paprovē NAD + B&W. Man patika, vismaz, kad klausījos savu džentlmeņa komplektu. Friday Night in SanFrancisco, Music for Zen Meditation, Karmenas svītu Spivakova izpildījumā, Brothers in Arms un Dark Side. Bet bija žēl tērēties, jo mājās paklausīties mūziku sanāk reizi gadā. Nu labi, divas :)

Link to comment
Share on other sites

Ferdinands

NU resīverus jau uzreiz zemē mest gan nevajag, NAD un Arcam, Vincent, piemeram, ir ļoti interesanti no muzikas viedokļa, pie kam papildinati ar 5.1 vai 7.1 funkcionalitāti, pie kam tagad Unisonā ir tīri labas cenas arī mazlietotai aparatūrai.

Ieteikt ko konkrētu šajā gadījumā ir grūti jo dažāda apartūra tomēr ne katrai ausij patīk, bet vispaŗīgi : personīgi man nepatīk NAD, jopārī ar Canton karat, piemeram, muzika kuru es klausos ir bez rozīnīties, trūkst asuma, tajā pašā laikā vieglākiem gabaliem (pop, deju muzika) skan caurmērā ciešami. Arcam FMJ ir labs risinājums, man patika kā skan, no šī pāra izvēlētos noteikti sev Arcam.

Ieteiktu paņemt paklausīties

1. tajā pašā Unisonā Arcam FMJ A18 (360ls), akustika tevis minētā derēs labi

2. Unisonā arīdzan vari pamēģināt NAD 326, 355 jauda laikam tikai vairāk būs. Pirms kāda laika šiem bija Union research (?) pastūzis, maksāja ap 600 ls, bet skanēja toties

fenomenāli - nekādi Arcami/Nadi klāt nestāvēja (nu varbūt NAD M sērija vienigi)

3. Hi-End šopā pirms kāda laikā bija labas atlaides un Primare, tikai cena laikam mazliet virs tā ko vari paņemt, šajā gadienā klāt varetu pameginat Triangle, ļoti intersants

pāris būtu

4. iekš baltaudio ir Denon, bet tur nopienti risinajumi ir sakot ar 1500modeli, 700 nu tā - ar Dievu uz pusēm bija

5. Elkorā uzmet aci Vincentam, marantz kā stereo ir interesants HiEnda līmenī saslēdz kopā ar MonitorAudio Silver vai Canton karat, piemeram

 

Ir jau, protams, vēl Cambridge Audio pieejams, pirms paŗis gadiem bija interesanti risinajumi viņam.

Link to comment
Share on other sites

JJP tev droši vien ieteiks vadus :wink:

Kāpēc neņem grīdas skandas kārtīgas

Pēc manas saprašanas, ja tiešām priekš mūzikas, tad tur subis ir lieks pasākums, tikai bojās visu.

Ymahai un Pioneer ir arī tiešām labas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Krabis1

Tieši tā nemuļķojies ar plaukta akustikām un sabiem, labāk paņem kārtīgas grīdas akustikas un izbaudi īstu stereo skaņu

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Protams nemuļķojies, esi kruts džeks, ņem lielas kastes, vēlams liec mazā telpā, un mocies ar stāvviļņiem, telpas rezonansēm, un vēl visu citu, kas raksturīgi lielām akustikām. Un baudi īstu stereo skaņu, un jūties kruts jo kruts. Jo īstiem džekiem po kur un kā akustikas izvietot, viņiem tāpat vienmēr viss skan.

Link to comment
Share on other sites

Krabis1

Un ko tu iedomājies ka ar divām plauktiniecēm un štrunta sabīti nebūs stāvviļņi?

Link to comment
Share on other sites

mazā telpā nevajag subi

un nekur nav teikts, ka autoram ir kāda 40m2 istabiņa

Link to comment
Share on other sites

Krabis1

Lai klausītos mūziku principā nevaig subi vajag labas akustikas (2 vienādas) kas spēj atskaņot pilnu frekveņču diapazonu (Vismaz 50-18000Hz), cita lieta ja klausies mp3 pie datora uz 2.1 sistēmas.

Link to comment
Share on other sites

inetboy
(labots)
Nu tak uzraksti labāk kādu mūziku cieni. Man, piemēram, gados tajos, kad klausījos cauri Jarre, Vangelis, Tomita, Yello, Kraftwerk, Tangerine Dream, Klaus Schulze, Zodiaks :D , Laurie Anderson ... patika pavisam cits komplekts, kā tad, kad gāju cauri 4AD , ECM, Narada un Windham Hill. Tagad faktiski, vecumam nākot, pofig firma, ka tik izpildās viens parametrs - kvalitatīva skaņa ir arī pie maza skaļuma (nu, tātad augsta jutība). Tāpēc sāku domāt, ka tik nav vecmāmiņas lampu Simfonija jāceļ augšā.

 

Atbildot uz jautājumu pēc būtības - paprovē NAD + B&W. Man patika, vismaz, kad klausījos savu džentlmeņa komplektu. Friday Night in SanFrancisco, Music for Zen Meditation, Karmenas svītu Spivakova izpildījumā, Brothers in Arms un Dark Side. Bet bija žēl tērēties, jo mājās paklausīties mūziku sanāk reizi gadā. Nu labi, divas :)

 

PALDIES par atsauksmi! ierakstu lapina!

 

NAD + B&W

 

es klausos dazadu muziku... godigi klausos disco rap(dazreiz tadu ka snoop dog) pop pop-rock un ari radio(european hit radi)... klausos visu tikai ne HARDROCK un ta talak ka slipknot un visie šitadie!

 

tada lieta ka baidos na augstfrekvences šitiem B&W dzirdeju to ka viniem ta pacelts ir ritigi augša!

 

 

 

 

 

NU resīverus jau uzreiz zemē mest gan nevajag, NAD un Arcam, Vincent, piemeram, ir ļoti interesanti no muzikas viedokļa, pie kam papildinati ar 5.1 vai 7.1 funkcionalitāti, pie kam tagad Unisonā ir tīri labas cenas arī mazlietotai aparatūrai.

Ieteikt ko konkrētu šajā gadījumā ir grūti jo dažāda apartūra tomēr ne katrai ausij patīk, bet vispaŗīgi : personīgi man nepatīk NAD, jopārī ar Canton karat, piemeram, muzika kuru es klausos ir bez rozīnīties, trūkst asuma, tajā pašā laikā vieglākiem gabaliem (pop, deju muzika) skan caurmērā ciešami. Arcam FMJ ir labs risinājums, man patika kā skan, no šī pāra izvēlētos noteikti sev Arcam.

Ieteiktu paņemt paklausīties

1. tajā pašā Unisonā Arcam FMJ A18 (360ls), akustika tevis minētā derēs labi

2. Unisonā arīdzan vari pamēģināt NAD 326, 355 jauda laikam tikai vairāk būs. Pirms kāda laika šiem bija Union research (?) pastūzis, maksāja ap 600 ls, bet skanēja toties

fenomenāli - nekādi Arcami/Nadi klāt nestāvēja (nu varbūt NAD M sērija vienigi)

3. Hi-End šopā pirms kāda laikā bija labas atlaides un Primare, tikai cena laikam mazliet virs tā ko vari paņemt, šajā gadienā klāt varetu pameginat Triangle, ļoti intersants

pāris būtu

4. iekš baltaudio ir Denon, bet tur nopienti risinajumi ir sakot ar 1500modeli, 700 nu tā - ar Dievu uz pusēm bija

5. Elkorā uzmet aci Vincentam, marantz kā stereo ir interesants HiEnda līmenī saslēdz kopā ar MonitorAudio Silver vai Canton karat, piemeram

 

Ir jau, protams, vēl Cambridge Audio pieejams, pirms paŗis gadiem bija interesanti risinajumi viņam.

 

paldies ierakstu lapina

 

ARCAM FJM18 un nad c326(kautkas nedzirdets)

 

Union research - loti dargi bet nu ja ta verts bus tad jau var nopirkt! tas laikam pec akcijas vis bija :)))

monitor audio un canton necienu! nepatik visiem vini un ELKORA CENAS!

 

hmmm... nu nezinu ir tads ARCAM AVR300 un pazinis salidzinajs ar mazino nad c315! nad vineis!!!

tas patiesa ka ir ari muzikas resiveri... ta cena ir no 1500 latiem

 

piemeram ta sanak nu 5 kanali resiveram ir ja 5.1 tad 200lati maksa letakajs pastirinatais! sanak 200 + 200 + 100 = 500lati resiveris maksa ar tadiem pašiem muzikaliem tranzistoriem! protams ari jaskatas uz to ka ir kopeja bariba(transformators) un tas sanak letak bet ja vel pievienot resiveram visas tehnologijas tas lietosanaj lai sanemt licenzijas pat hdmi un dolbi digital un ta talak! traki dargi! resiveram nestaves tadas dalas iekša ka pastiprinatajam! galvenais TRANZISTORI!!!

 

prikola pec ja tev ir resiveris salidzini to ar kadu letako pastiprinataju bet protams no labas firmas jau var ar NAD! tu sajutisi dzilumu pat ar 2 tumbam!

 

mani nogalina kad salidzina resiveri 7.1 par 400 latiem ar pastirpinataju 2 kanalu par 300 latiem!!! un resiveram vel visadie šitie TV tuneri hdmi digitlie konvertori! tas vis ir nauda!!! resivera laikam stav tranzistori pa 5 lati viens!!! bet pastiprinataja jau cita lieta! :))))

Labots - inetboy
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, bet pēc manas saprašanas, tai mūzikai, ko klausies, nevajag to aparatūru. Ok, tur subis pat varbūt prasītos, ja nebūs grīdinieces ar vismaz 10" basiniekiem. OK, tas NAD būtu OK, tīri jaudas potenciāla ziņā.

Šitai mūzikai, katrā gadījumā, prasās kādas amerikāņu skandas.

 

Tā lai kaimiņiem prieks :)

http://www.salidzini.lv/search.php?q=Magnat+Soundforce+2300

 

Ja nopietni, piem.

http://www.salidzini.lv/search.php?q=JBL+ES+90+Beach

Link to comment
Share on other sites

inetboy
(labots)
Es atvainojos, bet pēc manas saprašanas, tai mūzikai, ko klausies, nevajag to aparatūru. Ok, tur subis pat varbūt prasītos, ja nebūs grīdinieces ar vismaz 10" basiniekiem. OK, tas NAD būtu OK, tīri jaudas potenciāla ziņā.

Šitai mūzikai, katrā gadījumā, prasās kādas amerikāņu skandas.

 

Tā lai kaimiņiem prieks :)

http://www.salidzini.lv/search.php?q=Magnat+Soundforce+2300

 

Ja nopietni, piem.

http://www.salidzini.lv/search.php?q=JBL+ES+90+Beach

 

es gribu klausities muziku bet ne TUC TUC TUC! man pašam tagad ir RRR x-line 10.1! nuuuu... stulbums! mazas plauktu focal chorus skan daudz skaistak! :( protams neiet runa par basiem... jbl tas pats TUC TUC un katru nedelu DEG viniem Tviteris! zinu cilveku kurs nevereja vinus pardot! :) man vajag muziku! nevajag party! 18m2 istaba man ir :) es ari nevaru pardot savas x-line! to nevienam nevajag! nevienam kurs kaut reizi bija UNISONA vai audiostars :)

 

vaaahaa haa ess recu! MAGNAT SOUNDFORCE 2300!!! nu tu dod! prikols! man jau no rrr x-line vis tricas ejj nost bet nav skaistas panorams dziluma... diskotekai vinas ir idealas bet ne tadaj muzika POP ka piemeram COLDPLAY - patik :)))))))

Labots - inetboy
Link to comment
Share on other sites

Es protams atvainojos par savu senīlo iejaukšanos, bet mūsdienās, šķiet, pat popu un roku vairs nemāk rakstīt normāli. Paņēmu, nopirku to jauno U2 kompaktdisku, it kā producējis tas pats Daniel Lanois, kas Joshua Tree, bet tak neskan tas disks, sekli kaut kā. Viss tagad tiek piedzīts pie iPodistu dinamiskā diapazona. Visam jābūt 0 -16db robežās un mega stereo. Ech. Jāpaņem man kaut kāds Coldplay paklausīties uz diska. Piezīmēšu, ka Alisone Krausa un Plānts gan skan salīdzinoši neko... bet nu parējai mūsdienu mūzikai tērēt naudu kārtīgam aparātam IMHO galīgi nav jēgas...

Link to comment
Share on other sites

inetboy
Es protams atvainojos par savu senīlo iejaukšanos, bet mūsdienās, šķiet, pat popu un roku vairs nemāk rakstīt normāli. Paņēmu, nopirku to jauno U2 kompaktdisku, it kā producējis tas pats Daniel Lanois, kas Joshua Tree, bet tak neskan tas disks, sekli kaut kā. Viss tagad tiek piedzīts pie iPodistu dinamiskā diapazona. Visam jābūt 0 -16db robežās un mega stereo. Ech. Jāpaņem man kaut kāds Coldplay paklausīties uz diska. Piezīmēšu, ka Alisone Krausa un Plānts gan skan salīdzinoši neko... bet nu parējai mūsdienu mūzikai tērēt naudu kārtīgam aparātam IMHO galīgi nav jēgas...

 

 

ja jaaa... ar muziku ir gruti... vispar man loti gruti izveleties ko nopirk! ir 1200lati! pilnigi gatavs to izteret! bet nevaru pagaidam neko nopirkt jo tas uz ilgu laiku! varu pateikt tas dziemas kas manuprat labakas no coldplay... ka jau vienmer japerk visu cd vienas dziesmas del! xD

 

Coldplay - clock ar sito dziesmu var uzzinat par akustiku visu! ja vinu iepriekš paklausities austinas par 100 ls un no kada darga cd playera...

 

vel patik

 

Coldplay - Spies

 

Coldplay - The Scientist

 

nu tas tikai mana gaume... nezinu ka tev bus! katram savejajs... :))))) vot sito muziku nevar klausities ar RRR!!! xD tas tocnaaa...

 

 

 

Tieši tā nemuļķojies ar plaukta akustikām un sabiem, labāk paņem kārtīgas grīdas akustikas un izbaudi īstu stereo skaņu

 

pilnigi nepiekritu tev... paskaties interneta ka skana no plauktu akustikas atškiras no gridas akustikas... minimali... man majas stav rrr x-line 10.1 lilelas tumbas! vini neskan!vinas TUC TUC daaraa... es biju unisona klausijos plauktu akustku un subi no focal! bija 100 reiz labak... basis bija visur jo tas ir subis... ari skatijos subi blackpoint... polk audio psw10! baigi labi skan! nuu mazliet dzilak neka manas rrr kuras tagad un maksa 140 LS tikai! :))))) bet ta un ta vel neizvelejos neko! NEVARU xD ka paklausities visu kopa ja vis ir dazados veikalos! xD kaut ka jasaruna! :(

Link to comment
Share on other sites

Krabis1

Paklau, bet pie kā tu esi pieslēdzis tās RRR xline akustikas gadījumā ne pie kāda vidējā/zemā gala resīvera? Ja tā ir tad tā arī varētu būt "neskanēšanas" sakne.

Link to comment
Share on other sites

inetboy
(labots)
Paklau, bet pie kā tu esi pieslēdzis tās RRR xline akustikas gadījumā ne pie kāda vidējā/zemā gala resīvera? Ja tā ir tad tā arī varētu būt "neskanēšanas" sakne.

 

es to jau saku... resiveris muzikaj nav domats... es to jau rakstiju...

 

klausijos to ar NAD 355 no drauga! labak neka TEHNICS su-v60 kurs man tagad! labaks pec visiem parametriem... ta var teik muzikalaks... RRR visa problema ir tvitera no VIFA... dazas skanas nu tik sausas :( es atrodu sito tviteru interneta...

maksa 23.69 euro! :( un ka par tadu naudu var uztaisit labu skaņu...

 

http://www.bmm-electronics.com/Product.asp?Product_ID=3664 šaja saita nepareiza bilde bet vis parejajjs sakrit :)

 

http://www.oregondv.com/Vifa_Speakers_D27TG-15-06.htm luk ka vinš izskatas

 

nevar teikt ka vinas neskan... nu jau normali un labak neka kadas plasmasas tumbas no philips soni muzikas centra... bet nu kvalitate iekša šausmiga... FILTERIS AK DIEVS!!! :( ari nepatik šis kaiņas kuras vinam ir! vispar prikols...

 

ta var teikt par tadu naudu ka es iztereju var nopirkt labako... es vinus panemu pa 277 LS! :) ka jau teici mazas chorus 705v skan labak... iet runa par videijiem un augšeiem protams...

Labots - inetboy
Link to comment
Share on other sites

q64silver

nedeg jbl'iem tvīteri. drīzāk klausītājiem no tās žvadzoņas ausis nosvilst, uz laiku iestājas kurlums. tāds lūk (d)effekts :grin:

tad ko tu nopirki - fokālus? man viņi atgādina tos pašus džēbeļus, tikai dārgāki. 8)

Link to comment
Share on other sites

inetboy
(labots)

no visa foruma saprotu ka vislabakais ir tas kas tev stav majas... lai nesabojatu sev garigo jadoma ka tev ir vislabakais... jaskatas pašām... šeit cilveki ta neko nepateiks... JBL vispar nedomata muzikaj... tikai TUC TUC diskotekaj! :) focaliem bija tads tilpums skaņa... tu vienkarši to esi izdomajs pats! focaliem ir loti sabolanseta skaņa un nav ta ka augstfrekvence spied ausis... atstaj savu e-mail! es tecv aizsutišu jbl fovcal b&w testu whathifi zurnalu... paklausies JBLa coldplay... tas prikols... metaliska skaņa... parasta gitara skan ka elektrogitara un pianino skan ka sentizators...

Labots - inetboy
Link to comment
Share on other sites

q64silver

man i bez testiem labi zināms, kā mūsdienu budžeta jbļe skan, un b&w no tās pašas sugas, un fokāls tāpat. rrr skan pasausi un nedzīvi uz viņu fona, bet vismaz tādu naudu nav jāpārmaksā. vispār zb man tas hi-fi, i testus vairs negribas, i klausīties. vjo odno G, a bet labām mantām naudas nav :sad:

Link to comment
Share on other sites

inetboy
man i bez testiem labi zināms, kā mūsdienu budžeta jbļe skan, un b&w no tās pašas sugas, un fokāls tāpat. rrr skan pasausi un nedzīvi uz viņu fona, bet vismaz tādu naudu nav jāpārmaksā. vispār zb man tas hi-fi, i testus vairs negribas, i klausīties. vjo odno G, a bet labām mantām naudas nav :sad:

 

es jau to ari gribeju pateik! rrr x-line manuprat izdevigi lielaj telpaj! bet ne tam lai klausities muziku... diskotekai piemeram vai filmam...

 

es vinu nopirku pa 277ls

 

kaut vaj mazas focal chorus 705v skan labak par 240LS... protams basa nebus...

 

bet ja ir nauda tad focal chorus 807 ir ideali...

 

es panemu NAD c326(panemu jo vinam ir priekšs subvufera izeja ar filtru) tagad klausos ar RRR - xline 10.1 daudz labak videjas un augšejas neka ar tehnics su-v60 bet nu ta un ta sausa nedziva skaņa... kaut tilpums ir lielaks :) ajjj rrr ka es jau teicu varetu uzlikt laboku TVITERI!!!!

domaju pirkt focal 806v vai 807v... par subu vel nezinu... vai no focaliem panemšu vai POLKAUDIO psw10 pa 140LS

Link to comment
Share on other sites

domaju pirkt focal 806v vai 807v... par subu vel nezinu... vai no focaliem panemšu vai POLKAUDIO psw10 pa 140LS

 

Kā alternatīvu var arī paklausīties Phonar monitor IIs, cerams ka turpat Unisonā vēl ir. Gandrīz desmitgadīgi izstrādājumi, bet pašam ir un varu tikai slavēt. Kādreiz tika darbināti ar Cambridge audio 500 sērijas CD un pastiprinātājiem.

Faktiski, ja nav pretenziju pret lietotām mantām, tad desmitgadīgi akustikas augšgala modeļi no ebay būs krietni pārāki par šodienas līdzīgas vērtības izstrādājumiem. Plauktiniecēm pārsūtīsanas izdevumi arī nav kosmiski.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

inetboy

es vispar ta saprotu ka neko nevar realu nopirkt par cenu 450LS! focal vispar neskan manuprat! :( izdevigak pirkt kadu rrr x-line fs10.1 vienigas ar kuram var baudit muziku un tur tiesam kad klausies juška ka tas nav AS no PC ir Spendor Proac Dynaudio... no integretiem pastiprinatajiem es saņemu kadu iespaidu tikai no Roksan Kandy k2... letais nad c355 nuuu neskan! :( vai nemt x-line vai ritigi teret naudu! :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...