Jump to content

Būtistu foto medības number "five"


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

versatile

nu, tad jau vinjsh vinju bija jau vienreiz vismaz atradis, jo vel kkur pavasari stastija ka pakaasis.

aw, shis ir karatists, un jau toreiz teica, ka zinot risinajumu :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    33

  • paulis

    21

  • tolx

    14

  • Žaks Noriss

    33

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skaidrs ar jums,neko nenomāšu :nea:

Link to comment
Share on other sites

Andreass

manuprāt, vajag mēģināt kaukā no Andrejostas doties caur to kanālu pie Ostas.

Andrejostā var atstāt auto un turpat jau noksim atkal, ja apbrauksim pa daugavu apkārt līdz ostai.

 

Citur grūti ar piekļūšanu.

 

laivu nomu cenas -

http://www.salmonoma.lv/laivas_laivas.html

Link to comment
Share on other sites

mans plančiks bij tāds, ka kaut kur pie centrāltirgus/daugavas satiekamies un izkraujam inventāru. tad, kamēr cilveki bez auto pūš laivas, šoferi nogādā auto gala punktā un ar vienu auto atgriežās. tad nošļūcam pa kanālu. un beigās, kamēr cilvēki bez auto loka laivas, tiek savākta mašīna, kas atstāta sākuma punktā.

Link to comment
Share on other sites

Andreass

tas nozīmē, ka divi cilvēki nevar dzert. Briesmīgs sodus :D

Link to comment
Share on other sites

nu es kaut kā no sešiem līdz deviņiem no rīta varētu saņemties un nelietot alko :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man no darba tas būtu 5 min ar kājām. Varu kādā saulainākā dienā aizstaigāt un papētīt. Bet pagaidām šķiet, ka viscivilizētākā vieta ir pretīm 11. un 6. tramvaja gal punktam. Tur jau ir AAC laivu noma un līdz ar to normāla laipa ūdenī. Pie paša Centrāltirgus nespēju iedomāties pietiekami lēzenu krastu...

 

Bildi izvilku no gūgleskartēm

 

4489103.jpg

Link to comment
Share on other sites

ee... var jau provēt iemest tās laivas pretī tirgum Daugavā,tur it kā ir tās kāpnītes līdz ūdenim.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Reku, izskatās, ka drusku uz Štokmaņa pusi ir iespējams samērā civilizēti tik pie ūdens. Jautājums tikai ir augstā ūdenslīmenī un vai gadījumā tas betona liedags nav zaļi noglumējis. Sestdienas rītā nostāties špagatā starp krastu un laivu nebūtu prāta darbs.

 

11084507.jpg

Link to comment
Share on other sites

vēl jau variants no zaķusalas izbraukt

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tagad nedzēris nepateikšu, bet šķiet, ka Daugavā kanālam tuvākā iekāpšana ūdenī ir uz leju pa straumi vēl aiz dzelzs tilta. Pats kanāls pirms Centrāltirgus gandrīz visu laiku dzīvojas zem zemes (Karsta ielas).

 

Nu ja jau no Zaķusalas, tad lai ir Rīgas hess - pa to arī var smuki nošļūkt lejā. Komōn! Dzīties pāri Daugavai gan nav prāta darbs. Tad glābšanas vestes ir must have.

Link to comment
Share on other sites

Andreass

tolx, varu aizdot Eos 30, bet filmiņu pašam jāsadabū.

 

Es domāju, ka ap 6.30 kaut kur pie tirgus vajag līst iekšā. Var jau pie policijas ēkas, tad aizairējas līdz tirgum un tad atpakaļ un pasākumu izbeidz Andrejostā.

Link to comment
Share on other sites

nepatīk man tās visas filmiņu padarīšanas kaut kā... :apjucis:

bet izlemiet vispirms,kur tad līdīsiet tajā kanālā.

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja neatsāk līņāt, tad ap 14:00 aizvilkošos un apčolēšu nolaišanas vietas. Bet bildes būs tikai vakarā, jo bez zilzobja no telefona nav iespējas saturu izdabūt ārā.

Link to comment
Share on other sites

versatile

taaks, tauta - davaj apreģeliķsa - IMHO, uz udens un pirms alko nebutu velams lietot, tiri pashu droshibai/sirdsmieram. uz udens ta nekas, a ara vvz kur kapsim, un tur tad nu visadi var gadities...

par glabshanas vestem... nu, kas laivu nomaas, tiem liidzi jau parasti dod. butu tikai normali uzvilkt.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Zhak, da man te ari 5 min lidz kanalam... mosh aizvelkamies reizee?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varam aizbrist, bet ne šodien. Jau no rīta izliju un tagad nav vēlmes iet ārā. Turklāt telefons arī tikko tika uzlikts lādēties.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Aizmests kopā ar papildus vēlmēm.

 

Bet rīt jau tā pat būs štrunta laiks...

Link to comment
Share on other sites

Varonis

tīri patīkama ideja jums ir, pa to kanālu noairēt. es arī gribu. tikai sazin vai sanāks kopā ar jums tai datumā izčammāties.

 

bet ko nozīme ņevijobibatsja ar motoriem? tur nelaiž iekšā motorizētas laivas? vajarī nedrīkst ar ūdenssportu ņemties un ātrumu pārsniegt??? jo mans plāns ir ar jauku klusu 4zsp motorizētu paštaisītu katamarānu tur iešļūkt.

un vēl skaisti skati noteikti ir gar ostas malām, tālāk Daugavā.

 

iekāpšanai gribu jums ieteikt kāpt Daugavā, Novembra krastmalā no Dzelzs tilta pārdesmit metrus uz lejteci ir kāpnes līdz ūdenim. tad jāpaairē pret straumi kāda druska un tirgus ar kanālu....

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu,motorizētās laiž tikai tur kaut kādas RD uzņēmuma vai kāda tur kantora,kas vadā ekskursantus.

bet vispār,hvz...

Labots - tolx
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tad nu tā - bijām ar a.god. versatile k-gu apskatīt laivās iekāpšanas iespējas. Vienu debešķīgu atradām:

 

KARTE

(ja uzliek "Satelīts", tad gandrīz var nojaust kā tas izskatīsies dzīvē)

 

Bildes būs no versatile!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

ideaļņiks. pat airēt pret straumi nevajadzēs :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Novērojumi dabā rāda, ka šobrīd pret straumi diez vai varētu tik vienkārši tikt. Ūdens ātrums Daugavā ir apbrīnojami liels.

 

EDIT: ak, jā, visamz man uz aci izskatījās, ka patiltēs ir tumšs un ja ir vēlme tur kaut ko bildēt, tad jāaprīkojas ar zibeni.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

versatile

Itogo, bildes. ta ka makslu vel nedzenam, atjlavos parspiest ar MS riikiem :)

 

 

pirmkārt, to, kurš ieteica pret Daugavas straumi paairet - visu cienju, bet pastav iespeja, ka satiktos tad tikai Andrejostaa :)

otrkārt, ir divas iespejamas vietas - viena uz pasha kanaala stuura

post-774-1244112780_thumb.jpg

 

bet nu tur ir ieverojams risks un mega droshi ari nav. toties, garam pashljuukt nav jabaidas.

 

Otraa - par kuru Zhaks runaja -

post-774-1244112787_thumb.jpg

bish talak.

straumiite gar malu smuki ietek kanaalaa

post-774-1244112797_thumb.jpg

un ari vietas kur laivas pumpet ir diezgan

post-774-1244112804_thumb.jpg

 

Tātad, piedāvātais scenārijs:

Mashinas var atstat Maskavas ielas 6. nama stavvieta - 1Ls/h, ar apsargu var dagavaritsja

no turienes ir erta ieeja Spiikjeru tunelii, kas ved zem Krasta ielas otraa pusee pie Daugavas. Tur ir asfaltetes un visai tiirs laukums, kura varetu pumpet laivas, un briest pasakumam.

Lidz ielaishanas vietai ir apmeram 100-150m, ne vairak.

talak jau laivas nesam uz kapnitem, un shluucam ieksha :)

 

reku maršruts - http://www.gmap-pedometer.com/?r=2885780

turpat blakus tramvaja pietura tiem, kam nav transporta.

 

un taatada:

 

MAN VAJAG LAIVU! Andreass, tad mes organizejamies kopaa?

Link to comment
Share on other sites

Andreass

Jūs caur to tuneli izgājāt???

kādreiz bija aizmetināti režģi priekšā, lai bomži iekšā nemitinās.

 

 

Versatile, gribu plastmasas laivu, ar gumijas bail. domāju ,ka varam mesties. Izmaksas būs līdzīgas kas gumijas laivai, tikai ar transportēšanu jāpadomā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Protams, izgājām!

 

Tur viss OK un pat pēc mīzaliem neoda.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu jau gan izklausās drusku pēc Heijerdāla un Kon-Tiki.

 

P.S. baigi gribās ņemt dalību, bet negribās čakarēties ar laivām. Ja laivotāju publika tiks ar sevi galā un nospraudīs galamērķi, tad moška vajag uzrīkot bekapa tīmu, kuri pa krasta krūmiem ņemsies. Es domāju sauszemes žurkas, kuras dažādu iemeslu dēļ nevēlas vai nevar kuģot. Lai ir demokrātija - kas grib airē, kas nē - tie tēlo dravnieka līgaviņu un skrien gar krastu raudādami.

Link to comment
Share on other sites

versatile

žak, gaidam tevi sestdien baltaa kleitaa, pliivuraa, un raudoshu.

tad skrieshana pa krastu ir ne vien atljauta, bet obligaata (laivaa nenjemsim) :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

njaa, liidz janjiem visu taadu sola.

mierinajums, ka shaja weekenda nebija labaks.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav man siltu jūtu pret laivošanu. Nav! Varētu ar kājām/skrituļslidām/velosipēdu mēģināt tikt līdz brašajiem laivotājiem. Bet saprotu, ka rīkotājpublika par šādu izgājienu nav sajūsmā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pagājušo gadu mēs ar darba kolēģiem pa Gauju ar plostu un pāris kastēm aliņiem, šašliku plostojām. Diemžēl tālu jābrauc un pasālīti sanāk.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Zhak, es jau tev teicu - man nekas pretii nav, taisni otraadi. kada bilde no krasta ari nebutu slikta :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā jau ir. Aizliegt man neviens nevar aukstā un lietainā sestdienā sešos no rīta gar kanālmalu staigāt un laivotājus bildēt :lol:

 

EDIT: tikai vienam vazāties gan nav vēlmes.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Andreass

nu tad gaidām piektdienu un domājam vai kā? laiva nomā jāņem jau 5dien. Bet ja sestdien nekas nenotiek, tad d.... darbs un matriāls :(

 

 

varbūt atliekam to laivošanu uz siltākiem laikem. Jo ja pat nelīs, bet būs vēss, tad nav nekāda prieka.

Jūlija beigas varētu būt garantēti siltas, jo vasara kā nekā.

 

Tagad varam ar kājām kaut kad pastaigāt, lai nav tā, ka paņemām laivas bet neizmantojām. Joprojām peidāvaju variantu par Mīlgrāvi/Vecmīlgrāvi pablandīties. Tur ir interesantas vietas. bet nu tur arī gribās labu laiku. Lietainā tik un tā nekā interesanta.

 

 

P.S. tiem kam interesē foto mantas. Tad 13 jūnijā sākot no 13.00 iekš Brīvības ielas 138-71 notiks fotolietu tirdziņš. Varēs pirkt un pārdot visu kas ar foto saistīts.

Link to comment
Share on other sites

es savu dalību neesmu atcēlis, tā ka sliktākajā gadījumā nošļūksim trijatā :)

njā, vienīgais, kas pasākumu varētu izčakarēt ir lietus, tā ka ja kādam rados ir kāds šamanis, tad tagad būtu īstā reize izmantot viņa pakalpojumus :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

njaa, es ari laikam par to, ka ar laivaam tad juulijaa varetu proveet, ja tie laikapstaklji shjitaadi raadaas. bet nu hvz.

gismeteo diezgan strikti izsakaas...

 

bet nu pasakumu atcelt nedriikst, jabilde kaut kas cits. vai ari japaliek pie laivu plaana, ja tas shamanis atrodas.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Andreass

šogad kanālā laivas un katamarānus vairs neizīrē?

varbūt ar tiem var sarunāt uz dažām stundām no rīta paņemt laivu. Manuprāt, viņi diezgan agri sāk nomu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...