Jump to content

Problema ar ruteri


Little-Casper
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man ir sekojosa problema: Man ir ruteris D-Link Dl-604... Itka viss stradaja, ka vajag, bet tiklidz iesledzu dmz sakas gljuki :( Un tagad ir ta, ka man pc neredz ruteri un lidz ar to nestrada internets... Ja sasprauzu visus vadus (interneta vadu sava vieta ), pc vadu sava, tad es nevaru piekonekteties pie rutera, kaut gan visas gaisminjas deg, ka tam butu jabut..., sakuma domaju, ka varbut ruterim beigas, bet pievienojot interneta vadu slotam, kur japievieno cita pc vads, tad internets iet... Esmu meginajis taisit visadus nerealos resetus, bet nekas nepalidz :(

 

64gzma6gx6pc1yo81tfs.jpg

Seku, reku mani ip... varbut, kadam ir kadas idejas? :(

 

Paldies jau ieprieks!

Labots - Little-Casper
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neslēdz DMZ vai arī apdeito FW.

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper
Neslēdz DMZ vai arī apdeito FW.

 

Ka lai es to izdaru, ja es nevaru pie rutera piekonekteties...? :(

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
pievienojot interneta vadu slotam, kur japievieno cita pc vads, tad internets iet...

 

Ja iet nets, tad vari tikt klāt arī routera konfigurācijai!

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper
Ja iet nets, tad vari tikt klāt arī routera konfigurācijai!

 

Teoretiski ja, bet praktiski diezko nesanak... Varbut vari pastastit, ka tiesi... es meginaju gan defaulto adresi: 192.168.0.1 - neiet, gan 5.35.... - ari neiet... :(

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

1. Перевести роутер в креш режим.
- выключаем питание, нажимаем кнопку резет и не отпуская ее, включаем питание;
- на сетевой карте, что подключена к роутеру выставляем айпишник 192.168.123.253
- запускаем утилиту прошивки, которая идет в комплекте с прошивками, адрес роутера в ней выставляем 192.168.123.254.
- прошиваем.
2. Если не помогло пробуем загрузить прошивку через ВЕБ интерфейс. Адрес 
http://192.168.123.254.
Можно сделать про другому:
- переводим роутер в креш режим
- на сетевой карте устанавливаем вручную айпишник с подсети 192.168.0.Х
- запускаем прошивальщик (утилиту), она сама находит роутер и прошивает.

 

Negribu tulkot, bet tā tiek galā ar DI-524 routeri, moška šim ir kaut kas līdzīgs.

 

Jokseļ mokseļ, beidz citēt pēdējo postu!!!

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Little-Casper
(labots)

Krievu valodu saprotu :) Paldies, tulit pameginasu :)

Labots - Little-Casper
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Necitē pēdējo postu!!!

 

Tikai atrodi pareizo FW! Nezinu kā šim modelim, bet DI-524 ir četras dažādas revīzijas (Rev.A, Rev.B, Rev.C un Rev.D). Katrai, protams, FW atšķiras. Skaties kas rakstīts uz paša routera uzlīmes aizmugurē/apakšā.

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Ruterim viss pie tikla vada ( lai neteiktu pie kajas :( ), vispar bez emocijam... :(

Link to comment
Share on other sites

zebieksterc

default gateway>>> 188.112.130.1

 

 

cik saprotu shi ir ta adrese kuru vajag tev lai tu pieklutu routerim.

Link to comment
Share on other sites

Ruterim viss pie tikla vada ( lai neteiktu pie kajas :( ), vispar bez emocijam... :(

Taisi reset...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
bet pievienojot interneta vadu slotam, kur japievieno cita pc vads, tad internets iet...

Iet tāpēc , ka apiet rūteri . Konfigurāciju nav līka ? Esi stabili pārliecināts , ka rūteris noresetots uz default - 192.168.0.1 ?

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

zebieksterc - 188.112.130.1 si ir mana provaidera adrese ( ja es pareizi saprotu ), manam ruterim default gateway adrese neparadas :(

 

Grossmeister - par konfiguraciju nesmu parliecinats ( itka vinju noresetoju ), bet reakcijas nekadas :(

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nomaini savam PC IP adresi no fiksētas uz DHCP un tad iemet ko rāda ipconfig /all .

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tur , kur tu maini IP adreses , jābūt opcijai Obtain IP address automatically .

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper
(labots)

Am... tas nav nopietni... Nomainiju uz automatic, bet nekas nemainas, stav mans tagadejais ip :D cmd uzrkastiju release, renew, viss itka sanaca, bet veca ip adrese... :/

 

Cik es saprotu, man vajag piedabut, lai paraditos te:

 

qjk493mhhnb25ktv7j5.jpg

adrese uz ruteri... :/ tikai kaut ka nesanak... Agrak, kad viss stradaja, tad pie rutera ip adreses, bija rakstits 192.168.0.1... tagad, kaut kadi citi skaitlji :(

Labots - Little-Casper
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Atvieno nost provaidera vadu . Vecā adrese ir tā , kas tev sākuma bildē ?

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Jap... ok, tulit pameginasu...

 

Atvienojot nost, mainas ip adrese:

rkx8hwn5ttqoszu2l5cs.jpg

 

Bet tapat, pie rutera nevar piekonekteties... :(

 

PS. Atvainojos, iepriekseja posta bilde, uzrakstu ieliku ne taja vieta, kura vajadzeja ( sajaucu ar hamachi network )...

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja tas Hamachi netraucē ( testam vari novākt viņu nost ) , tad paliek 2 iespējas :

1. Rūterim izrubījies DHCP ( kaut gan , ja nomests uz default viņam vajadzētu būt ieslēgtam ) ;

2. Rūteris ir noplīsis .

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka internets iet, iespraužot ienākošo interneta vadu citā portā (ne WAN) nozīmē vien to, ka switch strādā.

 

Adrese 169.254.x.x nav DHCP piešķirta, bet gan Microsoft rezervētā - respektīvi DHCP nestrādā.

 

Noreseto routeri un tad mēģini konektēties uz 192.168.0.1

 

Vēl vari mēģināt uzlikt statisku adresi savam PC no 192.168.0.x un tad mēģināt konektēties uz 192.168.0.1

Labots - xn1s
Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Es jau meginaju, bet isti neizprotu sekojoso: nokonfigurejot statisko ip, es rakstu piemeram 192.168.0.6 , bet ko man rakstit pie gatewat, dns utt...? To pasu, ko rakstu, kad sledzu pa taisno?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Gateway - 192.168.0.1 , DNS arī to pašu .

Link to comment
Share on other sites

izrauj provaidera vadu no switch porta - tas maisa galvu. Tad noreseto routeri - varētu būt, ka nepietiekami ilgi turēji reset pogu - ir routeri, kuriem pat minūti jātur. Kad esi noresetojis, pievieno pie switcha porta savu PC un mēģini konektēties uz 192.168.0.1, tikai neslēdz klāt provaidera vadu. Ja routeris neiedod IP adresi 192.168.0.x, tad uzliec pats: ip 192.168.0.5, mask 255.255.255.0, gateway 192.168.0.1, un mēģini vēlreiz slēgties uz http://192.168.0.1

Link to comment
Share on other sites

man ari līdzīga problēma ,ar wireles portatīvo izslēdzu un nu viss iekšā ruteri vairs netieku no parasta kompja:(

Link to comment
Share on other sites

caks2, no tava teksta gan pilnīgi neko nevar saprast. Ko tu izslēdzi? Routeri? kādu opciju? Un iekšā tiek vienmēr, kaut vai ar skrūvgriezi.

Link to comment
Share on other sites

caks2, no tava teksta gan pilnīgi neko nevar saprast. Ko tu izslēdzi? Routeri? kādu opciju? Un iekšā tiek vienmēr, kaut vai ar skrūvgriezi.

]

nu aizslēdzu viņu ciet,jo caur admin un parolēm vairs netieku klāt ,tagat stāv plauktā 65ls:(nu jau vinš maksā 40 ls internetā:)

Labots - caks2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Lai tas Kungs par mums apžēlojas !

Link to comment
Share on other sites

Otrajam postam bija jābūt paskaidrojošam, bet skaidrības palika tikai mazāk. Tev routerim bija piekaramā atslēga klāt, ka tu viņu aizslēdzi?

Link to comment
Share on other sites

caks2 varēji taisīt jaunu pavedienu, nemaisies te kamēr autors nav ticis galā ar savu sāpi.

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Hm... varetu gadities ta, ka ta reset poga nedarbojas? Ja tas ta ir, tad var savienot pa taisno tos divus kontaktus, kuriem pievienota reset poga? Vai ari varetu gadities, ka dumi vien nojuks? :(

Link to comment
Share on other sites

nesteidzies ar vadu savienošanu :)

 

1) uzliec savam PC satisku adresi : IP :192.168.0.5 ; mask 255.255.255.0 ; gateway 192.168.0.1 ; dns 192.168.0.1

2) izrauj provaidera vadu no routera.

3) mēģini pieslēgties pie http://192.168.0.1/

Labots - xn1s
Link to comment
Share on other sites

nesteidzies ar vadu savienošanu :)

 

1) uzliec savam PC satisku adresi : IP :192.168.0.5 ; mask 255.255.255.0 ; gateway 192.168.0.5 ; dns 192.168.0.1

2) izrauj provaidera vadu no routera.

3) mēģini pieslēgties pie http://192.168.0.1/

tu kaut ko neputro? kāda mārrutka pēc gateway=IP?

Autor, gateway liec 192.168.0.1 un DNS vispār atstāj tukšu! Lai browsētu pa rūteri tas nav vajadzīgs...

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Meginaju gan ta, gan ta, nekadas reakcijas :( DMZ gribeju ieslegt, jo reizem ar draugiem gribas kaut ko uzspelet interneta, tad nu vajag kadam serveri turet, domaju, lai nevajadzetu mocities ar portiem, vienkarsi dmz ieslegt... Ruteris man jau kadus 2 menesus skapi nostaveja... tagad izdomaju, ka ar vadu skraidit no vienas istabas uz otru nav diezko jautri... tapec tomer vajag vinju kaut ka sataisit, tikai vins kaut kads gljukains...

 

Lai butu uzskatamak, man tagad vadi ir saslegti sadi:

 

yhhuqy9bympqyuk67b.jpg

 

Ja es interneta vadu ievietoju VAN porta, tad man interneta nav... :(

Link to comment
Share on other sites

tu kaut ko neputro? kāda mārrutka pēc gateway=IP?

 

Sry, drukas kļūda. Protams, ka gateway = routera ip.

 

 

Šādi saslēdzot vadus ir tas pats, kas būtu, ja provaidera vadu pa taisno iebakstītu savā PC. Ja provaideris tev dotu vairākas IP adreses, tad noteikti varētu slēgties pie kāda no atlikušajiem 2 LAN portiem ar citu kompi un arī internets strādātu.

 

Ja mēģini pieslēgties, kā augstāk rakstīju, nekas nesanāk?

Labots - xn1s
Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

ieleja - to es saprotu, bet tada veida, man nav interneta... un tad es te nevaretu neko postot...

 

Hm... varbut kads zin, ka bez pogas vinju var noresetot ( kuri kontakti jasavieno ), vienkarsi manuprat ta reset poga nestrada - ja es vinju nospiezu, nekadas reakcijas - domaju, ka vismaz lampinam vajadzetu degt, vai kam lidzigam... :/

Link to comment
Share on other sites

Little-Casper

Ok, pameginasu ta izdarit...

 

Tapat nekadas emocijas :( vai varetu ta but, ka no rutera izdzisis visi draiveri un vins ir galigi tukss... :( Jo man te kaut kada ip adrese radas, pie kuras var piekonekteties, bet kad vinju atver valja, vinja neka nerada :(

Link to comment
Share on other sites

dzincha

ehmmmm.... tam ruterim lampochkas sak mirgot, kad pievieno to kabeli dataram?

Ja uz pc ir uzlikt ip no dhcp, tad kadu ip vinsh dabuj?

Ja uz pc uzliek 192.168.0.103, subnet mask 255.255.255.0, gw - 192.168.0.1 un verot exploreri 192.168.0.1 nekas neveras, tad ir stranna mazliet.

Uzliec uz kastes kadu tiikla skanetaju - paskanee vai atrod kaadas aktivas ip. Noteikti atradis tava pc ip un no 0 - 255 jabut ari rutera ip.

Kad palaid skaneri nospied uz IP, tur izvelies 192.xxx.xxx.xx un tad start scanning.

 

Maac shaubas par tava dlink nokluseto ip adresi. Ir bijusi gadijumi ari ka nokluseta ip ir: 192.168.1.254 vai 192.168.1.1, nevis ka visiem ierasts 192.168.0.1.

Labak ir ieluret manuali un parliecinaties vai 192.168.0.1 ir nokluseta rutera ip.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

1) Novāc to neta vadu

2) Pievieno rūteri pie pc

3) Noreseto rūteri

4) Ieseto, lai kompis saņem adrese sautomātiski

5) Saseto rūterī attiecīgās adreses

6) Pievieno neta vadu rūterim, wan portā

 

phē... tā nervus savilka lasot šo tēmu, ka sakarīgāk pa pālim nevaru uzrakstīt... damn! RTFM!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...