Jump to content

Letakie sakari


powah
 Share

Recommended Posts

Sveiki operatoru eksperti!

 

Lieta tada, es (gandriz) nevienam nezvanu un man (gandriz) neviens nezvana, tadel gribas pec iespejas letakus mobilos sakarus.

 

Paslaik izmantoju ZZ = 12.95Ls/6 menesi deriguma termina = 2.158333Ls/Menesi par iespeju zvanit un sanemt zvanus.

 

Vai ir kada prieksapmaksas karte (vai abonaments) kas spej nodrosinat zemaku Ls/Menesi attiecibu?

 

Pedejo reiz kad interesejos par operatoriem, bija pieejams vien ZZ un Okarte.... tagad gan to ir tik daudz ka raibs gar acim.

 

Tad nu ja kads loti labi orientejas sajos jautajumos un nav slinkums, ludzu palidzams :)

 

(kartina jau sakrajusies bezjedzigi 105ls ko meiginasu notriekt tajos seja.lv solos)

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

http://www.bifri.lv/lv/about/terms/ Kredīta derīguma periods 3 mēneši cena Ls 1 Neko izdevīgāku neatradīsi . 0.33333333333333333333333333333333Ls / Mēnesī !

Vel ļoiti laba lieta '' Mans BiFri '' vari apskatīties ar ko runājis un cik tas maksājis , citiem operatoriem tadu greznību nēsmu manijis , jo taču jaalgo specals grāmatvedis , spriežot pēc LMT izcenojumiem ( ap 5Ls ) .

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

http://www.bifri.lv/lv/about/terms/ Kredīta derīguma periods 3 mēneši cena Ls 1 Neko izdevīgāku neatradīsi . 0.33333333333333333333333333333333Ls / Mēnesī !

Vel ļoiti laba lieta '' Mans BiFri '' vari apskatīties ar ko runājis un cik tas maksājis , citiem operatoriem tadu greznību nēsmu manijis , jo taču jaalgo specals grāmatvedis , spriežot pēc LMT izcenojumiem ( ap 5Ls ) .

 

 

ehehhe, liels paldies, tiesi tas ko mekleju! :grin:

 

Tagad tik janotriec tie daudzie lati no ZZ un jaiet ar savu numuru uz bifri :)

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Baigi fiksi http://www.zeltadrudzis.lv/public/ tikai Zelta Zivtiņas pēcmaksas lietotaji (piereģistrēties nebija sarežģīti ) , Prāta banka ......

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Wombats

PIlnīgas muļķības tas par to BiFri izdevīgumu.

 

1)Bifri ir reāli maz lietotāju (Visai Bitei kopā tikai kkāds 1-2% no visiem, kam ir mobilie), līdz ar to tās lētās sarunas sanāks labi ja ar pāris cilvēkiem, par pārējiem būs jāmaksā reāli dārgi.

2) ZZ toties ir neskaitāmas reizes vairāk lietotāju (kopā ar Tele2, uz kuru arī ir superlētas sarunas, ap 50%) un šobrīd arī bezmaksas īsziņas uz VISIEM tīkliem (ar 0 tarifu) un arī dubulti bonusi, so reālais tarifs sanāk pat lētāks nekā bites solītais. Ja papildina internetā, tad vispār reāla haļava.

 

Lietoju jau sen, esmu praksē pamēģinājis arī alternatīvas, nu nē, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir reāli maz zvanu, tad jāņem Tele2 jaunais tarifs "Brīvais 1". Tieši 1ls mēnesī, 20 min uzjebkuru tīklu bez maksas, var paņemt mazcenas mobilos. Lētāk nav nekur, īpaši izpētīju, jo man viens ir tieši tāds numurs, kuru zini tikai daži cilvēki. Nekādas atjaunošanas, nekādi termiņi, viens lasis mēnesī un viss.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Jā, protams, ZZ ir baigi izdevīgais- bija 1 lats par 1mb datu pārraides un tad vēl uztaisīja "super" akciju pa 50 sant. 1mb un visi tik priecājas, kamēr bifri bez nekādām akcijām 1mb maksāja tolaik nedaudz vairāk par 5 sant. Nav man vēlmes pāriet uz LMT un TELE2, jo ir apnicis kā viņi aptīrīja savus klientus ar saviem uzpūstajiem tarifiem. Ja nebūtu ES regulu un BITEs, tad esmu pārliecināts, ka LMT un TELE2 turpinātu savu sarunāto kosmisko cenu politiku...

 

Gribētu redzēt arī kādu avotu, kurā ir teikts, ka BITi lieto tikai 1-2% no Latvijas mob. tel. lietotājiem...

Labots - malinens2
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Es ar tuvaakajiem cilveekiem un gjimenes locekljiem(~20) kam maajaas meetaajaas vecas trubas panjeemaam visi bifri! Un tagad jau labu laiku vaaramies visi CIK GRIBAM pa 0.33333333333333333333333333333333Ls / Mēnesī

Link to comment
Share on other sites

Gribētu redzēt arī kādu avotu, kurā ir teikts, ka BITi lieto tikai 1-2% no Latvijas mob. tel. lietotājiem...

 

Visbiežāk lietotie operatori un priekšapmaksas kartes Latvijā 2008.gada nogalē: # Zelta Zivtiņa - 31% (salīdzinot ar iepriekšējo gadu - 1 procentpunkts)

# LMT - 27% (-1 procentpunkts); # TELE2 - 21% (+2 procentpunkti); # Okarte - 14% (+1 procentpunkts); # Amigo - 5% (+1 procentpunkts); # Bite - 2% (-1 procentpunkts); # Bifri - 1% (0); # Toxic un Izzi - katram tirgus daļa mazāka par 1 procentu

 

Dati: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Labots - jrm
Link to comment
Share on other sites

Wombats

Interesanti, ka Bite tik agresīvi reklamējas, bet acīmredzami jēgas īsti nekādas, kaut pēc reklāmām varētu domāt, ka viņi ir vadošais operators.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Wombats - nu nerunā, ja neesi pat tarifus paskatījies. Es par 15Ls iekš BITEs muldu uz visiem tīkliem cik vien uziet, un knapi sanāk notērēt tās bezmaksas minūtes. Bezmaksas SMS notērēt vispār ir nereāli, ja vien to tik nedara, kā cauru dienu čato caur tālruni.

 

Bet vispār - nav ko novirzīties no jautājuma. Atbilde jau sniegta - BiFri - 33 santīmi mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ka Bite tik agresīvi reklamējas, bet acīmredzami jēgas īsti nekādas, kaut pēc reklāmām varētu domāt, ka viņi ir vadošais operators.
Kāpēc nav jēgas? Viss notiek. Protams, ka 50% tirgus pirmajos gados nebūs, cilvēki ir "jāpārvilina" ar piedāvājumiem... Un tā kā LMT un T2 tarifi ir visai pasūdīgi, tad Bite izmanto iespēju... Bez tam, daudzi cilvēki joprojām nezin, ka uz kādu operatoru tagad var pāriet nemainot numuru... Tas arī ir šķērslis...
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Shobriid leetaakie noteikti ir bites BiFrii, savaa starpaa bez maksas, uz citiem tikliem 8 sant., GPRS 3Ls-40MB. Aizgaaju no tiem ZZ kaaseejiem. Vispaar vajadzeeja to izdariit krietni aatraak, buutu labi ietaupiijis.

Link to comment
Share on other sites

Nevis 4 MB, bet gan 40 MB par 3 ls ;)

Link to comment
Share on other sites

sanak pec jusu komentiem visletakais no visiem latvijas piedavajumiem (izmantošana galvenokart tikai sarunam - 30-60 min./menesi) ir BiFri un mazliet dargak ZZ ?

Link to comment
Share on other sites

varbūt mēģināt tādu iespēju kā - tos 105ls izmantot face kaa solus un tur ir iespeeja ka paarskaita uz kontu. preciizi nezinu bet nu kautkadi 50ls manliekas jau jaasanaak. tad nu panjemt kautkadu lmt vienaadais 2 un iemaksaat tos 50ls un neuztraukties par rēķinu 2 gadus? :D

nu tas +- rupji rēķinot.

Link to comment
Share on other sites

Wombats

Lai nu ko, bet ne LMT. Ar visu jauno tarifu politiku viņi vienalga atpaliek gan no Tele2, gan Bites piedāvājuma.

Link to comment
Share on other sites

nu lmt bija tikai piemērs. nezinu kādi ir citiem operātoriem pieslēguma veidi un vai ir iespējams samaksāt uz priekšu. noteikti bifri kaut kas izdevīgāks ir.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
Lieta tada, es (gandriz) nevienam nezvanu un man (gandriz) neviens nezvana, tadel gribas pec iespejas letakus mobilos sakarus.

Pie maziem sarunu ilgumiem tomēr bifri . ZZ priekš draugu statistikas, eirovīzijas balsojumi un citas dārgās ekstras ņemot uz gadu super . LMT prestižam .

Tā sanāca ka man ir visi trīs .

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Par tiem 105 Ls. Sameklē sev draudzeni un nevajadzēs vairs uztraukties kur likt 105 Ls ZZ kredīta.

Link to comment
Share on other sites

Nu saki ko gribi...

BITE patreiz ir viens no izdevigakajiem operatoriem ar noteikumu, ja birojs/gimene vienlidz lieto to pasu BITI.

Link to comment
Share on other sites

Esmu norunājis nepilnas 2h,nosūtījis ap 300 sms,notērējis ap 80mb. Cik liels man rēķins jāmaksā? Lietoju bite. :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Lmt, 3.limenis korpklients, formula + dati 5 + bums - ap 10 ls sanaktu.

Link to comment
Share on other sites

Tokra un Kams precīzi :D. Ir vienādais 6 plus pakalpojums sms bezmaksas un biteplus mēnesis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu ko, sodien beidzot parsledzas numurs no ZZ uz bifri ar bonusa bezmaksas sms lidz gada beigam.

 

Tos 105ls kredita sanaca veiksmigi notrulinat taja face lapa, atgustot tiesi 50ls :)

 

redzes kas bus talak ar so bifri

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...