Jump to content

Lattelecom Optiskais Internets


Payne
 Share

Recommended Posts

puspaceļu mironīti:

sak, tauta, kādas atsauksmes šobrīd, pēc pirmās "vētras ūdensglāzē" - kā ar stabilitāti, vai jau ir bijušas kādas nebūt problēmas pakalpojuma kvalitātē? No Jūnija līdz Septembrim jau labs laiciņš, kā pagājis!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoom

    6

  • eedis

    10

  • zulus

    7

  • Pirkss

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

puspaceļu mironīti:

sak, tauta, kādas atsauksmes šobrīd, pēc pirmās "vētras ūdensglāzē" - kā ar stabilitāti, vai jau ir bijušas kādas nebūt problēmas pakalpojuma kvalitātē? No Jūnija līdz Septembrim jau labs laiciņš, kā pagājis!

 

Arī piepacelšu šito.

 

Reāli kopš IZZI man nogriezis e-pen.........ātrumu no 100 uz 50, esmu baigi nikns. Arī nereāli gļuko tas nets. Diezgan daudzi torrenti tiek timeoutoti (kgan serveriem OK). Kā tieši šodien paskatījos, beidzot arī man viņš ir pieejams. Kā ir? Stabilitāte ir? Latency? Ātrums???

Labots - darkdex
Link to comment
Share on other sites

Ideāli, ideāli, ideāli.

 

Lietoju tikko kā parādījās manā mājā (kopš jūnija laikam), varu pateikt tikai to labāko. Ātrums turās ap 90mbit, pa šiem mēnešiem pazuda 1x uz 15 min., bet par to mani brīdināja 3-4 dienas iepriekš un tas notika 3 naktī.(pazuda nets, nevis brīdināja :D )

 

Meistari arī malači kad vilka dzīslu uz istabu, 100x pārjautāja kā es vēlos, kur stiprināt modēmu, vai darbs ir labi padarīts, vai nevajag savādāk u.t..t

 

 

Novembrī solās ātrums augt līdz 500mbit, nu varēs lidot kosmosā :moil:

Labots - Winston
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, šeit es uzjautāju pāris jautājumus LTC. Ja kādam pēkšņi vajag nedaudz infu.....

 

http://forums.lattelecom.lv/post8112.html

 

 

 

S.c., tā arī neko īsti par viņa maršrutētājiem neuzzināju. Mani interesē, vai viņam varētu piekonektēties no PC un viņu attālināt pārrestartēt.

Link to comment
Share on other sites

tur tak vis ir skaidri viss paskaidrots.

ko tu esi domajis ar vardu ''maršrutētājiem'' ???

tev dzivoklii tiek nolikts modems, kuru tad tu vari chakareet kaut 100 reizes dienaa.

Link to comment
Share on other sites

viens jautājums ir - čakarēt... kaut kas cits ir attālināti pārstartēt... un LTC klientam pieeju pie savas aparatūras NEDOD... vai tas ir modēms vai rūteris vai dajebkas cits.

Ja tas ir tavs routers, lūdzu restartē, ja LTC - to adminē tikai LTC.

 

Ja tu vēlies LTC routeri (maršrutētāju), tev viņu nokonfigurē, uzliek un par viņu maksā mēneša īres maksu un pie viņa adminēšanas tu netiec.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki

Vakar man Pļavniekos LTK piedāvāja Optisko internetu. Pašlaik ir Balticom 12.10Ls varinats.

Kā domājat ir vērts pāriet? Pumpēt sanāk diezgan.

Un ja slēdz interaktīvo TV, cik tas paņem no tā kanāla?

 

 

Link to comment
Share on other sites

protams, ka ir jēga, labrīt. Novembrī LTC palielinās ātrumu līdz 500mbit. Un tas TV neko nesūc no interneta nost, jo līdz kastei atnāk vairāk nekā tie 100/500 mbit.

Link to comment
Share on other sites

viens jautājums ir - čakarēt... kaut kas cits ir attālināti pārstartēt... un LTC klientam pieeju pie savas aparatūras NEDOD... vai tas ir modēms vai rūteris vai dajebkas cits.

Ja tas ir tavs routers, lūdzu restartē, ja LTC - to adminē tikai LTC.

 

Ja tu vēlies LTC routeri (maršrutētāju), tev viņu nokonfigurē, uzliek un par viņu maksā mēneša īres maksu un pie viņa adminēšanas tu netiec.

 

 

 

Tad kaada veidaa es savu Ltc uzstaadito modeemu varu restartet visu laiku? :alcoholic:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Jautājums par LTC Optiku:

kas varētu būt pie vainas tam, ka upload ātrums stipri pārsniedz download ātrumu? Pēc speedtest.lv, augšuplāde ir pie 30 Mbps, lejuplāde tikai 300 kbps? Līdz tam viss bija normāli, modemu/vadus aizticis neesmu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Minējums varētu būt - tīkla noslodze.

 

Pamēģini patestēt citā dienas daļā/naktī/vēlāk...

Link to comment
Share on other sites

ja modēma galā dators- norestartē modēmu un skaties, ja nekas nemainās paprasi kaimiņam datoru un uz tā notestē, ja tad arī nemainās sauc ltc (iesaku pašam notestēt, lai nebūtu iespējas ltc piestādīt maksas izsaukumu, atsaucoties uz to, ka problēma datorā...), ja ir rūteris, tad pieslēdzies pie modēma bez rūtera- pa tiešo. Jebkurā gadījumā, ja vaina nav pie tevis, tad modēmam kirdik, vai arī problēma ar optiku (aiztikta dzīsla, pie prizmas putekļi tikuši un t.t.)...

 

Ar noslodzi tur nav nekāda sakara, tā tev nav drāts ar swičiem pa vidu, ja būt noslodze tad ātrums nebūtu zem garantētā... a garantētais ir 30mbps...

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
[..]

Ar noslodzi tur nav nekāda sakara, tā tev nav drāts ar swičiem pa vidu, ja būt noslodze tad ātrums nebūtu zem garantētā... a garantētais ir 30mbps...

 

Nu tā jau it kā likās. Bet mazums kas nobrūk un garantijas kaut kā nestrādā, mulsināja tas, ka UP ātrums ir tīri ok. Ļoti tāls minējums tas bija, taisnība. :) Bet vot par to dzīslu es nepiekrītu, ja dzīsla būtu bojāta, manuprāt, būtu jābūt problēmām ar abiem ātrumiem, citādi loģika lāga nestrādā... Līdz ar to drīzāk modems.

 

Kaut gan no otras puses, kādi tik paradoksi nav redzēti...

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Lietoju jau dažus mēnešus Purvciemā.

Iepriekš bija izzi, kuru nevar salīdzināt nemaz ar LTC.

1. Nav nekādas raustīšanās.

2. Labs ātrums - līdz 100mbps, kas reāli turās ap 80-90 down, up bišķ zemāks.

3. Tā pati bezmaksas ievilkšana, laba apkalpošana.

4. Lēts.

 

861948622.png

 

Darba dienas vidū tomēr nav smukie cipari :/

Link to comment
Share on other sites

Tehnoman , pašiem ir bijis, ka aizliekta dzīsla- samazinās ātrums uz vienu pusi un t.t. - atstarojas signāls, ir bijuši gadījumi, ka tiek putekļi savienojuma vietās, kas veicina arī ātruma samazināšanos- labākā gadījumā uz vienu pusi, sliktākā uz abām, problēmas var atrast visur un vienmēr- atliek tikai meklēt.

Link to comment
Share on other sites

LTC tehniķis jau teica, ka vaina visticamāk ir kompī - Trojas zirgi un vīrusi varot ietekmēt lejuplādes ātrumu. Par šo versiju šaubos, jo nesen PC tika veikta ģenerālā tīrīšana pie speciālista (pie kura es sevi nepieskaitu on_the_quiet2.gif ).

Pamēģināšu variantu ar kaimiņa PC.

Labots - Krisiic
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tehnoman , pašiem ir bijis, ka aizliekta dzīsla- samazinās ātrums uz vienu pusi un t.t. - atstarojas signāls, ir bijuši gadījumi, ka tiek putekļi savienojuma vietās, kas veicina arī ātruma samazināšanos- labākā gadījumā uz vienu pusi, sliktākā uz abām, problēmas var atrast visur un vienmēr- atliek tikai meklēt.

 

Phe, kas tik neatklājas. Man atkal liktos, ka dzīsla, pat ja aizliekta, tik un tā čakarētu vai nečakarētu signālu uz abām pusēm, situācija jau principā ir simetriska. Ja ir liekums skatoties no viena gala, tāds pats liekums ir arī skatoties no otra gala. Tas pats jau principā ir arī ar putekļiem.

 

Bet nu es nezinu, tā ir tikai loģika, reāli ar optiskajām dzīslām neesmu krāmējies, tik, cik audio digitālais optiskais savienojums. Kā jau teicu, visādi brīnumi mēdz notikt.

 

Bet nu jebkurā gadījumā, acīm redzot, ka LTC meistars ir vajadzīgs. Tikai dīvaini, ka viņi paši nenosaka, ka ir problēma. Elementāru ātruma testu modemā pielikt jau vajadzētu mūsdienās varēt...

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzu citu PC - viss štokos. Gan downoad, gan upload ir pie 100 Mbps. Tātad vaina ir manā PC - kāds zina, kas varētu būt par problēmu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

darkdex

Pieslēdzu citu PC - viss štokos. Gan downoad, gan upload ir pie 100 Mbps. Tātad vaina ir manā PC - kāds zina, kas varētu būt par problēmu?

 

Tas tev jau jāprasa citās attiecīgajās sadaļās.

 

 

Runājot par tēmu, kāds ir jau atkodis kādu veidu kā piekļūt kaut vai caur telnetu pie LTC termināļa? Varbūt tur paveras daudzkas interesants?

Link to comment
Share on other sites

Aha Lattelecom optiskais ir tīri ok. Iepriekš bija MITS (Purvciemā), kas diemžēl jau sen vairs nav savu sākotnējo ātrumu tuvumā. Tāpēc pāreja uz Optisko Latelecom šķiet ļoti veiksmīga. DL ātrums gan pagaidām nav novērots virs 4MB/s, bet var iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...