Jump to content

Lattelecom Optiskais Internets


Payne
 Share

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoom

    6

  • eedis

    10

  • zulus

    7

  • Pirkss

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

vertigo
Optiskais internets pašreiz ir pieejams 92 daudzdzīvokļu namos Zolitūdē.

Tas "Vai man var ierīkot?" tūlis vēl parasto MK pārbauda (ne-optisko). Līdz optiskajam vēl būs jāpagaida :)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ja Tu esi Liepājā, tad Tavi mazbērni moš varēs to izmantot. Es esmu Ogrē un tāpēc domāju, ka mani bērni (tiesa, kad būs pilngadīgi) tiks tam klāt. A mēs tikām tupam uz mk2/mk3 un sūkājam rabarberu. ;(

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
ogrē tak ir pieejami sakarīgi provaideri

 

Tas atkarīgs no tā, kur dzīvo. Es te neraudātu kā nopērts KasparZ emoskolnieks, ja man būtu kas savādāks pieejams.

 

 

Būsim reāli. Latvijā nav tas štruntīgākais i-nets.

 

Kas ir, tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es piezvanīju LTK operatoram. Principā pašlaik tikai un vienīgi šis internets pieejams Zolitūdē.

 

Web lapā, kā jau mārketing triks, tā teikt, lai apzinātu gribētājus.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām Zolitūdē. Pēc tam Ķengaragā.

Vismaz akcijas laikā solīja par 100mbps par 12ls

Link to comment
Share on other sites

Bik nesaprotu, viņi to optiku pievelk līdz kurienei? līdz mājai? Līdz dzīvoklim?

Link to comment
Share on other sites

ja sēž uz iezvana, tad jau izklaides nekādas lielās nesanāk (skatīties filmas utt), tad nu izklaidējas daudz lasot visādu informāciju un čakarējot kompi ,tādēļ arī ir gudrāki :D

Link to comment
Share on other sites

*Optiskais modems tiks nostiprināts dzīvoklī pie sienas (modemam obligāti jābūt nekustīgi piestiprinātam pie sienas).

 

 

Kas tas par bulšitu?:D Tagad viņš vot tā nāks pie manis iekšā un urbs pie sienas kaut kur savu atvainojos FAKINO modemu?:D Ja man ir svaigi izremontētas telpas un visi neta vadi ir palaisti pa sienām un izejas ir pie kontaktligzdām un tas amzais telekoma komutatoriņš stāv elektro kastē zem automātiskajiem korķiem, kur tad viņš taisītos to modemu nekustīgi urbt?:D

Link to comment
Share on other sites

Wow! Reāla optika pašā dzīvoklī? :shock: Smalki! Tikai... es gan par tēmu daudz neko nezinu, bet, cik dirdēts, tad:

  • Optikas ierīces ir ellīgi dārgas;
  • Optikas kabeļi ir ļoti kaprīzi.

Vai patiesi tas ir reāli? :?

Link to comment
Share on other sites

Vilx, optika sen vairs ne dārga ne kaprīza.

 

Šis pakalpojums balstās uz GPON (Gigabitu Pasīvais optiskais tīkls) tehnoloģiju, proti pasīvais optiskais tīkls, aktīvais elements var būt 20 un vairāk kilometru attālumā, mājas

pagrabā ir tikai pasīvais spliteris.

"Optiskais modems" jeb ONT ir lēts.

Šī tehnoloģija eksistēja jau labu laiciņu, bet tikai tagad palikusi pieejamāka.

 

par paša pakalpojuma kvalitāti daudz nav ko teikt - optika ir optika.

Iet tik cik tiek iedots (Lattelecoms dod 20, 50 vai 100 mbps), stabils dzelžaini.

Kamēr optikas drāti kāds nepārgriež, protams...

Link to comment
Share on other sites

MārcisB - un kapēc viņam jābūt OBLIGĀTI pieurbtam pie sienas? tam modemam - optiskajam:)

Link to comment
Share on other sites

To Tu prasi tiem telekoma ģēnijiem, kas to dokumentu rakstīja :D

Domāju, ka montieris nav zvērs un neliksies par katru cenu urbt to sienā, vienmēr tak var sarunāt kur un kā likt.

Vispār likt kastes dzīvokļos - tas ir LV marasms.

Daudzās valstīs ar būvnormatīviem ir aizliegts provaiderim likt savu kasti dzīvoklī.

Tikai trepjutelpā vai sakaru telpā.

Link to comment
Share on other sites

Iet tik cik tiek iedots (Lattelecoms dod 20, 50 vai 100 mbps), stabils dzelžaini.

 

lattelekoma lapaa teikts ka pie 100mbit piesleguma garantetais minimalais ir 30mbit down un 20 up

 

takaa lielako daļu home ruterishu vares nomainit pret ko jaudīgāku....

wifi'js jau nu gan nepavilks ja nebuus kas labaks, kaut vai N standarts..

 

un sudigi tas ka vienlga dod 2 dinamiskās ip

Labots - hidro
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

100Mbps garantēts ātrums par 10 latiem mēnesī!? Sapņojiet tālāk.

Pat pieslēgums līdz 100Mbps darbosies labi tikai tik ilgi, kamēr uz kopējās trubas nesasēdinās pietiekami daudz "kačātāju". Lattelecoms nav lapdarības organizācija, bet uzņēmums un diezvai piedāvātu pakalpojumu, kura pašizmaksa ir 10x lielāka, kur nu vēl, ja nopelnīt gribās.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint ieliec acis pieree un izlasi kas teikts postu augstaak!!

 

lattelekoma lapaa teikts ka pie 100mbit piesleguma garantetais minimalais ir 30mbit down un 20 up
Link to comment
Share on other sites

Edgars86 - TDMA

 

Protams ka tie nav garantētie 100, neprecīzi izteicos. 100 tie ir griesti, ja visi nekačā.

 

hidro - visā pasaulē fiksētās IP dod tikai biznesa klientiem, tas tik pie mums daži ISP vēl svaidās ar fiksētajām IP privātajiem.

Link to comment
Share on other sites

He, interesanti. :) Sanāk, ka mazliet pahakojoties ar OTN, var tikt arī pie kaimiņa interneta! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu esi Liepājā, tad Tavi mazbērni moš varēs to izmantot. Es esmu Ogrē un tāpēc domāju, ka mani bērni (tiesa, kad būs pilngadīgi) tiks tam klāt. A mēs tikām tupam uz mk2/mk3 un sūkājam rabarberu. ;(

baumo ka nākošgad sākšot arī Ogri slēgt klāt... Visdrīzāk gan (manas domas) ka sāks ar deviņstāvenēm, kur visvairāk dzīvokļu (potenciālo klientu) uz vienu drāti... Par Turkalnes-Zaķu masīvu domājams ka pēc tam kad lielie masīvi būs apgūti. Privātmājas gan var sūkāt īkšķi, tos pārskatāmā nākotnē neplāno pieslēgt...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

A kāpē kaut kādā zoļikā? :p Pār Jūrmalas gatv., redz, nevar pārvilkt... Varbūt kāds insaideris zin, kad varētu parādīties Imantā? Palīdzības dienests neko nezin... Labprāt paņemtu to 100mbit, bet no lattelekom, vietējos-lokālos umņikus man nevajag.

Link to comment
Share on other sites

nem kadu vietejo, tie tak arii sola 100mbit....tiesa lidz tuvakajam swičam/ruterim :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Zoļikā vislielākais kačātāju īpatsvars uz 1km2 :mrgreen:

A kāpē kaut kādā zoļikā? :p
Link to comment
Share on other sites

marrtins
tiesa lidz tuvakajam swičam/ruterim :D

Khe, khe, un labi, ja tas arī darbotos..

 

Principā, man jau arī pietiktu tie 10mbit mdsl, taču tas 50kb/sec upload smacē nost... :(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ieleja, visiem parastajiem DSL. Šāda aina ir visiem MK2.

477340558.png

Link to comment
Share on other sites

A kāpē kaut kādā zoļikā? :p

Cik zinu, Zolitūdē līdz šim bija vismazākais LTC klientu %

 

ieleja Man ir MK3 un man ir apmēram 0.82Mb/s upload

 

ADSLam uploadu vairāk neviens nedos.

Tam nepieciešams VDSL2, ko palēnām arī sāk pieviest...

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes gribēju pajautāt kādas atsauksmes par Lattelecom TV ? ir vērts tādu slēgt?

Kā nekā sanāk maksāt +8ls mēnesī :smile:

Link to comment
Share on other sites

Nez, man atsauksmes par LTC TV ļoti labas - uz filipsa 9 sērijas 37 collīgā TV labi rāda - pietam, tagad ir palaists Discovery HD, kur kvalitāte ir ļooti laba, bet nelaiž gan vņi full HD :)

 

Vienīgais mīnuss LTC TV ir tas kašķis viņiem ar VIASAT, kura dēļ jau no pagājušās vasaras nerāda nevienu viasata kanālu (TV3+,TV6 utt.)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu, viņi runājas... kašķis beigsies.

Tikai rēķinieties ar to ka Viasata kanāli, visticamāk būs atsevišķā paketē.

Link to comment
Share on other sites

MārcisB - nu kaut kā ilgi viņi runājas:D jau +-gadu - nesprotu, kapēc nevar vienoties par tik vienkāršām lietām - laikam lielāko lomu tur spēlē velniņš "konkurence"

 

Un vēl - kāds nezin, kad un kādus vēl HD kanālus piedāvās Telekoms - varētu EurosportHD palaist (kaut gan pēdējā laikā eirosports rēāli iesūkā ar piedāvāto programmu)+kādu filmu kanālu varētu palaist, gan jau AnimalPlanet HD būs (es ceru)!

Link to comment
Share on other sites

man download griesti ir 100mbit, nezinu kādēļ rāda vairāk. :)

Ja optikā ir brīva kapacitāte un tā ir nokonfigurēts, Tu teorētiski vari aizņemt visu Gpbs :D

Kamēr citi klienti nav aktīvi un neko nedara.

 

zulus

Protams! Viasats negrib nevienu sev konkurentos, a LTC kā reiz ir kļuvuši par viņu konkurentiem laukos un mazpilsētās ar savu IPTV un DVB-T

 

Plānoti, cik zinu ir 4 HD kanāli. Eurosport HD tostarp.

Link to comment
Share on other sites

Njaaaa.... jauki būs HD paka... tikai žēl, ka Telecoms nepiedāvā sekojošu pakalpojumu - pamatpaka+ pēctam par papildus, piemēram 10LVL var pielasīt klāt vēl 15 kanālus pēc brīvas izvēles, vai arī pa 15 LVL 20 kanālus, vai pa 5LVL 5 kanālus - nu kaut kā tā - tad es domāju, ka būtu vēl daudz klientu viņiem, jo arī es, piemēram, paņēmu paplašināto paku tikai dēļ dažiem kanāliem....

Link to comment
Share on other sites

A kāpē kaut kādā zoļikā? :p Pār Jūrmalas gatv., redz, nevar pārvilkt... Varbūt kāds insaideris zin, kad varētu parādīties Imantā? Palīdzības dienests neko nezin... Labprāt paņemtu to 100mbit, bet no lattelekom, vietējos-lokālos umņikus man nevajag.

Visā Latvijā solija trīs gadu laikā. Imantā varētu būt š.g. otrajā pusē.

Runājot par vietējo kantoru ātrumu. Neliela pazīmēšanās :mrgreen:

405292046.png

405290487.png

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...