Jump to content

Uz skaņu jūtīga lampa


FIB
 Share

Recommended Posts

Guest jonis

Man mājās tāda lampa ir!!!! Var uzlikt ka deg patstāvīgi un var uzlikt ka mirgo uz skaņas vibrāciju!!! Savu laiku pirku pa 8 Ls Baltic Data Spicē!!!!

Link to comment
Share on other sites

Man mājās tāda lampa ir!!!! Var uzlikt ka deg patstāvīgi un var uzlikt ka mirgo uz skaņas vibrāciju!!! Savu laiku pirku pa 8 Ls Baltic Data Spicē!!!!

Tā ir UV un ja ir tad cik W un kad pirki ??

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis
Man mājās tāda lampa ir!!!! Var uzlikt ka deg patstāvīgi un var uzlikt ka mirgo uz skaņas vibrāciju!!! Savu laiku pirku pa 8 Ls Baltic Data Spicē!!!!

Tā ir UV un ja ir tad cik W un kad pirki ??

 

Nav taa UV! Parastaa cold cathode light. Skanjas rezhiims ir, bet klausoties skalju muuziku vinja degs visu laiku. Ir gan tjipa tas juutiibas reguleetaajs bet uzliekot normaalu juutiibu vinjsh no keisa ieksheejiem troksnjiem visulaik deg, bet nogriezhot uz mazaako viss notiek pie videeji klusas muuzikas. Tikko uzgriez skaljaak, aaraa nesleedzaas.

Mans variants buutu to skaljruni izraut aaraa un taa vietaa pielikt vadu uz sabwoofera izeju...

Link to comment
Share on other sites

clickhere
kaa vinjsh reagjeetu pie normaalas skanjas juutiibas un ja buutu WC ?

 

/me reeeeeeeeeeec bl* domaaju kaadas skanjas ieksh WC vareetu vinja tur mirkshkjinaat :D:D :o :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Tikko patesteejos. Nogriezhot juutiibu uz mazaako, var klausiities arii videeji skalju muuziku, tikai tad jaaziedo basi. Maaksliigi uzpuushot basus, mirgo arii pie videjas muuzikas...

WC var buut gan kluss gan skaljsh, tas atkariigs no taa, kaa tiek dzeseets radiators.

P.S.Ipashi neisaku to mirgoshanu darbinaat, rakstot shito postu lampa mirgo ~ 50cm no monitora un jau peec minuutes saak besiit aaraa. IMO juutiigaakiem cilveekiem pat saaks raut uz korkji :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest myriad

emm nu negribeeju jaunu topiku taisiit. vai naver dabuut taadas kas nevis tikai mirgo bet spiid gaishaak/tumshaak? Nu tjip peec muuzikas jaudas, skaljuma vinja kljuust gaishaaka/tumshaaka nu tip taakaa winampaa beat visualisation bet uz lapmas

Link to comment
Share on other sites

kaa vinjsh reagjeetu pie normaalas skanjas juutiibas un ja buutu WC ?

 

/me reeeeeeeeeeec bl* domaaju kaadas skanjas ieksh WC vareetu vinja tur mirkshkjinaat :D:D :o :)

WC=WaterCloset :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Mana lampa pat uz maksimālu jūtību neiedegas no cooleru troksni, tikai ja kārtīgi ieskatās var redzēn kvēlošanu.

Uz mūziku reaģē vairāk uz basiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...