Jump to content

mazcena vai nomaksa


janko100
 Share

Recommended Posts

takā telefonam saplīsa displejs ta būs jāpērk jauns. vai man ir iespēja paņēmt mazcenas tel vai arī uz nomaksu ja esu vai vienu paņēmis pirms gada un pieciem mēnešiem..

Link to comment
Share on other sites

Ja iepriekš ņēmi telefonu u vēlies citu būs jāņem kāds jauns numurs,vai jāmaksā operātoram ligumsods.

Link to comment
Share on other sites

diez vai kāds šeit varēs izzīlēt kas ir rakstīts Tevis noslēgtajā līgumā? izlasi to un tad arī taps skaidrs - vari ņemt jaunu vai nē....

piemēram, manējā mazcenas mobilā līgumā skaidri un gaiši ir rakstīts - līguma darbības termiņš ir: 24 mēneši

Link to comment
Share on other sites

iCentrā var redzēt esošā mazcenas līguma atlikušo termiņu un līgumsodu, ja vēlies šo līgumu lauzt un vietā ņemt jaunu tālruni.

Ja iCentrā netiec, tad vari piezvanīt uz 076 un info meitenēm uzdot šo pašu jautājumu.

 

P.S. Kāda jēga vecam telefonam mainīt ekrānu. Iegādājies jaunu un sildi ekonomiku!

Link to comment
Share on other sites

VIL... knapa tā sildīšana sanāks.. jo Latvijā ta mob.tel. neražo un visa naudiņa tāpat aizies ārpus Latvijas.. :) jēga=0.

 

autoram - kā jau VIL teica.. ieej icentrā vai pazvani uz 076 vai arī paskaties līgumā uz kādu termiņu tev tas mobilais telefons ņemts.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir vērts mainīt telefonu ir atkarīgs no paša telefona stāvokļa un nomaiņas izmaksām. Man piemēram ir bojāts telefons, kuram ir vesels displejs un kuru varētu ielikt par saprātīgu cenu. Internetā ir pieejama informācija, kā to darīt. Ja jāmaksā sods par 30 Ls, tad labāk piellikt klāt un nopirkt normālu telefonu bez saistībām.

Link to comment
Share on other sites

VIL, tādā veidā tiks sildīta tavas darbavietas ekonomika ! :D

Ja remontēs telefonu utt, tad taisni mazais meistars kas to darīs saņems naudiņu, aizies uz pārtikas veikalu un to iztērēs...

 

Bet jā, laikam prtātīgāk par to pašu/līdzīgu naudu ņemt jaunu telefonu.

Link to comment
Share on other sites

gudolf - ar nosacījumu līdz 50LVL, kurus piešķirs iedodot 5LVL atlaidi 10 mēnešus :D Tas lūk saucas mārketings.. lietotājam pašam pašreizējam operatoram jāsamaksā līgumsods.

Link to comment
Share on other sites

Vai nav tā, ka ir atkarīgs, kam zvana? Neticu, ka no Bites uz LMT varēs zvanīt pa velti. Tad vajag arī draugus un radus pierunāt pāriet uz Biti, pie nosacījuma, ka tie visi dzīvo Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

janko100

nu iegāju icentrā un pastījos, ja es tos 16ls samaksāju ta varu paņemt jaunu uz to pašu numuru

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Iesniegums par mazcenas līguma laušanu, un ņem jaunu telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Pie reizes - vai iCentrā var nomainīt deklarēto dzīvesvietas adresi?

Vai arī tas jāiet darīt uz klientu centriem?

Link to comment
Share on other sites

Dzīvesvietas adresi var nomainīt. Arī pasta adresi var nomainīt, bet es pats dodu priekšroku rēķinam elektroniskā formā.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Tad kur tieši var nomainīt to deklarēto dzīvesvietu? Meklēju, bet nevaru atrast. Visu citu nomainīt māku, bet dzīvesvietu nē...

No rēķiniem pa pastu jau sen esmu atteicies. vienkārši gribās, lai viss kā nākas.

Nupat pārdeklarējos, bet man tur joprojām vecā adrese torčī.

Link to comment
Share on other sites

Tikko pieslēdzos un apskatījos: neredzēju linku mainīšanai.

Savu apgalvoju atsaucu.

=================

Ko darīt? - uzraksti iesniegumu un aizsūti pa faksu.

Link to comment
Share on other sites

tomy007

Sazvani bezmaksas LMT info un visu izprašņā. Kas, kur, kad, kapēc.. Tādēļ jau tie cilvēki tajā trubas galā sēž.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vai kāds nevar atsūtīt uz wxwxwx@inbox.lv sarakstu ar mazcenas mobilo piedāvājumu VIP klientiem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...