Jump to content

- jautājums (audio spečukiem)


Vitalii
 Share

Recommended Posts

ko sakat par šādu ideju...vai ir jēga jaunu S-VHS lentu dalīt uz pusēem priekš lentinieka - 6,3mm kā ieraksta lenta.

...ja kassetnieks spēj ierakstīt augšas līdz 22 000Hz, kā S-VHS lenta pie 19/38 ātruma uzvedīsies...nav kāds agrāk eksperimentējis.

Link to comment
Share on other sites

domāju ka neviens neko tādu nav darījis.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

cilvēks pēc dabas ir ļoti ziņkārīgs un pieļauju domu ka kāds ko līdzīgu ir jau eksperimentējis.

ir iespēja dabūt jaunas kasetes...tik vai attaisnosies iecere.

Video lenta nesmērē galvas un teh. parametri ar lentinieku lentām ir ievērojami labki parametri.

Link to comment
Share on other sites

Viss sen jau ir izmēģināts :-D .Kadreiz tika grieztas magnētiskās lentas, kuras izmantoja skaitļošanas tehnikā, bet nekas labs nesanāca. Videolentu griezt nav jēgas, jo pilnīgi priekš visiem parastajiem lenšu magnetafoniem, tā ir par plānu. Tai spolītē jau ņifiga tās lentas arī nav. Es visam tam neredzu nekādu jēgu. Paņem visparastako HI-FI VHS videomagnetafonu un raksti tajā tikai skaņu. Būs Tev 20Hz-20kH ideala raksturlīkne(+/-1dB), ļoti mazi trokšņi, analogais audioieraksts un trīs stundas audioieraksts kasetē. Es tā ļooti daudz rakstīju deviņdesmito gadu sākumā, kad parastie magnetafoni "aizgāja ciet"

Vitālij, parādi man kasešnieku, kurš pie ceturtā atruma ieraksta 22kHz pa nullēm :-D :-D :-D . Tur augšas vismaz uz -6db nogāztas. Kasešu magnetafonā principā nevar ierakstīt kvalitatīvu skaņu!.

Link to comment
Share on other sites

Kuvalda
...ja kassetnieks spēj ierakstīt augšas līdz 22 000Hz.

Jā, bet tas nenotiek ar stacionāro galvu. Otrkārt (par to ideju), tā plānā lenta izstapīsies viens un divi.

 

Didzi, tos 22kHz (nu labi, 20kHz) teorētiski varēja dabūt iekšā kasetē - ar dinamisko priekšmagnetizāciju.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii
- (par to ideju), tā plānā lenta izstapīsies viens un divi.

- tos 22kHz (nu labi, 20kHz) teorētiski varēja dabūt iekšā kasetē - ar dinamisko priekšmagnetizāciju.

 

 

S-VHS lentas biezums man ar kutina smadzenes.

Ja labi grib, var jau pārregulēt uztīšanas motoriem paredzēto dinamisko spēku...(gramus), bet - vai ierakstīsies lentā pietiekoši kvalitatīvs signāls.

...tāds riskants pasākums vien ir!

Link to comment
Share on other sites

Neko Tu tur kinematikā neparregulēsi. Parastajiem vienmotoru maģirm tas vienkarši nav iespējams, bet trīsmotori maģi drīzāk konstrueti biezakai lentai, nevis tam plānajam pļerdakam. Visos studijas maģos izmantoja daudz biezāku lentu. Gadās, ka viģika kinemātika izstaipa videolentu, a tur spēki tik mazi.

Arrival, kas vainas rotējošai galvai?Ieraksts tak vienalga analog. Nu labi, FM modulēts, bet vienalga analogs un neviens kasešnieks ne tuvu nestāv HI-FI viģika skaņas kvalitātei. Ir man nacies daudz pārmērīt kasešniekus un ar augšējām frekvencēm vienmēr bijušas problēmas, tā pat kā ar trokšņiem. Kasešu magnetafonu lietošanu es pielīdzinu mūsdienu MP3 klausīšanai. Gan kasešnieks, gan MP3 nav paredzēts kvalitatīvai skaņas ierakstīšanai!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...