Jump to content

Ikariam administrācija likvidē aliansi!


Maris77
 Share

Recommended Posts

Šodien ikariam.lv administrācija izrīkojās ļoti nesmuki ar alianšu TOP3 aliansi MIL, tika nepamatoti bloķēti 5 vadošie spēlētāji, kā arī līderis. Līderi lai izslēgtu no spēles tika izdomāts oriģināls noteikumu pārkāpums :"alianses biedru mudināšana uz noteikuma par grūšanu apiešanu - bez tiesībām uz atbloķēšanu" , bet pēc PM raksta , ka netas esot īstais iemesls, bet bloķējis , jo liekas ka līderis ir cita persona. Šī ir viena no populārākajām onlainspēlem internetā , aktīvākie spēlētāji spēlē gandrīz gadu. Kāpēc latvieši atkal ģimenes skandālu dēļ sačakarē labu projektu? Spēles forumā šos jautājumus risināt nav iespējams, jo lai piesegtu savu nelietību, ir izstrādāti speciāli noteikumi: " banus publiski neapspriežam un administrācijas kritizēšana aizliegta jebkurā formā" Tā ka ja jūs domājat saistīt daļu dzīves ar šo projektu labi padomājiet, lai pēc tam nav jānožēlo. Kamēr netiks 100% nomainīta šī spēles administrācija, tur neko labu negaidiet vai arī iestājaties tikai adminiem mīļajās aliansēs.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    9

  • eedis

    12

  • Maris77

    9

  • demon

    7

Kārtējais apbižotais šņukstētājs...

 

Varbūt būs beidzot motivācija darīt kaut ko ar krietni lielāku pievienoto vērtību bezjēdzīgas klikšķināšans vietā?

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Un jēga spēlēt *.lv to pašu ikariāmu, ja ir arī internacionālais, kur pie administrācijas ruļļiem nelaiž kaut kādus debiliķus, skauģus un visādi citādi nekompetentus cilvēkus?

Link to comment
Share on other sites

da ikaram un ogame vada vieni un tie paši cilvēki, abas spēles iet galīgā tūtē, jo daži labi, kad dzīvē ir resni un pretīgi iedomājas, ka virtuālajā vidē būs karaļi, nu lai arī sapūt savās iedomās ;)

Link to comment
Share on other sites

Maris77
Kārtējais apbižotais šņukstētājs...

 

Varbūt būs beidzot motivācija darīt kaut ko ar krietni lielāku pievienoto vērtību bezjēdzīgas klikšķināšans vietā?

 

Es neesmu apbižotais, jo mani nebanoja. Un kas tur slikts, ja es pēc darba relaksējos spēlējot šo spēli? Citi dzer šņabi, citi krāj pastmarkas, man patīk ikariam. Jebkurā darba vietā aktīvākajiem darbiniekiem ir iespēja izaugsme, bet šeit pokemoniskā vadība grauj spēli un izslēdz tieši aktīvākos.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Varbūt tāpēc, ka man tīņa gadi jau sen, sen aiz muguras, bet nesaprotu - kāda jēga izšķērdēt laiku, naudu (gan par elektrību, gan bezjēdzīgi sponsorējot spēli, gan to, kuru šajā velti izšķiestajā laikā varētu nopelnīt pastrādājot) ?

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts
Varbūt tāpēc, ka man tīņa gadi jau sen, sen aiz muguras, bet nesaprotu - kāda jēga izšķērdēt laiku, naudu (gan par elektrību, gan bezjēdzīgi sponsorējot spēli, gan to, kuru šajā velti izšķiestajā laikā varētu nopelnīt pastrādājot) ?
Kāda jēga vispār no darba iziet, ja tā vietā var pastrādāt un nopelnīt vairāk? :) Kāda jēga iet uz veikalu, ja visu var pasūtīt uz darbu, taupot dārgo laiku, ko var iztērēt pastrādāšanai un vēl vairāk nopelnīšanai? :) Kāda jēga vispār gulēt, ja var tajā pašā laikā kofeīna tabletes ēst maisiem un nedaudz pastrādāt un piepelnīties? :)
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

zivs, tajā laikā kamēr tu tur dīrā kaut kādas tur spēlēs, es vāleju sievišķus :) Vot kur ir jēga strādāt, sēdēt ilgāk darbā utt.

Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Sēžot ilgāk darbā tu vari vālēt sievišķus? Kas tas par darbu?! Varbūt ir vēl kāda brīva vakance ?

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts
zivs, tajā laikā kamēr tu tur dīrā kaut kādas tur spēlēs, es vāleju sievišķus :) Vot kur ir jēga strādāt, sēdēt ilgāk darbā utt.
Nu, to es arī daru, bet kad nedaru, tad strādāju krogā par peļņas avotu vai arī vālēju kādu geimuci (lai gan pēdējā laikā no geimošanas maz kas sanāk - geimu izstrādes (karšu) tūļus apgūstu) :)

 

Bet pēc raiviic teiktā, arī Tu varētu tajā laikā nevis bezjēdzīgi vālēt bābiešus, bet nedaudz pastrādāt un papelnīt! :D

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tāpēc, ka man tīņa gadi jau sen, sen aiz muguras, bet nesaprotu - kāda jēga izšķērdēt laiku, naudu (gan par elektrību, gan bezjēdzīgi sponsorējot spēli, gan to, kuru šajā velti izšķiestajā laikā varētu nopelnīt pastrādājot) ?

1. visu naudu nenopelnīsi nekad.

2. savs laiks darbam, savs atpūtai, savs sievietēm...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Viens jautrs topiks! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

#zivs: Mazliet mani nesaprati. Doma bija pavisam cita - ir pietiekami daudz vairāk vai mazāk sakarīgas nodarbošanās, nevis trula laika nosišana, dzenājot bezjēdzīgas spēles un, pie tam vēl, par to izdodot naudu. Gribi spēlēt - lūdzu uz stadionu vai sporta zāli - gan veselību uzlabosi, gan relaksēsies pēc stresainas dienas, gan atzinību iegūsi, ja gūsi vērā ņemamus panākumus kādā sporta veidā.

#eedis: Ceru, datorspēles nepieskaiti atpūtai? Atkarību izraisošas, nervus un organismu bendējošas (sēdēšana dienām pie datora veselību, protams, "ļoti uzlabo") nodarbes būtu jāpieskaita slimībām, nevis atpūtai. Bet neviens atkarīgais jau sevi par slimu neuzskata un to, ka spēles tiek radītas tikai tāpēc, lai to veidotāji iedzīvotos uz slimo rēķina, neviens nesaprot.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

industrious
(labots)

Sieviete nav atpūta, tā ir otrais darbs :D Tas tā humoram. Bet par ikariam runājot, tāds pats kā visi citi online projekti, gribi būt kruts maksā, saņem bonusus, un piesieties nevar ja izbano, jo reģistrējoties esi ielicis smuku ķeksīti, ka piekrīti noteikumiem. Viss.

 

Edit: Es te ar pa reizei pasportoju, uzspēlēju litrobolu, un tik tiešām palīdz veseļībai, jo nākošajā dienā top skaidrs cik tā ir dārga. :pohas::D

Labots - industrious
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Sveiciens Tev no Ikariam administrācijas! :)

Laikam jau ar saprašanu tā pašvakāk, ja spēles lietas sāc vazāt pa citiem forumiem?

Un ja ir kas skaidrojams, tad izmanto PM un prasi, kas tieši nav skaidrs!

Labots - Draxo
Link to comment
Share on other sites

Maris77
Sveiciens Tev no Ikariam administrācijas! :)

Laikam jau ar saprašanu tā pašvakāk, ja spēles lietas sāc vazāt pa citiem forumiem?

Un ja ir kas skaidrojams, tad izmanto PM un prasi, kas tieši nav skaidrs!

 

Vai tad kaut viens no ikariam administrācijas kādreiz atbild? Jau gandrīz gadu spēlēju šo spēli un tādus brīnumus neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

raiviic tā kā tāds maziņš bērns..

1. arī alco lietošana, tusēšana caurām naktīv var izraisīt nāvi,aknu nieru nāvi u.t.t.

2. kautvai nezinu autosports, arī vienā mirklī tava dzelžainā veselība tiek ar lielāku dzelsi samīcīta. visam vajag mēru, nesaku kakā no darba, tā līdz rītam spēles... nu reizi mēnesī izej kādu spēli pietiek, bet ne jau CS vai wow's no rīta līdz vakaram....

 

Sveiciens Tev no Ikariam administrācijas! :)

Laikam jau ar saprašanu tā pašvakāk, ja spēles lietas sāc vazāt pa citiem forumiem?

Un ja ir kas skaidrojams, tad izmanto PM un prasi, kas tieši nav skaidrs!

kārtējais admins bariga? ogame jau ir podā nolaists pasākums, šito arī laidīset?

Link to comment
Share on other sites

Sveiciens Tev no Ikariam administrācijas! :)

Laikam jau ar saprašanu tā pašvakāk, ja spēles lietas sāc vazāt pa citiem forumiem?

 

Ja spēles forumā ir aizliegts apspriest spēli, tad BOOT foruma izvēlēšanās jautājuma iztirzāšanai ir loģisks solis, jo spēles administrācijas roķeles šeit ir īsas un tuklas.

Link to comment
Share on other sites

industrious

Cilvēka brīva izvēle kā nosist laiku, vai nu tas ir piņnains tīnis, vai divu bērnu māmiņa, tā ir katra paša izvēle. Arī sēdēšanu boot forumā varētu traktēt, kā laika nosišanu, varbūt vispār uzreiz nošauties, lai debesīs(citam ellē) Pēterim nav tik ilgi jāgaida.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši apbrīnoju šādus cilvēciņus, ko "šausmīgā un netaisnīgā Ikariam.lv administrācija ienīst un nekad neatbild uz vēstulēm". :D Ka pilnīgi jāmetas uz boot un datuve forumiem savu sāpi stāstīt. :)

Ja vēstule ir normālā formā uzrakstīta nevis "Tu stulbais *** admin, atbloķē manu kontu!!!", tad arī viss tiek izskaidrots.

Link to comment
Share on other sites

ja administrācijas lēmumi ir pietiekami izskaidroti lietotājiem un ir agrāk atrunāti noteikumos, tad lietotājiem nav nepieciešams sūtīt administrācijai vēstules.

 

Draxo, vai Tu esi tās spēles administrators? Kas ir pārējie?

Link to comment
Share on other sites

njā ,toč puņķains pidrilla ticis par adminu... komatus tad arī jāliek un teikumi kaut cik loģiski jāveido...

Link to comment
Share on other sites

Skywalker
Šodien ikariam.lv administrācija izrīkojās ļoti nesmuki ar alianšu TOP3 aliansi MIL, tika nepamatoti bloķēti 5 vadošie spēlētāji, kā arī līderis. Līderi lai izslēgtu no spēles tika izdomāts oriģināls noteikumu pārkāpums :"alianses biedru mudināšana uz noteikuma par grūšanu apiešanu - bez tiesībām uz atbloķēšanu" , bet pēc PM raksta , ka netas esot īstais iemesls, bet bloķējis , jo liekas ka līderis ir cita persona. Šī ir viena no populārākajām onlainspēlem internetā , aktīvākie spēlētāji spēlē gandrīz gadu. Kāpēc latvieši atkal ģimenes skandālu dēļ sačakarē labu projektu? Spēles forumā šos jautājumus risināt nav iespējams, jo lai piesegtu savu nelietību, ir izstrādāti speciāli noteikumi: " banus publiski neapspriežam un administrācijas kritizēšana aizliegta jebkurā formā" Tā ka ja jūs domājat saistīt daļu dzīves ar šo projektu labi padomājiet, lai pēc tam nav jānožēlo. Kamēr netiks 100% nomainīta šī spēles administrācija, tur neko labu negaidiet vai arī iestājaties tikai adminiem mīļajās aliansēs.

 

Sveiciens no ikariam.lv administrācijas!

 

Es nobanoju līderi un darīju to, pamatojoties uz lietiskiem pierādījumiem. Tikko pieregojos šeit un pie reģistrācijas, kad iepazinos ar šejienes noteikumiem, redzēju smuku teikumu.

 

Citēju: foruma administratoriem un moderatoriem attiecībā uz foruma moderēšanu ir visas tiesības, un viņa rīcība slēdzot pavedienus, dzēšot rakstus, izdzēšot, brīdinot vai banojot lietotāju netiek apspriesta.

 

Interesanti, ka ikariam.lv lietotāji par šo pienākumu aizmirst regulāri. Tieši otrādi - vēl aizskrien pa citiem forumiem izbrēkties: ai, ai, cik netaisni pret mums rīkojas...

 

Ja vien šie spēlētāji paši ievērotu visus noteikumus, tad manu klātbūtni neviens pat nepamanītu...

Link to comment
Share on other sites

Redzi, VIL, visi noteikumi ir izskaidroti pat ļoti labi, tikai vienmēr ir indivīdi, kas tos cenšās apiet, bet kad par to soda - raud par netaisnībām.

Jā, darbojos arī Ikariam administrācijā...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

njā citos serveros LV māk uzvesties, bet te, kur pie runas savējie, nekā :D domāju vaina ir nevis spēlētājos, bet vadībā.

 

Skywalker nav grūti vadīt 2 serverus? un vēl spēlēt? haltūrējam mans draugs.

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Citēju: foruma administratoriem un moderatoriem attiecībā uz foruma moderēšanu ir visas tiesības, un viņa rīcība slēdzot pavedienus, dzēšot rakstus, izdzēšot, brīdinot vai banojot lietotāju netiek apspriesta.

he, he, BOOT ir nekomerciāls projekts, kas nozīmē, ka cilvēkiem dodam nevis no tiem ņemam. :D

 

BOOT ir lielākais tehnoloģiju forums Latvijā, tādēļ esmu izbrīnīts, ka šeit nav reģistrējušies visi Latvijas IT grandi (saitu īpašnieki par tādiem viennozīmīgi ir uzskatāmi).

//spriežu pēc Skywalker reģistrācijas datuma

Link to comment
Share on other sites

(labots)

VIL

Skywalker nav nekas vairāk ,par varas pārņemtu moderatoriņu/administratoru, kas, kā tāds cītīgs CP iekalis likuma pantu galvā un tik citē svēto bībelīti, loģiskā domāšana tuvu nullei. pasākuma īpašnieki ir gameforge.de un tā kā viņiem ienākumi no LV ir mazi, tad atļauj tādiem brucināt visu šo pasākumu...

Labots - eedis
Link to comment
Share on other sites

Tieši otrādi - vēl aizskrien pa citiem forumiem izbrēkties: ai, ai, cik netaisni pret mums rīkojas...

Ja cilvēks jums ir maksājis kaut kādu naudiņu, tad viņš likuma priekšā ir uzskatāms par patērētāju.

Attiecīgi gaušanās citos forumos ir mazākais, ko var darīt. Pareizā rīcība ir vērsties PTAC (patērētāju tiesību aizsardzības centrs) ar sūdzību par Jūsu saitu, kas faktiski nozīmē gaidīt bēdu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

eedis

Laipni lūgts pievienoties administrācijai! Vienmēr būs kāds, kas pārkāps visus iespējamos noteikumus, bet sevi uzskatīs par baltu jēriņu.

 

VIL

Reģistrējoties spēlē, katrs spēlētājs atzīmē, ka ir iepazinies ar noteikumiem un apņemas tos ievērot. Ir minēti arī sodi, kas seko par to neievērošanu. Ja patērētājs (šajā gadījumā spēlētājs, pie tam nav zināms, vai viņš ir kaut ko maksājis) pārkāpj kādu no punktiem, tad kādā sakarā šeit vēl PTAC?

Labots - Draxo
Link to comment
Share on other sites

Draxo, da beidz, veciem suņiem jaunus trikus neiemācīsi, ja tas pasākums ir jau sapuvis pašā kāpostā, tad neko vairs neizdarīsi...

Link to comment
Share on other sites

Skywalker
(labots)
njā citos serveros LV māk uzvesties, bet te, kur pie runas savējie, nekā :D domāju vaina ir nevis spēlētājos, bet vadībā.

 

Skywalker nav grūti vadīt 2 serverus? un vēl spēlēt? haltūrējam mans draugs.

 

 

es nevienu serveri nevadu - nejauc ābolus ar bumbieriem! es palīdzu spēles operatoriem pareizi paveikt savu darbu. Protams, ka ir grūti, bet kandidāts uz SGO amatu nav ķerams no zila gaisa. Vienu SGO es jau ieteicu, bet atgādinājums brēcējiem, ka lēmumu par paauggstināšanu pieņem administrators.

 

Un kas no manis par IT grandu? Esmu tikai zobrats pāris GF projektos... ;)

 

 

P.S. Neviens spēlētājs nav sava spēles konta īpašnieks, bet tikai spēles konta turētājs. Maksas pakalpojumu izmantošana dod papildus bonusus spēlē, bet nedod nekādas privilēģijas t.i. noteikumi attiecas uz visiem vienādi. Un par visu šo spēlētajs piekrīt, kad reģistrējot savu spēles kontu automātiski vai apzināti ieķeksē to mazo ķeksīti...

 

Kas attiecas uz pārmetumiem, ka es neesot domātājs, tad atbildu: ciest nevaru mēģinājumus apiet spēles noteikumus un man veltītus "sulīgus" tekstus. Un neiet runa par vienkārši tukšiem un muļķīgiem apvainojumiem, kā šeit jau viens "gudrais" izcēlās, citēju:

kā tāds cītīgs CP iekalis likuma pantu galvā un tik citē svēto bībelīti, loģiskā domāšana tuvu nullei
Labots - Skywalker
Link to comment
Share on other sites

Reģistrējoties spēlē, katrs spēlētājs atzīmē, ka ir iepazinies ar noteikumiem un apņemas tos ievērot. Ir minēti arī sodi, kas seko par to neievērošanu.

 

Tipveida līgums pēc definīcijas nav apspriests ar klientu, kas nozīmē, ka atsevišķi līguma punkti varētu nebūt taisnīgi.

atruna #1: ja spēles īpašnieks ir liela starptautiska kompānija, ir ir zināmas cerības, ka tipveida līgums ir sastādīts, konsultējoties ar juristiem un ņemot vērā klienut intereses.

Ja pakalpojums tiek sniegts bez maksas, tad pakalpojuma sniegšanas ierobežošana nerada klientam zaudējumus.

Ja pakalpojums ir sniegts par maksu, tad pakapojuma sniegšanas ierobežošana ir radījusi klientam zaudējumus pilnā vai daļējā apmērā no samaksātās summas.

 

Šādos gadījumos PTAC ir tā iestāde, kas iepazīstas ar situāciju, ar līgumiem un vienošanām un dod slēdzienu, kas ir saistošs abām pusēm. Viens no iespējamies slēdzieniem: pakalpojumu sniedzēja rīcība ir korekta. Otrs iespējamais slēdziens: pak. sniedzējs ir nepamatoti iekasējis maksu par pakalpojumu - lūdzu atmaksāt. Ir vēl citas iespējas.

 

======

 

Katrā ziņā es iesaku šīs diskusijas autoram uzrakstīt iesniegumu PTAC.

Jāizvairās no haotiskā rakstības stila, kas vērojams diskusijas sākumā. Ja pašam nesanāk, palūdz mammai, tētim, vecākajam brālim vai arī jebkuram 2. kursa studentam (viņi ir rakstījuši iesniegumus dekānam par sesijas pagarināšanu).

 

Un kas no manis par IT grandu? Esmu tikai zobrats pāris GF projektos... ;)

ja vēl neesi, tad kļūsi.

Link to comment
Share on other sites

Ha jāpasaka man arī te, kaut kas. Lieta sekojoša - es kādreiz biju MIL līderis un iekšējā lapā iedrukāju šādu tekstu: "Alianses biedriem ar lielajām armijām:

Lielai daļai no jums ir kāds sponsors, kas palīdz ar resursiem, jo jums ir jāuztur milzīgas armijas - padomi, ka saņemt resursus:

Atcerieties noteikumos ir aizliegta resursu dāvināšana no vājāka spēlētāja stiprākam, tādēļ, lai nesanāktu grūšana un netiktu uzlikts bans iesaku ar saviem sponsoriem sazināties caur kuru pilsētu notiks transakcija - transakcija diezgan vienkārša - sponsors sadzen resursus, kurus vēlas jums dāvāt tajā pilsētā un paziņo kopējo skaitu, lai jūs zināt cik kuģus sūtīt - tiek aizvākta flote un armija - un jūs aizbraucat un paņemat resursus ar 20 paukotājiem, tādā gadījumā netiek pārkāpti spēles noteikumi un neradīsies pārpratumi"

 

Ko skywalkers paņēma par ieganstu nobanot Minhauzenu.

 

Tā kā es pats tiku nobanots aizrakstīju sekojošu vēstuli skywalkeram:

[2009.04.19. 20:51:42] Edds saka: Sveiks

[2009.04.19. 20:51:58] Edds saka: Pārliec MIL aliansei līderi uz Minhauzens - pašlaik esmu es...

[2009.04.19. 20:52:00] Edds saka: ok?

[2009.04.19. 22:38:34] Skywalker saka: pārliku

 

No kā viņš izlobīja, ka tagad Minhauzena konts ir manās rokās un bez pareizas īpašnieka maiņas ir notikusi konta nodošana.

 

Tā kā šajā tekstā rakstītā mana doma bija "Esmu alianses MIL līderis, nodod tagad šo postenim Minhauzenam" arī uzjautāju vairākām paziņām, ko domā par šo tekstu un pārsteidzoši vai nē - viņi nedomā tā pat kā skywalkers...

 

Mēģinājām viņam izskaidrot, bet nekā. Laikam jau aprobežotība ir stiprāka par veselo saprātu...

Link to comment
Share on other sites

Wallaby

Tas jau ir tikai loģiski, ja cilvēks meklē iespēju izteikties.

Un tas ir tikai loģiski, ka cilvēks izteiksies, ja viņam aizliedz to darīt turpat, kašķa izcelsmes vietā.

Patērētāju Tiesības šeit neko īpaši neizdarīs, jo ir pārkāpts ētikas kodekss, nevis noteikumi, ja ķeksītis bija, tad neko.

Parasti gadījumos, kad ir šādi aizskartie un viņi sāk intensīvi antireklāmu (tādi gadījumi notiek apmēram reizi 2-3 mēnešos), vainīgie ātri vien atrod cietušā privātos datus, sazinās un atrisina lietu mierizlīguma ceļā. LV likumdošana to pieļauj. Un nevis sāk publiskajjos forumos mēģināt sevi attaisnot. Jo tas ir bezcerīgi. Attaisnot šādus vainīgos var tikai pats tēmas uzsācējs.

Un kas interesanti, googles roboti saglabā visas šāda veida sūdzības un jo vairāk tiek diskutēts, jo augstākā pozīcijā šīs sūdzības ir googles topā. Kad viņas būs pirmās, kas izleks ievadot atslēgvārdu "ikariam.lv", tad oriģināla īpašnieki parasti atņem tai valstij visas tiesības uz izklaidi.

Link to comment
Share on other sites

Skywalker
(labots)

Izlasi T&C (latviski - T&N) - tur viss smuki atrunāts par to patērētāju padarīšanu...

 

 

Un edds ir caurkritis GO, jo pats bija nolaidīgs pret spēlētājiem un dalīja nepamatotus banus. Tagad viņš redz esot tas cēlais un godīgais...

Labots - Skywalker
Link to comment
Share on other sites

Maris77
Citēju: foruma administratoriem un moderatoriem attiecībā uz foruma moderēšanu ir visas tiesības, un viņa rīcība slēdzot pavedienus, dzēšot rakstus, izdzēšot, brīdinot vai banojot lietotāju netiek apspriesta.

 

Tikai nezin kāpēc neviens neizsakās negatīvi par šā foruma administrāciju un arī par citu foruma administrāciju un pat to slavē. Jūs neesat padomājuši kāpēc par jūsu administrēšanu neviens lietotājs nekad nesaka neko labu, bet vienmēr atrod tikai slikto? Tur nav vainīga jūsu neprasme vadīt kolektīvu?

Link to comment
Share on other sites

Ja pēdējā replika bija par BOOT forumu, tad par administrēšanu saņemam gan kritiku.

Tomēr foruma sūtība ir nevis apspriest sevi, bet gan sniegt atbildes uz lietotājiem svarīgiem jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Skywalker
(labots)

:D :D :D tu esi tas neapmierinātais, kas saceļ brēku visur apkārt, bet par laimi ir vairāk to, kas ir priecīgi par manis paveikto darbu un man pasaka paldies. tas protams nav redzams tādiem kā tev, Maris77... Un nav svarīgi, vai tas ir mill vai chill - noteikumus pārkāpi, tad attiecīgs noteikumos reglamentēts atalgojums garantēts.

 

P.S. Gan jau atkal uzradīsies no kaut kādas alianses tjipa chillmill, ka esot nepatiesi nobanots un brēks visiem savu sāpi, bet lai jau brēc...

Labots - Skywalker
Link to comment
Share on other sites

Izlasi T&C (latviski - T&N) - tur viss smuki atrunāts par to patērētāju padarīšanu...

Valsts likumdošanai ir augstāks spēks par līgumu starp divām personām vai kāda saita/programmatūras T&N.

Link to comment
Share on other sites

Izlasi T&C (latviski - T&N) - tur viss smuki atrunāts par to patērētāju padarīšanu...
Kautkādi Vācijas, hz kāda likumdošana nedarbojas LV teritorijā, ja pakalpojums tiek sniegts LV teritorijā, tā kā savus T&C vari pats izlasīt... kā arī šeit ir runa par rupjām GO. admina,moderatora kļūdām, kas tiek maksētas aiz mistiskā T&C, kamēr nesapratīsiet, ka par kļūdām ir jāatbild jāatvainojas, tikmēr nekas neuzlabosies... jūsu fantastiskā nostāja un t&C ir jāliek ginesa grāmatā, tik stūrgalvīgus adminu pat vispār @ LV ir grūti atast...
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...