Jump to content

bandwidh izmantošana


hasek
 Share

Recommended Posts

Kas īsti tērē un, kas netērē to bandwidh?

Piemēram ja man saitā ir video sadaļa un es visus video turu uz sava saita, tad cik badwidh iztērē katrs skatījums ? Tik cik sver konkrētais video ?

 

Piemēram ja video sver 10mb un 4 apmeklētāji noskatās viņu katrs vienu reizi, tad no bandwidh limita tiek patērēti 40 Mb ?

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Atkarīgs no tehnoloģijas, bet ja noskatās no sākuma līdz beigām, tad tik tiešām 4x10MB=40MB

Link to comment
Share on other sites

Didulis

Bandwidth limitu ēd viss, kas ir tavā lapā pieejams - teksti (niecīgu daļu, kas savācas milzīga tikai laika gaitā), bildes (jau lielāku daļu, tādēļ tās ir prātīgi labi sakompresēt un lapas dizainu veidojošajām bildēm ar .htaccess norādīt, lai tiek saglabātas browser cache), video un citi faili (norij lielāko daļu). Ja tevi tas tik ļoti satrauc, tad ieteiktu uzmeklēt hosting`u, kuram ir neierobežots trafiks.

Link to comment
Share on other sites

binary

Man kaut kā šķiet, ka 10 MB fails "noēdīs" vairāk nekā 10 MB bandwidth'a... Neba nu binārā formātā tie dati tiek sūtīti HTTP protokolā. Bet nu palabojiet, ja kļūdos...

Link to comment
Share on other sites

Grisha

Tieshaam, vai tad hosteri truukst? Tas ka hosteri ierobezhoja trafiku, ir veesture. Ja kaads ko taadu veel izmanto, tad ir iestidzis 20 gadsimtaa. Un ja 10*4 buus 40 pluss tavas maajas lapas svars.

Tieshaam, kas tur nesaprotams? Jaanis naak skatiities tavu video, peeteris naak skatiities tavu video, katrs panjem savu.

Link to comment
Share on other sites

Tieshaam, vai tad hosteri truukst? Tas ka hosteri ierobezhoja trafiku, ir veesture. Ja kaads ko taadu veel izmanto, tad ir iestidzis 20 gadsimtaa. Un ja 10*4 buus 40 pluss tavas maajas lapas svars.

Tieshaam, kas tur nesaprotams? Jaanis naak skatiities tavu video, peeteris naak skatiities tavu video, katrs panjem savu.

Es pilnīgi noteikti ņemtu hostingu kurš piedāvā neierobežotu datu plūsmu, bet esmu ļoti daudz lasījis, ka tie unlimited trafiki nemaz nav unlimited. Tobiš tik līdz tava lapa sāk par daudz rīt servera resursus, tā viņi kaut ko padzēš ārā no tavas lapas, vai arī liek pirkt dedicated serveri

Link to comment
Share on other sites

Dzēst viņi neko nevajadzētu dzēst (ja kaut kas tāds atgadās, tad no tāda hostera gan jāturas pa gabalu), taču augsta trafika/servera noslodzes gadījumā liela daļa tiešām pasaka- vai nu apgreido tarifu plānu, vai tin makšķeri.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...