Jump to content

Sony Alpha Kits


IvarsI
 Share

Recommended Posts

Iespejams drizumaa iegadaashos savu pirmo spoguljkameru. shobrid peetu piedavajumu un sliecos uz Sony Alpha A300 pusi.

Gribeetu dzirdeet komentaarus par sony alpha kitiem - cik labi ir lidzi nakoshie objektīvi?

par standarta kitu ar 18-70mm maniiju visai pozitivus veertejumus: pieklajiiga kvalitaate iesacejiem :) pie tam, tas salidzinot ar BODY sadardzina to prieku tikai par kadiem 30 Ls. Jautajums ir par Sony Dubultkitiem - 18-70/55-200mm un 18-70/75-300mm. Vai ir veerts uz tiem iespringt vai labak pirkt standarta kitu un piepirkt kadu citu garo galu?

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

Esmu ar abiem fočējis - 18-70 ir tāds nedaudz paviegls un ar plastmasas mountu - sākumam ok. Otrs ir labāks - kā lētais tele - labs , labas krāsas un asums - salīdzinoši patumšs un lēns. Tagad abu jau vairs nav- esmu uz labākiem pārgājis - manas bildes ar sony vari paskatīties - http://www.boot.lv/forums/index.php?showto...0&start=250

Vienīgi pēc tam tos stiklus nāksies pārdot pa lēto... pirmais max 40ls , otrais kādi 70....bet tu jau laikam par akcijas cenu jamos ņem, tad ok.

 

garo galu tu nekādu citu nepiepirksi - ja nu nedaudz sliktāko sigmu pa 90Ls . Labais maksās 1000 Ls vismaz. pats paņēmu no ebaya tokinu 80-200 2,8 pa 360 EUR ar piegādi - ir ātrāks un gaišāks par sony 75-300 un 10X smagāks vismaz :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

IvarsI

Osscar - kuru Tu lietoji 55-200mm vai 75-300mm? kaada tur skjirba?

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

75 -300. Gaišā laikā (vasarā) bildes ok, bet apmākušās dienās garām - situāciju nedaudz glābj iebūvētā stabilizācija.

Stikls ir ok, tikai baigi lēns, kā arī nepatika , ka izbīdās garš kā desa .

 

DSC06711.jpg

re kur bilde ar to 300nieku , varī arī exifu iečekot.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tikko galiigi pa lēto (40Ls) iepirku Sigma 55-200 1:4-5.6 priekš Sony. Pa to naudu pinīgi nekada vaina. Jābildē tik.

post-70828-1241638716_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

osscar

nu cena jau ok, bet apmākusies diena sabojās visu foto prieku + kustīgus objektus nenoķersi - pārāk lēns un tumšs. Bet par to cenu - protams labs.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Ja kādam vajag, ir viens jauns iepakojumā 18-70 Minoltas stikls - tas pats Sony kitinieks, der Alfām. Pa kādiem četrdesmit lašiem.

Link to comment
Share on other sites

Andreass

IvarsI, aizraksti PM lietotājam Tolx, viņš labu Pentax ar daudz stikliem tirgo nost. Cena laba. Kā pirmā kamera būs labi.

Manuprāt, tas Pentax pat ir labāks par A300, jo augstāka līmeņa kamera.

Link to comment
Share on other sites

nu kitineiks pa 40 - lietots minoltas - aizmirsti. Labi ja pa 30 pārdosi.....

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu tas ir skaidrs, ka kitinieks no Sony pa 40 ir garām, tas ir pat vairāk nekā starpība starp letāko piedāvājumu ar optiku un bez tās :D

 

Jā, tas 10D Pentax komplektiņš ir labs. Vispār arī entry-level pentaxi izskatās ļoti ok. Kvalitāte tiek slavēta.

Labots - IvarsI
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Pentax K10d , nu nebūs sākuma līmeņa aparāts .Sakuma būs pentax K-m .

Link to comment
Share on other sites

mhm.... K10D līdz pagājušā gada vidum jau topmodelis skaitījās,bet arī pēc K20D parādīšanās nav neko krities cenā.

Link to comment
Share on other sites

es neteicu, ka K10D ir entry-level. tā bija piebilde, ka arī tādi aparāti kā K-m un K200D no Pentax izskataas visai labi pret saviem konkurentiem.

Link to comment
Share on other sites

Andreass

ja esmu pareizi sapratis Pentax vēlmes, tad K10D un K20D viņi mēģina ielikta tajā pat klasē kur Canons 30D, 40D,50D un kur Nikons D100,D200,D300.

Cena, gan daudz, daudz draudzīgāka.

 

Es pirmo DSLR arī nopirku jaunu, bet ja būtu tagad jāpērk, noteikti ņemtu lietotu, bet no labākas klases.

 

Ja starp Sony un Pentax jāizvēlas, tad es dodu priekšroku Pentax. Sony tomēr ražo TV un radio, lai arī pārpirka Minoltu, tad tur no tiem Minoltas darbiniekiem maz ir palikši, un arī jaunās fotokameras tomēr ar Sony līdzdalību nāk. Piebāztas ar stulbām fīčām un neveikmīgu pogu izkārtojumu.

Link to comment
Share on other sites

tas ta viens... bet Sony orģinālo stiklu cenas brīžam liek domīgi saraukt pieri un kasīt aiz auss..

Link to comment
Share on other sites

Andreass

tolx, tu domā dēļ dārdzības?

Link to comment
Share on other sites

arī dārdzības/kvalitātes attiecības ziņā... nu nav tas pats 70-200 viņiem labāks par Canon/Nikon variantu.A cena...

Link to comment
Share on other sites

Andreass

vot par to vēl zinātnieki strīdas ir vai nav labāks par Canona/Nikona. Daudzi saka ka ir labāks, tāpēc arī cena tāda. Bet nu neesmu lietojis un nepazīstu pagaidām nevienu lietotāju iekš LV.

Hameleonam bija 200mm fiksētais. Nekādas dižās bildes nesanāca, pie tam pārdeva viņš gan objektīvu, gan Alfu.

 

Canons kādreiz arī dārgi maksāja, bet sāka arvien vairāk cilvēku viņu lietot un cenas pazeminājās. Iespējams, pēc gadiem 10-15 arī Sony sāks ražot normālas kameras un tās tiks atzītas par labām, tad arī cenas kritīs.

 

Olympusam jau cenas nokrita, jo viņus sāka pirkt vairāk, bet nu tas E-3 tiešām laba kamera. Nedaudz dabūju aptaustīt un pogas paspaidīt, visu cieņu, beidzot ir kaut kas labs sanācis.

 

 

Vot nesaprotu ar ko Sony piesaista, ar cenu? Man ir bail pirkt kaut ko tādu, kam ir maz lietotāju, jo tādus projektus var slēgt, tādām lietoām nevar atrast neko lietotu. Priekš kam sarežģīt dzīvi?

Link to comment
Share on other sites

Hameleonam bija Minoltas fikss ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc Sony nevar neko lietotu atrast - Minoltas objektīvi tač der. Nav jau arī obligāti jāņem stikli ar Sony

uzrakstu. Nu un kopumā jāsaka, ka nēesmu dzirdējis (lasījis) daudz sliktu viedokļu par Sony spoguļkamerām, bet pietiekami daudz pozitīva.

Piesaista Sony, domāju kā reiz ar cenu, pieņemamu kvalitāti un arī, protams, Live View funkciju, pietam ar pagriežamu ekrānu, kas nenoliedzami dažās sitācijās palīdz (A300, A350).

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars
nu kitineiks pa 40 - lietots minoltas - aizmirsti. Labi ja pa 30 pārdosi.....

Tu to man? Es teicu - jauns un iepakojumā! Tas pats Sony kitinieks vien ir.

 

\ar pagriežamu ekrānu, kas nenoliedzami dažās sitācijās palīdz (A300, A350).

... kurš kādu dienu atpisīsies (kā jau grozāmie displeji).

Link to comment
Share on other sites

nu tāpat tos kitus nevajag nevienam... atsevišķi.

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

A ja savējo sabeidz / padirš utt.? Nu ne visi "klienti" rubī fišku, zin... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

tā jau ir - 70% dzīvo uz kita un ir laimīgi....pašam gan skāde sigmai 18-50 AF izbeidzās (izskatās ka standarta vaina - vismaz uz 700-tajām-laikam zobratus aprauj) nobrīnījos ka nelabo, gaidu kad i-shops naudu atskaitīs - ņemšu tamronu 17-50....

Link to comment
Share on other sites

Fotomeistars

Un tie paši savus kitus arī labo. Remonts 45ls, bet piedāvāju vietā to jauno Minoltas stiklu (uz mata tāds pats) pa 35ls, atbilde - "nē, gribu labot savu". SONY!!! .... :pardon:

Link to comment
Share on other sites

varu piedavat savu stiklu, defaultaa no 350 alfas

18-50 + 2 sigmas uv filtri 55mm, ne skrambu, ne lietojuma pazimes, apmeram 4 meneshu vecs stikls, tirgoju jo bijis upgreids

35Ls

Link to comment
Share on other sites

nē man vajag gaišo 2,8.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...