Jump to content

projektora spuldze


koijotss2
 Share

Recommended Posts

Sveiki , ir sanācis ka projektoram ir nobeigusies spuldze , bet negribas orginālās pirkt kas maksā baigo naudu , ir doma varbūt derētu kāda auto xenon spuldze iestiprinot tajā reflektora , bet ir jautājums vai tas augstsprieguma bloks spēs funkcionēt ar xenona spuldzi , ja kāds ir eksperimentējis tad varbūt var padalīties . Ir vēl spilgtās led kuras ar itkā varētu pielāgot ?

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viena mazmazītiņa problēmiņa - šīs spuldes ne tuvu nerada tik baltu gaismu, kā nepieciešama projektoram. Ja ieliksi auto ksenonu, dabūsi zilganu bildi. LEDi diezvai būs gana spilgti, un arī nezinu, vai tie staro ārā pareizo spektru - ļoti iespējams, ka kādas no krāsām būs sačakarētas...

 

Uzražot gana spilgtu spuldzi nav problēmu. Tas, kas maksā dārgi, ir tīra baltā krāsa.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Var spuldzi aizstāt ar miniatūru metālhalīda spuldzīti! Bet tad jāpārtasa projektors....

Ar led un mašinas halogēniem gan nekas nesanāks...

 

Esmu šo pasākumu izveicis pāris gadi atpakaļ.

 

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=43758

 

Tiesa gan bildes vairāk nav pieejamas, bet ja ir vēlme - varu mājās pameklēt!

Link to comment
Share on other sites

koijotss2

bet xenoniem ir vairākas krāsu gamas , balta ar tīri nbeko ir , te boota bij projektors pašu rokām ar ielas gāzes izlādes spuldzi pagatavots un nebij ne vainas :)

Link to comment
Share on other sites

markei

Ir man mājās kaut kur vecs padomju laiku lentu projektors kaut kāds. Bērnībā reizēm uz tā skatījos "Nu Pogodzi" (bez skaņas). Interesanti kāda šim iekšā spuldze!!! Laikam bija vēl rezerves spuldze komplektā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

es sanyo projektorā ieliku led seoul p7 balto gaismas diodi un koncentrējošu lēcu un attēla krāsas ir ok. spožuma pilnīgi pietiek, lai tumsā skatītos apmēram metru platu bildi. kautkad ielikšu bootā sava meistarojuma bildes.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

koijotss2
es sanyo projektorā ieliku led seoul p7 balto gaismas diodi un koncentrējošu lēcu un attēla krāsas ir ok. spožuma pilnīgi pietiek, lai tumsā skatītos apmēram metru platu bildi. kautkad ielikšu bootā sava meistarojuma bildes.

pastāsti noteikti kur un kā var iegādāties to diodi un + to lēcu un padalies ar iznākumu , varbūt vairākas diodes var ielikt ?

 

Vot ir uzradies velviens jautaajums, vaitad diodes vairaakas saliekot kopaa nevar panaakt vairaak lumenus , ja diode 900 lum liekot 3 gab. nevar'etu buut labaaks rezultaats :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...