Jump to content

JAVA: Java Applets


Guest future_funk_squad
 Share

Recommended Posts

kaads sofc man vajagdziigs lai es vareetu programmeet java appletus prieksh weba?

 

Intuitīvi: Java SDK + notepad.

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad
kaads sofc man vajagdziigs lai es vareetu programmeet java appletus prieksh weba?

 

Intuitīvi: Java SDK + notepad.

 

taatad botepada rakstu kodu un tas sdk man uzkompilee .class ?

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad

ok atradu!

 

kaada atskiriiba, starp java script un java appletu ? vai saglabaajas vienaadas iespeejas realizeet kaut kaadu uzdevumu?

Link to comment
Share on other sites

ok atradu!

 

kaada atskiriiba' date=' starp java script un java appletu ? vai saglabaajas vienaadas iespeejas realizeet kaut kaadu uzdevumu?[/quote']

 

javascript ir skriptu valoda, ar kuras palīdzību var bagātināt HTML kodu. Skat. papildus atslēgvārdu DOM = Document object model. Ja Tu vēlies taisīt kaut kādu nopietnu aplikāciju, tad ar javascript var realizēt klienta gala loģiku, piemēram, ievaddatu pārbaudi uz pareizību, kaut kādu animāciju. !!! Noteikti atceries, ka ļaunais hakers GET/POST pieprasījumus sūtīs ar roku nevis no HTML lapas!!!

 

java applet = gatava programma, kas tiek iekļauta HTML lapā. Paraugu vari aplūkot iekš http://www.vardes.lv . Apletu speciālists neesmu, bet zinu, ka tiek ir iespējams nodot parametrus no HTML (ar javascript palīdzību?). Cik liela interaktivitāte iespējama, nepateikšu. Tas jāpēta Tev pašam. Kaut kas līdzīgs appletam ir activex no m$ puses.

 

Šīs divas lietas ir principiāli dažādas. Vardēs ar apleta palīdzību ir realizēta klienta aplikācijas komunikācija ar serveri, un Tu vari spēlēt zolīti. Šādu pasākumu ar javascript tik lēti neuztaisīsi. Nāksies regulāri refrešot lapuu un jautāt, vai pretinieks nav izdarījis gājienu. Es teiktu, ka apletam ir plašākas funkcionalitātes iespējas, bet mazāka ietekme uz lapu, kurā tas atrodas.

 

Šeku esmu iepostējis javascript paraugu: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=6980

 

Vairāk par WWW tehnoloģijām var uzzināt šeit: http://w3c.org

Link to comment
Share on other sites

Guest future_funk_squad

paldies par informaciju!

 

aha, tieshi uzrokot vardes.lv uzspiideja ideja realizet kautkadas speles uz appletu baazes

Link to comment
Share on other sites

paldies par informaciju!

 

aha' date=' tieshi uzrokot vardes.lv uzspiideja ideja realizet kautkadas speles uz appletu baazes[/quote']

 

Paskatoties uz varžu risinājumu, es tieši to neieteiktu. Java applets ir interesants, ja Tu vēlies darbināt spēli www pārlūkā uz jebkuras platformas. Es personīgi izvēlētos java aplikāciju vai EXE un tikai komunikāciju veikt caur 80. portu [HTTP].

 

Bet tās ir tikai manas domas...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaads sofc man vajagdziigs lai es vareetu programmeet java appletus prieksh weba?

 

Es ieteiktu lietot kaadu normaalu izstraades vidi, piemeeram NetBeans - to var dabuut no SUN par briivu. Tad var normaali izveidot to apletu, sametot podzinjas un citas kontroles un formas. Citaadi naakas drusku iebraukt Java klashu hierarhijaa un klashu mantoshanas principos. Bet nu tas atkariigs no liimenja, kaadaa veelas ar to visu darboties. Iesaakumaa, protams, ir daudz vieglaak izmantojot GUI dizaineri.

 

Es pats nenormaali Javaa kodeju katru dienu jau daudzus daudzus gadus 8)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...