Jump to content

1&1.com hostings. labs?


lycneck
 Share

Recommended Posts

Es jau pamazām sāku krist izmisumā. Jau vairākas nedēļas nevaru izvēlēties hostingu.

Esmu tā nojēdzies, ka man jau gandrīz vienalga cik viņš maksā, glavenais lai ir labs un UZTICAMS.

Tiklīdz atrodu kādu hostingu, kas man šķiet ideāls un kuru jau grasos pirkt, pēdējā brīdī, googlē izlasu tik

daudz un tik ļoti negatīvas atsauksmes, ka būtu jābūt muļķim, lai ņemtu to hostingu.

Spilgtākie piemēri ir apthost.com un 1&1.com abus divus jau gandrīz nopirku.

 

Es jau vairs nezinu, ko lai dara. Tā taču nevar būt, ka nav neviena jēdzīga, uzticama hostinga, kurš būtu

piemērots Latvijas saitam.

Lūdz iesakiet kādu hostingu, kur ir ĻOTI daudz bandwidh limita (kā minimums 1000GB), bet nekādā gadījumā nedrīkst būt unlimited. Gribētu arī, lai tas ir kāds eiropas hostigs, zviedru, angļu vai vienalga kāds cits, ka tikai ātri strādā latviešiem. Cena ap 10-12$ mēnesī

Ja kāds varēs ko sakarīgu ieteikt, parādā nepalikšu!!! Tik ļoti esmu iedzīts stūrī!

 

Ir kādam bijusi darīšana ar 1&1.com hostingu ? It kā pirmajā vietā pasaulē, bet pārāk daudz negatīvu atsauksmju.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Pie manis pat vari dabūt daudz vairāk. Serveri izvietoti Latvenergo datu centrā. Ja ir interese, tad paspaidi pa logo un uzraksti meiliņu ar precīzākām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...