Jump to content

Vai tavam mobilajam NAV numura noteicēja ?


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Skatoties skaistas lateksādas LMT fetišistu reklāmas

bik piegriezās ka cenas tiek muldētas par pieslēgumu BEZ numura noteicēja

kuram būtu jabūt pašsaprotami piejamam ....

 

bet nē tač ...LMT iedomajas kad ķāds ņems vienādais 2-20 bez numura noteicēja

(lasam slēpta papildus piemaksa)

 

Nu tad parādam tauta cik LMT ir taisnības - un cik daudzi lieto mobilo bez noteicēja ....

 

KURAM NAV NUMURA NOTEICĒJA ?

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Man no rītdienas būs Vienādais 2 bez numura noteicēja.

Link to comment
Share on other sites

to stulbumu es arii nesaprotu - nenormaala ekstra numura noteiceejs. vinjam jaabuut bez maksas. vinjsh vareeja buut iekshaa automaatiski, bet buut atlaidies taadiem kuri patieshaam atsakaas no numura noteiceeja(veic tikai zvanus un neinteresee kas zvana atpakalj.)

Link to comment
Share on other sites

man liekas tikai mazajiem vienādajiem nebija numura noteicēji - 12 un 20 bija :)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Man otram nummuram nav, bet to izmantoju ļooti reti un 95% gadījumu zvanus veicu es. Galveno nummuru bez noteicēja nespēju iedomāties.

Link to comment
Share on other sites

es ar tikai VIENU tanti zinu, kurai tel.bez numura noteicēja. Tantei 57 gadi, brilles ar +7 lēcām (tāpat neredz kas uz ekrāna rādās), ar naudām čābiski, visu laiku lietojusi LMT bez numura noteicēja, arī laikos kad mobilais vēl skaitījās "ekstra", jo telekoma līnijas nebija un nav.

Link to comment
Share on other sites

Mārketings iesako - oooo tikai 2 ( vai 4 Ls). Bet kad papēti tuvāk - sūds...........

Link to comment
Share on other sites

zebieksterc

numura noteicejs ir tads pats pakalpojums ka jebkurs cits. Pilnigi visi operatori gan fikseto, gan mobilo iekase zinamu naudinu. Taka tev ir izvele vai nemt tagad bez noteiceja, vai ar noteiceju. Nav ko seit tuksi muldet par to, ka tam vajadzetu but bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

vispār, IETEIKTU boot.lv redakcijai sākt masīvu anti-LMT akciju ar mērķi izkarot nummura noteicēju!!!

 

NC taisnība, ir 2009. gads, CILVĒKI - 2009-tais GADS !!!!

 

PS: man ir noteicējs + vienādais 4

 

PPS: turpinam skatīties HOKEJU! :launs:

Labots - Skeem
Link to comment
Share on other sites

Bite bezmaksas pakalpojumi:

SMS piegādes atskaite

Zvana pāradresācijas aktivēšana

Zvana pāradresācija Bite tīklā

Ienākošā zvana numura uzrādīšana

Izejošā zvana numura slēpšana

Pieslēguma numura atjaunošana

Pieslēguma numura izvēle

Pieslēguma numura maiņa

Pieslēguma īpašnieka maiņa

 

3 pēdējie īpaši pozitīvi;

 

OKartes īpašnieka maiņa 5,13

OKartes SIM kartes maiņa 3,63

 

LMT: Pieslēguma abonentu maiņa 5.13

 

sīkums, bet patīkami, ka Bite necenšas ievērot pieeju "tā .. par ko mēs vēl no jums dažus latus varētu paņemt .. ?". atšķirībā no LMT.

kad pēc kāda laika lietošanas piezvanīja Bite un apjautājās, vai esmu apmierināts ar pakalpojumiem un vai ir viss OK un pēc tam, kad viņi piezvanīja un [automātiski] nolasīja sveicienu dzimšanas dienā - tad liekās, ka sīkumi, bet daudz patīkamāk nekā LMT bezpersoniskā (un dārgākā) attieksme.

turklāt ar Biti jau kādu gadu vāros cik uziet ar meiteni - un maksāju latus ~6/mēnesī. LMT par to pašu gribēja paņemt ~30..40Ls/mēn.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

numura noteicejs ir tads pats pakalpojums ka jebkurs cits. Pilnigi visi operatori gan fikseto, gan mobilo iekase zinamu naudinu. Taka tev ir izvele vai nemt tagad bez noteiceja, vai ar noteiceju. Nav ko seit tuksi muldet par to, ka tam vajadzetu but bezmaksas.

 

Man ir BITE parunāsim un numura noteicējs ir bezmaksas.

 

P.S. abonēšanas maksa ir 2Ls/mēm

Link to comment
Share on other sites

zebieksterc
zebieksterc

tā teikt "cienītais" atbildi uz jautājumu - TEV mobilajam ir noteicējs un cik tu par to maksā ?

 

 

Ja man ir numura noteicejs! Bez ta nevaru iedomaties telefonu... Realitate ir tada ka ja saka ka ir bez maksas, tas nozime, ka tas ietverts maksa par minuti vai jau abonesanas maksaa.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens
(labots)
numura noteicejs ir tads pats pakalpojums ka jebkurs cits. Pilnigi visi operatori gan fikseto, gan mobilo iekase zinamu naudinu. Taka tev ir izvele vai nemt tagad bez noteiceja, vai ar noteiceju. Nav ko seit tuksi muldet par to, ka tam vajadzetu but bezmaksas.

 

Bezmaksas, protams, nav nekas, bet nav solīdi numura noteicēju neielikt pamatizmaksās, ja praktiski visiem tas ir [nepieciešams]. Slēptās izmaksas - tas pats, kas ar visādiem rezervācijas beigās klātpieskaitītiem papildus nodokļiem, pērkot lidmašīnu biļetes.

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

dzincha

Manam firmas telefonam ir noteicējs. Pieslēgums starptautiskais - abonēšana 1 Ls. Noteicējs 1 Ls, pēc tam atlaide 1 Ls -> tipa nahalavu. Zvani firmas iekšienē tipa nahaļavu. Bet finālā man kaut kā nesakrīt izejošie ko rāda e51 un kas uzrādas manslmt.lv

Par noteicēju maksā fiziskas personas, par kurām lmt ir po**, vai arī ir bezmaksas, ja izmanto pieslēgumu, kas sver 10 Ls vai vairāk.

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Piekrītu, tas vēl ir iesūnojis no 9x gadiem. Tāpat kā ūberextra - zvana noteicējs.

Neredzu nekādu atšķirību tam starptautiskajam no Formulas 8.

Kā mazliet sanāk patarkšķēt atrodoties kkur ne baltijā tā uhuu - rēķins ~ 50 Ls.

Tāpēc labāk ir izmantot e-mail, skype, etc. Bet klientiem jau nepavēlēsi - s**a nezvani, sūti e-mail. :o

Link to comment
Share on other sites

Mani OKartei ir noteicējs.

 

Pazīstu tik vienu cilvēku, kam noteicēja nava - mana vecāmāmma!

Link to comment
Share on other sites

Visus gadus esmu maksājis par noteicēju, nesaprotu vispār kā var lietot bez.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Lietoju vienādais 2 un neabonēju numura noteicēju.Tas taču ir stipri individuāli katram.Man piemēram mēnesī labi ja viens cilvēks piezvana,tad nafig maksāt pāri pa latu lieki katru mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Man nav numura noteicēja. Un tāds arī nav vajadzīgs numuram, kura simkarte atvilknē mētājas.

Link to comment
Share on other sites

Cunami
(labots)

atkal reklāma ar zvaigznīti! zb tie emkas rīkļu rāveji kā t2 tā lmt! maķ vašu! tur abiem kantoriem man liekas ka pusei no piedāvatajiem pieslēgumiem ir jāmaksā pa nr noteicēju kas pilnīgi iesūkā! man ir t2 brīvais 7 un nr noteicējs... lieks pusotrs lats! pagaidām nesmu redzējis nevienu mobiļņiku bez šīs štelles!

Labots - Cunami
Link to comment
Share on other sites

versatile

man numura noteiceeja nebija pasham pirmajam privatajam telefonam - tas bija 2001. gads. apmeram 2-3 meneshus dzivojos bez, tad piesleedzu.

Ja godiigi, nebija nemaz tik traki.

Link to comment
Share on other sites

rabarber

nu jau kādus 4 gadus dzīvoju bez numuru noteicēja, īpašu nepieciešamību nēsu jutis .. Bet nu ir doma, kad nebūs slinkums, aizvilkties un iesniegt iesniegumu, lai pieslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Shampuns

Man pat mājas telefonam ir numura noteicējs - 1,23 Ls/mēnesī.

Zvana reti, bet varu noskaņoties sarunai laicīgi :)

Link to comment
Share on other sites

eddy_boi

Ir numura noteicējs, bet nekad par to nēesmu maksājis un nemaksāšu arī ! Bite

Link to comment
Share on other sites

nesākšu jaunu tēmu, bet tāds pats stulbums no LMT puses, kad ņēmu OPEN 19, bija reklāma tipa strādā strādā visur bet ne tikai kantorī, jo tev tak ir OPEN, bet izrādās tu nevari darba servakam pieslēgties caur VPN, jo vēl jāabonē kautkāds GPRS plus pa 0.59Ls/mēn, tad var. plus vēl viņu tizlais pakalpojums fakss, uz kura nevari neko saņemt, jo pārsvarā viesiem LTC nr. īpašniekiem bloķēts zvans uz mobilajiem.

Link to comment
Share on other sites

nesākšu jaunu tēmu, bet tāds pats stulbums no LMT puses, kad ņēmu OPEN 19, bija reklāma tipa strādā strādā visur bet ne tikai kantorī, jo tev tak ir OPEN, bet izrādās tu nevari darba servakam pieslēgties caur VPN, jo vēl jāabonē kautkāds GPRS plus pa 0.59Ls/mēn, tad var.

 

GPRS plus jēga:

Izmantojot GPRS plus, Tu vari veidot savienojumus ar attālinātajiem lokālajiem datortīkliem vai resursdatoriem, kam nepieciešama reālā IP adrese.

Lai izmantotu pakalpojumu GPRS plus, Tev jālieto GPRS pieejas punkts internet1.lmt.lv.

 

Es, piemēram, piekļūstu darba serveriem caur VPN, izmantojot klasisko internet.lmt.lv aksespointu, un nav ne vainas. [tas pats ir spēkā uz iezvanu, savu un draugu internetu, kur principā tiek izmantotas dinamiskās ip]

Ja dikti negribas maksāt 61sant/mēn par reālo IP adresi, varbūt ir vērts pie kafijas tases pārmīt kādu vārdu ar tīkla administratoru, lai viņš citādāk nokonfigurē VPN?

 

 

 

 

pag pag a tu kā faksu saņem ?

 

LMT piedāvā GSM faksa pieslēgumu. Cilvēks augstāk minēja, ka uz šo pieslēgumu nevar piezvanīt, jo Lattelecom bloķē zvanus uz LMT. Risinājums ir noņemt aizliegumu zvanīt uz mobilajiem tīkliem nevis gānīt numura mājas tīklu.

 

Lai saņemtu mobilo faksu, ir divas iespējas:

a) izmantot mobilo faksa aparātu (baumo, ka tādus vairs baltajā pasaulē neražojot)

b) ar pakalpojuma "Fakss MansLMT" palīdzību pāradresēt faksus uz pastkasti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...