Jump to content

iphone rodas lieli errori


doGY
 Share

Recommended Posts

Man ir iphons 2g

1. Pirms kāda laiciņa (apm. 40 dienām ) sāka man mest tādu logu ārā - this accesory is not make to work with iphone un apakšā ir teksts.

Vai viņu es aizslēdzu vai restartēju utt tāpat metās ik palaikam, tas ir saistīts ar flymode, bet es varu spiest Yes vai no man viņš ik pēc laika metās laukā pats, lai kurā programmā es būtu.

 

2. problēma: Man viņš pakaras jau diezgan bieži, sākumā nekas tāds nebija, tagad tas ir visai bieži.

 

3. prob. : kad ieeju ipoda caur telefonu man caur skaļruņiem neskan dziesma, tikai caur austiņām.

 

3.1. Tad, kad skan caur skaļruņiem, kapēc diezgan klusi ? vai tā jābūt

 

4. Visslielākā prob. Es tiko sāku zvanīt kādam, bet es viņu un viņš mani nedzird, un tā provēju vairākas reizes. Tagad restartēju viņu un ilgi bija atbals un tad normāli aizgāja, bet tas bija ar 3x restartu ....

 

Vai es to visu varētu sataisīt, uzliekot jaunu versiju. piem. 3.0 ?

Kas man jādara lai šito visu sa4inītu ?

Labots - doGY
Link to comment
Share on other sites

Visticamāk - nopirkt accesoriju kas ir domāta iPhonam nevis iPodam.

Starp citu iphones reboots nepalīdz ?

3.0 ar pagaidām nav nekāda medus maize.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Paarliec firmware, tiiri softisks gljuks. Tas paliidzees, bet no otras puses iespejams esi sleedzis vadu klaat, kas no iPhone/iPod iziet uz pastiprinataju vai tamliidziigi. Tad tiek piedaavaats ieslegt airplane mode...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Paarliec firmware, tiiri softisks gljuks. Tas paliidzees, bet no otras puses iespejams esi sleedzis vadu klaat, kas no iPhone/iPod iziet uz pastiprinataju vai tamliidziigi. Tad tiek piedaavaats ieslegt airplane mode...

Es pārinstalēju uzliku vecāku versiju, bet tāpat lec tas errors. Nezinu kā noņemt :( vismaz lagi pazuda utt

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...