Jump to content

Lūgums izpalīdzēt ar aptauju


versatile
 Share

Recommended Posts

Labrīt, forumieši :)

lūgums izpalīdzēt ar nelielas aptaujas aizpildīšanu par Hypnosis Fashion jauno kolekciju - t krekliņiem.

Aptauja ir īsa un nevajadzētu paņemt vairāk par 3-4 minūtēm laika.

Vārdu un uzvārdu var nenorādīt, ja pēdējo ķeksīti atstājat tukšu.

Paldies!

 

http://www.hypnosisfashion.lv/aptauja/q_lv.html

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Done!

 

Manuprāt tās krekliņu bildes vajag aptuveni 2x lielākas, jo grūti saprast. Man personīgi laikam ir klasiskāka gaume :-D

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu man tie paltraki kaut kā galīgi pie sirds neiet :nea: laikam esmu pārāk pieradis pie standarta maikām :pardon:

boldriks nuu biku velk uz "pareizo" pusi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Nepildīju, jo, kā jau citi minēja, tie "krekli" ir vienkārši brutāli neglīti.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tās cenas gan tādas trekno gadu paliekas. Tā kā ir neliela saistība ar šāda veida businessu, tad zinu, ka līdzīga speciālā dizaina parpalas maksā kaut kur starp 0.7-2.5Ls atkarībā no pasūtāmā daudzuma. Stingri ņemot jebkurš kokvilnas krekliņš neko daudz nemaksā un uzcenojumi šādām lietām no lielās Ķīnas ir kā minimums x7.

 

Tad jau es arī varētu taisīt biznesu - ķipa ņem 10 viena izmēra un dažādu krāsu kreklus par 30Ls. Pasūtījuma izpildes termiņš ~3 dienas, ja prece noliktavā.

Link to comment
Share on other sites

darklight

done!

Nē nu pāris zaķu krekliņi bija baudāmi, bet saliku visur trijniekus :) Tajās bildēs tiešām ir grūti tā īsti saprast.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Žaks, tādas cenas ir gan. Ja ražo, sākot no 10k tādiem krekliņiem. tad moš i lētāk sanāk.

aptauja jau vairāk domāta lai redzētu - patīk, vai nē. Ir viena auditorija, kam konkrēti patīk, ir, kam nepatīk - tā, datus pētot un ar mākslinieciski domājošiem bazarējot.

Ja ir kas tāds ko gribas, var arī izteikt vēlmes - nodošu dizainerei.

Un zakju kreklinji pasham ari paris patik :)

Link to comment
Share on other sites

Done! Sieviešu krekliņi gan nav zemē metami, bet nu tas ir gaumes jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu 10'000 jau nu gan ne. Uz šādiem nestandarta šuvumiem jau ar tevi sāk runāt pie 3000 gabaliem. Gan godīgi sakot jāierēķina arī kādi 3-4 mēneši laika klāt - šūšana un šipošana ar kuģi.

Link to comment
Share on other sites

versatile

nuu, ja jarekjina, ka minimalais auduma pasutijums no Kjinas ir 3000-5000m, ja rekjina, ka vajag divas krasas min, ja rekjina, ka tas viss jasashuj, tad jaa, pashizmaksa VAR ieliist Zhaka ciparos. AR shuushanu kkur Austrumos.

vismaz pagaidam letak neesmu varejis izrekjinat.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...