Jump to content

Jauna klaviatūra


Pioneer
 Share

Recommended Posts

Pašlaik man ir vecā budžetniece Logitech Deluxe Keyboard, kuru lietoju jau kopš datora iepirkšanas - jau gandrīz 5 gadus. Vecā klaviatūra ir jau diezgan izļurkāta, skaļa, tā rada nepatīkamus klikšķus, kas īpaši kaitina vakaros, jo ir augstas pogas. :blin:

 

Tagad meklēju kaut kādu nedārgu, klusu, ērtu un skaistu klaviatūru. Pagaidām esmu atradis un notestējis šo: Logitech UltraX Premium

 

Varbūt kādam no jums ir šī Logitech UltraX Premium klaviatūra un kādas ir atsauksmes?

 

Vai arī ir kādas citas labas klaviatūras līdz 20Ls robežās, kuras jūs zinat.

Labots - Pioneer
Link to comment
Share on other sites

man bija sitada klava..kalpoja dazus gadus.lidz nodila burtini.

 

erti rakstiit,,nu klaviatura ir tiesam ok. man patika..

 

es vinu nesen pardevu pa 5 ls,jo tevs nevareja parakstit del nodilusiem taustiniem, bet savadak nebutu pardevis...

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

pameklējot šeit pat forumā, var redzēt, ka vairāki biedri izsakās par to ļoti pozitīvi.

 

Lietoju vienu tādu intensīvi ~pusotru gadu programmējoties, pēc tam paņēmu otru tādu pašu, jo gadījās fiziski satraumēt klaviatūru. arī mājām tādu iegādājos, jo ļoti ērti rakstīt, ja jādrukā daudz un bez stresa. vārdu sakot, labākā, kādu zinu no lētā gala.

 

Mājās stāv puslētais gals - Logitech media keyboard deluxe par (kādreiz)17 latiem (nez vai vēl nopērkama), taču pie tās neizdodas pierast - cieta, graboša, salīdzinoši grūti spiežama. tomēr pierasts pie laptopveidīgajām klavierēm.

Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

+1 par minēto klaviatūru. Arī man patīk klavas ar zemiem taustiņiem un mazu gājienu un par šo sūdzību nav - i gana izturīga, i ērta, i labi rakstās. Pēc ikdienas laptopa klavas atšķirības nav pārāk jūtamas, praktiski tikai izmērā. Iesaku.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Ja esi zemo pogu fans, tad varētu patikt Razer Lycosa klabinatūra. Gestapo onkulim tāda ir un ir par šamo cieši apmierināts - klusa, USB & skaņas pieslēgtvietas, apgaismojums un tā tālāk.

 

Ja pogu augstumam nav nozīmes, var arī iečekot Logitech G-11, G-15 vai G-19 klaviatūras - visas (izņemot G-11) ar LCD displeju (kontrolpaneli),papildus programmējamām pogām, apgaismojumu un USB pieslēgtvietām. Pašam ir G-15 un pēc aptuveni 3-4 gadu klabināšanas, tā joprojām ir relatīvi klusa un nav izļurkājusies (kratot, protams, ir kaut kāda minimāla grabēšana parādījusies, bet rakstot tā tikpat kā nav jūtuama/dzirdama).

 

Visas, protams, maksā bargu naudu, toties tām ir arī visnotaļ ilgas garantijas (G-15 savulaik bija gada garantija (pašu Logitech, ne veikala dota), laikam) un ilgāks mūžs kā lētā gala produktiem.

 

P.S.

LOL, tikai tagad pamanīju, ka cenā līdz 20ls. Tad laikam neviena tā īsti neiekļausies tajās robežās.

Labots - zivs
Link to comment
Share on other sites

Oho, izskatās patiešām labas atsauksmes. Tā jau ir labāk. :)

 

Es tikai domāju par to:

Vai zemā klaviatūra ir patiešām labāka nekā augstā?

Vai ar zemām pogām var ātrāk parakstīt nekā ar augstām?

 

Vienkārši nebija man tik ilga laika, lai piešauties pie tās klaviatūras. Vēlos uzzināt no īpašniekiem, kas jau ilgi lieto. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Man ir līdzīga mājās - Logitech UltraX Flat. Varētu būt, ka iepriekšējais modelis. Man jau, personīgi, ļoti patīk. :) Klaviatūra patiesi ir klusāka, nekā parastās klaviatūras (lai arī vēl neesmu sēdējis pie plēves klaviatūrām :mrgreen:) Taustiņi ir tādi kā laptopam, tikai normālā izmērā. Rakstīt uz tiem ir ērti un patīkami. Cik veca šī klaviatūra man ir - nepateikšu. Kādi 3-4 gadi būs kā minimums. Sievai IMHO jau kādus 6 gadus būs. Strādā uzticami.

 

Mīnuss, ko varu pateikt, ir šādi: kā jau jebkurai klaviatūrai, to ilgi lietojot, zem taustiņiem sakrājas putekļi, drupačas, mājdzīvnieki, utml. "Parastās" klaviatūras parasti var izjaukt un vannā izmazgāt. Ar šo klaviatūru būs švakāk. Taustiņus viņai var noņemt, taču tas mehānisms zem tiem ir samērā vārīgs, un noņemšanas procesā to var viegli salauzt. Kas, protams, nav forši. :p Tāpat arī šai klaviatūrai piemīt parastās kaites, ka uz vecumu vairāk lietotie garie taustiņi (Space, Shift) sāk nedarboties, ja uz tiem spiež vienā konkrētā punktā (tajā, kurā visbiežāk spiež, proatams :D) Taču es vēl neesmu redzējis klaviatūru, kas no tā būtu pasargāta.

Link to comment
Share on other sites

Oho, labs apraksts! Paldies. :grin:

 

Vēl tikai domāju par to laptopa klaviatūras ašķirību no parastās, biezās. Bieži sanāk ātri meklēt pareizo pogu uz aklo, kas viegli izdodas lietojot biezo klaviatūru. Bet vai ar plāno laptop'a veida būs grūtības?

 

P.S Atvainojos, ka jautāju par sīkumiem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Lietoju šādu kopš 2003.gada:

Chicony KB-0108 silver+black, LT/RUS, mm, PS2

 

Kad tekošā beigsies (iegādāta pirms 3 gadiem), ņemšu nākamo tādu pašu. Izjaucama, mazgājama, cut-copy-paste.

Kalpo ilgi un ir neiznīcināma :). Gāzts virsū šampis un alus, vannā iekšā un - kā jauna.

 

Iespējams, laika gaitā nedaudz novecojis modelis.

Maksā 6..7Ls robežās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

bija man viena no Logitech klaviatuuraam! Modeli vairs jau neatceros, jo bija sen! Nepatika, un nepatika tikai taapeec ka bija paaraak klusa. Tad nu izstaigaaju visas kraamu bodes un visbeidziot atradu vienu no name (taada kaadu biju lietojis kad pie kompja pirmaas reizes seedeeju). To arii nopirku. lietoju kaadus 5 gadus un ir ok. Man vajag lai dzirdu ka pirksti straadaa. :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar tāda pati klava kā Vilx- vecais modelis tik, strādā perfekti jau 4 gadus ja ne vairaak, pirkta 636 pa 13 Ls ja nemaldos

 

Logitech_UltraX_Keyboard.jpg

Labots - janis888
Link to comment
Share on other sites

Par pogu meklēšanu uz aklo vari neuztraukties - viss notiek tikpat labi, kā parastajai klaviatūrai. :) Uz taustiņiem ir gan izcilnīši pie F un J (ja ieskatīsies fočenē, atradīsi), gan arī taustiņi paši ir gana labi sajūtami ar pirkstiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

man UltraX nevis UltraFlat bija līdz vakardienai, līdz izmetu, jo liels slinkums tīrīt bija.

 

varbūt kāds zin vai viņu ir iespējams kautkur vēl nopirkt UltraX vai kāds var ieteikt saprātīgas alternatīvas?

šobrīd acme pa 12Ls klab kā aizvēsture.

Labots - bmw2212
Link to comment
Share on other sites

@Sanchus klabina kā retro vai pārpratu? un viņu guļus var nolikt vai no dzimšanas slīpa?

Labots - bmw2212
Link to comment
Share on other sites

nedomāju, ka Chicony KU-0833 ir retro modelis. Guļus nolikt nevar, arī kāju, ko nolauzt tai nav. Patīk, ka taustiņi ir ar nelielām atstarpēm un klaviere ir tuva full-size formātam (pogas nav cieši viena pie otras, virziena taustiņi nodalīti no grupas, ir pogas skaļuma regulēšanai).



..un sīkums, bet patīkami, ka Caps, Num un Scroll lock pogām ir iestrādātas diodes (nav uz atsevišķa paneļa režīma indikatori, kā vairumam klavierēm).

Link to comment
Share on other sites

Vislabākās ir ar mehāniskajiem taustiņiem, kā IBM Model M,   kurš atcerās tādu ?

 

147939-ibmkey1-5221912.jpg

 

 

Man ir Das Keyboard  http://www.daskeyboard.com/

 

 

Nevar ne salīdzināt ar plēves klaviatūru  (tās visas ir draņķīgas).  

 

 

side_shot_545780745_o.jpg

 

 

 

 

we were actually able to type significantly faster and even more accurately using the Model S Professional Silent

 

http://reviews.cnet.com/keyboards/das-keyboard-model-s/4505-3134_7-34120674.html

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...