Jump to content

Blaupunkt TravelPilot Lucca 5.3


rolixxx
 Share

Recommended Posts

Sveiki atkal!

Viens man draugs paprasīja, vai es nevarētu palīdzēt atrast jaunas eiropas kartes verķim Blaupunkt TravelPilot Lucca v. 5.3! Itkā ir SD karšu slots, itkā lasa (pēc instrukcijām) mp3 u.c failus, bet ieliekot to karti ar mūziku- neko neatrod. Pieslēdzot USB kabeli, lai parakņātos iekšās- arī nekas nenotiek, nekādi removable disks netiek atrasti utt utjp...nu tāpē lūgums pēc palīdzības, kas var būt par vainu!??

p.s

kā var uzmest uz šī verķa, piemēram iGO8??

p.s.s

un kur varētu atrasts jaunākās kartes Lucca'i??

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Savu mūžu tādu brīnumu neesmu redzējis, bet pēc pieredzes ar citiem GPS rīkiem dari tā:

 

1. instalējam uz PC svaigāko ražotāja mājas lapā pieejamo softu ar kuru var likt klāt kartes un taisīt apdeitus.

 

2. Spraužam klāt pie PC to nabaga navigatoru un taisama viņam restori vai apdeitu

 

3. Skatamies kas notiek tālāk

 

Bet principā sīkāku info te neatradīsi, jo aparāts ir rets un Blaupunkt GPS nozarē nekotējas. Paprasītu par Tomtom ražojumiem, tad gan kāds ko ieteiktu.

 

Jopcik, kāpēc 2 topiki?

 

Vēl varētu būt svētīgi to dampi aizstiept uz Blaupunkta servisu, lai šie uzmet aci. Nekādus 3rd party softus viņi virsū neliks, bet varbūt tiks galā ar esošo nekonekcijas un SD nelasīšanas problēmu. Kantoris kādreiz pie Olympijas atradās, uz RTU māju pusi. Ja atmiņa neviļ baltā vienstāvu mājā. Varbūt atmiņa viļ vai šie pārvākušies citur.

Link to comment
Share on other sites

Savu mūžu tādu brīnumu neesmu redzējis, bet pēc pieredzes ar citiem GPS rīkiem dari tā:

 

1. instalējam uz PC svaigāko ražotāja mājas lapā pieejamo softu ar kuru var likt klāt kartes un taisīt apdeitus.

 

2. Spraužam klāt pie PC to nabaga navigatoru un taisama viņam restori vai apdeitu

 

3. Skatamies kas notiek tālāk

 

Bet principā sīkāku info te neatradīsi, jo aparāts ir rets un Blaupunkt GPS nozarē nekotējas. Paprasītu par Tomtom ražojumiem, tad gan kāds ko ieteiktu.

 

Jopcik, kāpēc 2 topiki?

 

Vēl varētu būt svētīgi to dampi aizstiept uz Blaupunkta servisu, lai šie uzmet aci. Nekādus 3rd party softus viņi virsū neliks, bet varbūt tiks galā ar esošo nekonekcijas un SD nelasīšanas problēmu. Kantoris kādreiz pie Olympijas atradās, uz RTU māju pusi. Ja atmiņa neviļ baltā vienstāvu mājā. Varbūt atmiņa viļ vai šie pārvākušies citur.

es savu mūžu tādu nebūtu pircis, es jau no ebay tiko nopirku china gadgetu pa 77 USD ar iGO8 un esmu laimīgs...man viņu iedeva paziņa, lai palīdzu..:)

A pa servisu- paldies, biju mazliet piemirsis ka tāds ir pie Olimpijas...

vienkārši man doma ir tāda- nah to Lucca softu un ielikt kautkādu Tomtomu vai iGO... vienā no krievu forumiem atradu info pa Luccu 3.3, bet tas neder šim modelim...spaidīju vaisādi, bet nekā....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...