Jump to content

Problēma ar Wi-Fi izmantojot Linksys wrt54gl rūteri.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Tātad problēma ir sekojoša. Vairākas reizes dienā, pat stundā pārtrūkst wi-fi savienojums ar datoru. Izmantoju linksys wrt54gl rūteri un Linksys PCI karti. Signāls ir pietiekami stiprs 80-90%, taču ik pa brīdim internets vienkārši pazūd, parasti uz pāris sekundēm, līdz atkal tiek izveidots savienojums, tomēr tas ļoti kaitina. Domāju, ka vainai nevajadzētu būt dzelžos, jo portatīvajam ar Ubuntu nekas nezūd un tur, kur tas tiek izmantots signāls ir ap 20-30%. Šo problēmu esmu novērojis tikai uz Windows XP. Uz Ubuntu un Windows 7 šādi gļuki nebija. Tagad uz Windows XP nemitīgi zūd internets. Ir kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Man ari sakas tada pati problema, man ir kkads ASUS ruteris blakus israba, zona laba bet pedeja laika biezi atvienojas, man ir windows XP, varbut kads zin kpc taa un ka to var noverst?

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Kas par šifrēšanām ? mož kāds lauž augša ? :) veic deauthentication pieprasījumus ?

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Nav nekādas šifrēšanas. Ir uzliksts filtrs Mac adresēm. Tā kā arēji neviens netiek klāt.

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

nesi tik drošs :) papēti bezvadu trafiku ;) tieši ja kāds ir atkodis tavu mac tad iedodot to savai tikla iekārtai viņa taisīs tev šādus gļukus ;)

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini WinXP atslēgt power menedžmentu WiFi kartei

Lai neslēdz ārā.

Pazūd vienkārši tā, jeb tad, kad ar datoru neko aktīvi tīklā nedari?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nevarētu tā būt. Jo nedzīvoju pilsētas centrā, bet gan nomaļā pilsētas piemalē ar 3 divstāvu mājām. Kaimiņus visus zinu. Neviens neizmanto manu WI-FI netu. Jo pusei no kaimiņiem ir dalīts internets ar mani. Bet tas ir pa vadiem.

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

internet radio nemēdz raustīties ? no dc faili nenāk ar nepareizām čeksumām ? es lieku uz to kad kāds tev čakare bezvadu tiklu , jo wrt54gl nav tas sliktākais routeris ;) vienīgi kas tev klienta galā ?

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Problēma tieši ir browsējot netu. Ja kaut ko velk vai skatās- youtube video, tad internets nepārtrūkst. Pazūd tieši tad, kad maza noslodze.

Link to comment
Share on other sites

WiFi karte datorā nodarbojas ar "pašdarbību" - zema trafika apstākļos aprauj savienojumu.

Paskaties pašas WiFi kartes properšus - iespējams kāds powersave uzdarbojas.

Elvisa padoms arī nav zemē metams :good:

Link to comment
Share on other sites

Nevaretu but ta ka man ir nepareiz draiveris, un tpc vins medz ik pa laikam atslegties nost, dazreiz uzreiz atjaunojas, dazreiz ne!

Un kur var apskaties kaadu draiveri vajag?

Man ir wireless

Labots - ziimels
Link to comment
Share on other sites

problēma power save... papēti visus power management uzstādījumus, kādi pieejami kā win power konfigā, tā kartes...

 

draiveri - maz ticams...

 

vēl variants - atjaunot programmatūru rūterim, taču ļoooooti maz ticams, ka problēma tur!

Link to comment
Share on other sites

problēma power save... papēti visus power management uzstādījumus, kādi pieejami kā win power konfigā, tā kartes...

 

draiveri - maz ticams...

 

vēl variants - atjaunot programmatūru rūterim, taču ļoooooti maz ticams, ka problēma tur!

 

tas power konfigs ir power option, vai kkur citur?

man tur nekur nav mineta wireless karte!

Link to comment
Share on other sites

Dundurs - es zinu, ka Tev nav Intel WiFi un problēma nav saistīta ar hibernēšanos, bet paskaties šito:

 

Recommended Power Configuration

A client disassociates upon moving from hibernation mode when the following conditions are met:

 

A client is connected to an 802.1X profile.

The Power Management setting in the Adapter Settings is configured to "Allow the device to bring the computer out of standby".

In Windows, the system is configured to move automatically from standby to hibernation in the Power Option Properties.

The recommendation is to set the system hibernate power option to “Never” when the computer is on AC power.

 

EDIT:

O! Atradu šito:

 

Linksys* Access Point Association Timeout

After the association flow completes, the adapter stays awake (as in CAM mode) for 10 seconds, and then acts according to the PowerIndex (PI) regkey. PI should not be change during this period. The association timeout is 10 seconds. Using the Linksys access point, association occurs every 60 seconds, resulting in deauthentication and disconnection from the Linksys access point.

Link to comment
Share on other sites

Vakar parbaudiju ruteri uz sava portativa un reizee uz drauga, no saakuma gaja abiem labi, tad vienu bridi man saaka uz paris sekundem pazust, bet draugam gaja, tad beigas abiem pazuda, atrast atrada abiem ruteri, pievienojas arii bet nets negaja, apaksa tur kur pie pulkstena ir tas datora ekrans, tas nedega zils!

salidzinaju kadi mums ir network draiveri, man ir broadcom, vinam Atheros AR5007G!

varbut man ierakstit tadu draiveri, lai nets nepazustu tik biezi, vai ari portativais neatbalstis citus draiverus?

 

Varbut man ir kaads viruss datora un tpc pazud nets?!!

 

Ir jauns variants, nevaretu but ka man ir kkas ar portativa wireless uztvereju?

Labots - ziimels
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...