Jump to content

Izzi jaunais piedavājums ciparu TV+100Mbiti pa Ls 15.25 ...


NormaalsCilveeks
 Share

Recommended Posts

Nu ko pirms pusgada IZZI TV+100 megbiti bij pa 22.50 mēnesī - kas galīgi neģeldēja

 

tagad jau piedāvā pa 15.25

 

patīkami tarifu samazinājumi odnako ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

Mr. Nejēga

Mhh, salīdzinājumam, aizvakar lattelekoms piekāra pie durvīm savu reklāmlapu - pa 24 (plus mīnus 2Ls, neatceros kapeikuciparus)Ls piedāvāja internetu līdz 10Mb/s un 23 digitālos kanālus.. Itkā dekoders pa brīvu utt, bet nu sāls jau ir taja, ka mēnesī maksā 24 Latus par 10Latu vērtu internetu un, nu jā, 23 kanaliem televizorā..

 

Tā kā jā, labs tev piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Akcijas cenas jau vienmēr pievilcīgas, bet kas notiek, kad akcijas laiks beidzās, bet līgums vēl turpinās. Tad parasti maksa jau ir kosmos...

Link to comment
Share on other sites

Izskatās labs piedāvājums. Tik kā diez ir , ja man vajag televīziju uz 3 tv :?:

NC, un līgums točna beztermiņa, ja ? skatos izzi lapā rakstīts par 24mēnešu piesaisti

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

da nu naf to piesaisti, pēc 2 gad tev būs tāds nets, ka izzi nobālēs :) nekādā gadijumā neviens, nekad neslēdzet uz termiņu...

Link to comment
Share on other sites

Vai tev iedod normālu cat5/cat6 kabeli vai caur kautkādu kretīnisku modēmu tas viss nāk ???

Link to comment
Share on other sites

Paradi man kaut vienu kabelmodemu kurs nodrosinatu 100mbit full duplex :)) Vispar interesanti but dzirdet atsauksmes no kada kas ir piesledzies par tiem IZZI 100mbit.

Link to comment
Share on other sites

Vakar pieslēdza - 100Mbit/s nav, bet ap 50 turās.... Patreiz nav laika drukāt, bet vakarā uzrakstīšu kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Man interesē vai to digitālo TV var pieslēgt 3 teļukiem neko papildus nemaksājot (uznjemot par kabeljiem)..

Link to comment
Share on other sites

Nevar, jo signāls tiek atkodēts ar dekodera palīdzību.... No tā tu vari laist signālu kaut uz 10 TV, bet visi rādīs vienu kanālu.

Link to comment
Share on other sites

diemžēl nē, kā saprotu no izzi:

Vai digitālo televīziju varu skatīties vairākos televizoros savā mājā?

Ja vēlies vienlaicīgi skatīties digitālo televīziju ar vairākiem TV uztvērējiem, Tev nepieciešams izveidot vairākus digitālās TV pieslēgumus – vismaz Bāzes paketes abonementu, un aprīkot katru TV ar dekoderi. Tādējādi iespējams izvēlēties abonēt atšķirīgas programmu paketes bērniem – bērnistabā, kabinetā un viesistabā.

Iespējams paralēli izmantot gan digitālās, gan kabeļtelevīzijas pieslēgumu vienā dzīvoklī – dažādās istabās.

Link to comment
Share on other sites

Vakar pieslēdza - 100Mbit/s nav, bet ap 50 turās.... Patreiz nav laika drukāt, bet vakarā uzrakstīšu kas un kā.

 

Un kaa ar ping un paket loss uz arzemeem? Kaut vai ping uz ftp.sunet.se?

Link to comment
Share on other sites

NC

Tu pareizi saprati - TV pults + dekodera pults.

AR vienu ieslēdz TV, ar otru šolkā pa kanāliem...

Gemars, bet fakts... :(

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man liekas, ka visiem TV veidiem, kur nāk līdz dekoderis ir atsevišķa pults - Baltcom, SAT u.c.

Link to comment
Share on other sites

galvenais neparakstīties uz kā min 12.24m termiņu... domāju pēc pusgada jau LTC būs ieskrējeis ar savu netu...

Link to comment
Share on other sites

Kāda problēma nopirkt piem Sweex IA110 par 9 Ls. Es ar to kontrolēju 3 ierīces un vēl var pievienot 5. Galvenais pērkot universālo pulti, lai būtu learning funkcija. Šitam konkrētam swekam ir displejs, kas ļoti atvieglo ieprogrammēšanu.

Priekš kam digitālo iemainīt pret analogo? Digitālai ir priekšrocības - perfekts attēls, valodu izvēle, subtitri.

Labots - gnu
Link to comment
Share on other sites

Njaa, IZZI sux konreeti

 

Zvanu, saucu adresi, vai ar piesleegt. Sorry, tikls ir tikai blakusmaajaa (no kuras naak visi kabelji uz maneejo) un Jums ir jaraksta iesniegums, lai sanjemtu iespeeju izskatiit vai Jusu adresee var vai nevar piesleegt.

 

Nu kaads vel iesniegums? Kas taa pa ****anos? Kapec bez iesnieguma nevar norunaat, lai meistars brauc un skataas. Vienmeer taa ir darijushi citi

Labots - kiwi
Link to comment
Share on other sites

Guest RonisMC

Nu uzraksti to iesniegumu un miers, kur problēma ?

Pilna gūgle ar iesniegumu paraugiem...

Link to comment
Share on other sites

Problema taa, ka taas ir pilniigi liekas darbibas. Iesniegums, jabrauc uz vinju ofisu utt. Neviens nekad lidz shim nav prasijis kaut kadu iesniegumu, lai tikai izskatiitu ierikoshanas iespeejas. Tadas lietas vienmer sarunaaju pa telefonu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Varbut kads zin kaa tam internetam telefonu pareizi pieregulet klat. Man kaut kad te nesen piesledza, bet vienu dienu negaja nets, tapec nospiedu reset pogu uz ta modema. Acimredzot, visus settingus atgrieza uz defaultajiem. Nets tagad strada, bet telefons ne. Ielogojos taja modema caur http://192.168.100.1/ un tur visu ko izmeginaju, bet telefons tapat nestrada.

Link to comment
Share on other sites

Pa LTK vēl jautājums. Tie 100mbps iet cauri parastajam tievajam telefona vadiņam? :o

Link to comment
Share on other sites

Pirkss
Man liekas, ka visiem TV veidiem, kur nāk līdz dekoderis ir atsevišķa pults - Baltcom, SAT u.c.

... ja vien SAT utt pults nespēj komandēt TV ko pieprot diezgan daudzas.

 

Zoom

Nē, optika.

Tas pieslēgums pat saucas "optiskais internets"

 

"pa vadiņiem" arī var gandrīz 100mbps (nu 75/40 līdz 500m) dabūt cauri ja kas ...

 

Es stipri apšaubu ka IZZI dabūs cauri 100Mbps koaksiālajam TV kabelim.

Jo tie 100Mbps sadalās uz visiem abonentiem līdz repīterim.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki! Nu jau kāds laiks pagājis, un droši vien daudzi ir pieslēguši šo 100Mbit IZZI internetu un digitālo tv. Nu ta lūdzu padalieties ar atsauksmēm! Īpaši interesē UP ātrums, jo šobrīd man tas ir ļoti lēns.

Kā ir ar darbību? Ir kaut kas čakarējies? Ja ir, kāds ir klientu serviss?

Link to comment
Share on other sites

man a interese rodas ;) kā ātrumi , stabilitāte ?

 

Nu nezinu kā ar 100mbit, bet ar 25mbit/s ātrumi krievu torrentos ir diezgan normāli un tā arī ir vienīgā vieta, kur izzi ieliek lattelecom 10mbit netam(nu varbūt vēl lv torrenti). Pārejais viss ir pilnīgi garām. Internets zūd katru otro dienu(vismaz man, varbūt tas nav visam izzi tīklam). Ja pazūd, tad pazūd uz kādām 5h pa dienu. Sazvanīt viņus nevar. Esmu jau pieteicis atpakaļ lattelecom, jo kvalitātes tiešām nav. Vienīgais labums, ka lēti. Tā kā kabeļtelevīzija šā vai tā ir vajadzīga, tad slēgt viņus vaļā īsti nav jēgas, jo slēdzot līgumu uz vecmammas sanāca baigās atlaides - visi trīs pakalpojumi izmaksā ļoti līdzīgi kabeļtelevīzijas cenai. A tiem, kam te interesē up ātrums, varu iepriecināt, jo bieži ir tā, ka up ir lielāks nekā down. Pat ar visu mtu un rwin kruķīšanu, kam teorētiski šo problēmu vajadzētu novērst.

Labots - kdda
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

arii es piesleedzu izzi kabeljnetu + digitalo tv!

nets down videeji ar 70-80 mbitiem straadaaa vieniigi up manaa maajaa tikai knapi liidz 3mbitiem! vispaar izzi nets peedeejo reizi kad negaaja mos bij kaadus 2gadus atpakalj! taka esmu apmierinaats! aa un par to digitaalo tv ja tev maajaa ir jau kabelj tv tu vari tip paarsleegt liigumu uz digitaalo tv un uzlikt tur savam tv to decoeru prieksaa, bet parasto kabeljtv vinji neatsleedz taka sanaak ka tev ir viens tv ar digitaalo tv bet paareejie divi tv ar kalejteleviiziju! un makasaa tikai par to digitaalo suudu! kanaali ar ap 100! taka man viss itkaa pagaidaam apmierina! :D

Link to comment
Share on other sites

Izzi jauns piedāvājums esošajiem klientiem:

 

Laiks citām spēlēm! (03.08.-15.09.2009.)

Pieslēdz skolnieka komplektu un maksā Ls 5.50 mēnesī!

 

Komplektā ietilpst Digitālā TV (Bāzes pakete + 2 jebkuras tematiskās paketes, izņemot XXX un HDTV paketes) un internets ar ienākošo datu plūsmas ātrumu līdz 25 Mbit/s.

 

urlis

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pārejais viss ir pilnīgi garām. Internets zūd katru otro dienu(vismaz man, varbūt tas nav visam izzi tīklam). Ja pazūd, tad pazūd uz kādām 5h pa dienu. Sazvanīt viņus nevar. Esmu jau pieteicis atpakaļ lattelecom, jo kvalitātes tiešām nav.

Kāds var šito apstiprināt ?

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

es te parēķināju

man analogais (apm 50+ programmas) plus nets 2nieks

maksāju 19 latus

 

piedavā noslēgt pa 15 ls kautko digitāli "līdzīgu"

+ ononē ar divām pultīm ...

 

BET

 

ja negribi iejāties 2 gadu atkarībā maksā 30 lati par ierīkosanu

nu joptvajumatj - KUR REZONS ?

 

nav NAV vēl nekas izdevīgāks par analogo izzi (tiem kam mājas tiesām ir tikai TV un caur to neta drāc)

lielo analogo kabeli + nets ...

Labots - NormaalsCilveeks
Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

nu tad kāds tad īsti ir tas nets?

Vakar nosledzu ligumu par 18 ar kapeikam menesi (internets, digitala tv + 3 paketes) un 3 men par brivu. vel nav ierikots, bet gribetu dzirdet kadas atsauksmes...

Link to comment
Share on other sites

Vēlējos noskaidrot, vai, pieslēdzot izzi, ir iespējams uzreiz pieslēgt 2 datorus (tā kā, piemēram, Lattelecom) vai arī ir nepieciešams pirkt rūteri/switch'u?

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks

HiFriend

pērc vien rūteri

Link to comment
Share on other sites

Kas jādara - jādara.

Paldies par informāciju!

Atsauksmes vēl sekos (pēc 1.oktobra) - skatos, ka cilvēki ļoti vēlas tās dzirdēt.

Link to comment
Share on other sites

lattelecomam var piejūgt 2 kompjus caur switchu un abiem būs nets un katram būs sava ārējā IP. Šis laikam dod 1 IP, tāpēc lieto rūteri - bet abiem kompjiem ārēa būs viena un tā pati.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...