Jump to content

Okarte --> vienādais 4


edw
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

lietoju Okarti un man ir, ja nemaldos 4. vai 5. līmeņa atlaides, jautājums sekojošs, ja pāreju uz lmt vienādais 4, atlaides saglabāsies?

 

Pirmīt bija arī lmt pieslēgums piezvani man, bet pārgāju uz okarti ar šo pašu nr, un tur man bija 2. līmeņa atlaides.

Daži man te stāsta, ka šis atlaides saglabājas, bet kā ir patiesībā?

Link to comment
Share on other sites

Ja tev jau iepriekš bija LMT, tad tev būs tikai no pieslēguma laika atlaides, ja tev nebūtu bijis pirmstam pieslēgums, tad tev saglabātos okartes atlaižu līmenis. Vismaz tā agrāk bija, neesmu pārliecināts vai kas nav mainījies...

Ja OKartes lietotājs kļūst par LMT abonentu, tad, piešķirot atlaižu līmeņa atlaides, tiek ņemts vērā OKartes darbības ilgums LMT tīklā.

Taču, ja LMT abonents kļūst par OKartes lietotāju un pēc tam atkal par LMT abonentu, piešķirot atlaides, OKartes lietošanas laiks netiek ņemts vērā.

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

80000076

Zvani un jautā, tas ir bez maksas.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Laikam vel sīka nianse, pirmais lmt pieslēgums nebija uz mana vārda, pārejot uz okarti, viss tika pārrakstīts uz manu vārdu.

Link to comment
Share on other sites

Shampuns
Laikam vel sīka nianse, pirmais lmt pieslēgums nebija uz mana vārda, pārejot uz okarti, viss tika pārrakstīts uz manu vārdu.

Ja nekad nebiji LMT abonents, tad vajadzētu tā būt, ka OKartes darbības ilgums LMT tīklā pirms tam tiks ņemts vērā.

Link to comment
Share on other sites

Gaidu jau no lmt atbildi, šie pajautāja visus datus, atsūtīšot uz meilu.

 

 

Vēl viens jautājums, kā ar tiem nomaksas telefoniem? Tur vajadzīgas kaut kādās izziņas no darba utt?

Vai arī var kā mazcenienku, ņem visu kuriem nav slinkums?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Var ņemt mazcennieku visi, kam nav slinkums un ir vēlēšanās būt 2 gadus piesietam pie viena operatora. To gan var mainīt, samaksājot līgumsodu.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tēši tāpat, tikai jānomaksā visa summa. Es tev augstāk iedevu numuru, piezvani.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...