Jump to content

Vecais HDD iekš jauna kompja


Homeers
 Share

Recommended Posts

Mans vecais hdd, ata laikam, ir vajdziigs jaunajaa kompii, man vajag paarkopeet kaadus 200 gb info

 

Jautaajums, vai ir iespeeja piesleegt shai maatesplatei veco cieto disku, vai vispaar tas ir iespeejams ? Asus P5QL PRO

Link to comment
Share on other sites

longdrinks

Varbūt var nopirkt ārējā cietā diska kastīti ar ATA interfeisu-gan datiem piekļūsi,gan būs ārējais cietnis pa lēto...

Link to comment
Share on other sites

Jautaajums, vai ir iespeeja piesleegt shai maatesplatei veco cieto disku, vai vispaar tas ir iespeejams ? Asus P5QL PRO

Jā, var...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kaa tieshi vinju var piesleegt, nesen iegaadaajos, neesmu veris valjaa veel. Man jaadabuu kaads paarveidotaajvads, kas paariet uz sata vai kaa ?

 

Hmm, interesanti, kur ir iespeejams to kastiitii iegaadaaties ? kaadu linku nevari iedot ?

Labots - Homeers
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies

 

Kas tur tieshi bija vajadziigs, lai vienkārši piesleegtu vinu tai maatesplatei ?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Un džamperi paarlikt uz sleve!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Par džamperi, nezinot sīkumus, neko nevar pateikt. A ja nu tā būs vienīgā IDE iekārta kompī?

Link to comment
Share on other sites

The Only

Man līdzīgs jautājums.

 

Man cieto vajag pārnest no viena kompja uz citu, bet kad ieliku otru HDD, tad vienkārši Win nepalaižas. Zinu kāpēc tā, bet vai tas ir labojams???

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

master/slave - pasam acis ir, paskaties uz hdd kur ka tev jasprauz, tur jabut rakstitam/uzzimetam, win hdd bus masters, slave idenieks homeera gadijuma (pasties ka jasprauz dzamperis un iespraud ka vajag, biezi vien nonjemot dzamperi, hdd paliek par slave), manuprat, lielakajai daljai mb ir ide pieslegumvieta...ja tev cd-rom ari pie ide pierubits, liec klat pie ta pasa vada hdd! cd-rom un hdd pie ide sleifes ari jauzmanas ka likt, tur ari sava kartiba master/slave, pacakarejies, pamegjini, gan bus ok! gruti izskaidrot visu siiki...slinkums ari :)

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...