Jump to content

Word 2007


Agent
 Share

Recommended Posts

Hi,

 

Sasējos ar word 2007 fīču SmartArt, lai uztaisītu struktūras shemas, procesus utml. Lietoju layout - hierarchy, "būdiņas" zīmējās atomātiski un viss bija jauki līdz brīdim, kad shēmā savajadzējās izveidot, tā lai no vairākām "Būdiņām" līnijas saplūst vienā, otrādāk viegli, a šitā, nu nekā nevar atrast, kā to izdarīt !!!!

 

P.S. Lai toč saprotams, ko es gribu dodu piemēru:

Mājā

Pēcis1; Pēcis2; Pēcis3;

VeikalsA; VeikalsB

 

Kā, lai ar SmartArt fīču uzzīmē, ka Pēcis1 un Pēcis2 iepērkas veiklā A........

 

HELP

 

Vai tiešām MS atkal nolaiduši šķibi, jo var mainīt "būdiņu" leņķus,2D, 3D, krāsas, ēnas, stilus un fig viņ zin ko vēl, bet nevar automātiski izdarīt elementāru lietu ?????

 

Būs jātaisa shēma manuāli :((((

Beee

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Liec veikalus pirms pēčiem. Hierarhija tieši to arī nozīmē. Gribi izvirtības - lieto Visio.

Link to comment
Share on other sites

Liec veikalus pirms pēčiem. Hierarhija tieši to arī nozīmē. Gribi izvirtības - lieto Visio.

 

Tur jau tā fiška.

Pirms pēčiem ir Viena māja, pēc pēčiem Viens-Divi veikali. Grozi, tā vai tā.....

 

Man jau liekas, ka nav jau nu nekāda baigā izvirtība, salīdzinot ar SmartArt iebuvētajām krāsu un toņu u.c. muļķībām.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Es nedomāju, ka Tava prasība ir izvirtība, bet SmartArt hierarhija ir jāsaprot burtiski. Viņš savādāk nezīmēs. Gribi plašākas iespējas - iegādājies Visio.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...