Jump to content

Web labas reģistrācija google meklētājā


Sovis
 Share

Recommended Posts

Labdien, vīri! Gribēju pajautāt, kur var reģistrēt web lapas adresi, lai google meklētājā rādītos, mans apraksts par lapu, nevis, tas, kas ir pēc noklusējuma.

Es izmantoju Joomla platformu, lai uztaisītu lapu, un, tad, kad google ievada manu lapas adresi rādās lapas adrese + šāds teksts apakšā - Joomla! - the dynamic portal engine and content management system.

Kā, es varu to tekstu, kas apakšā samainīt pret savējo! Paldies par palīdzību!

Link to comment
Share on other sites

Tādas iespējas nav. Ja katrs varētu mainīt lapas aprakstu, kad sāktos totālais bardaks. Apakšā parasti rādās teksts, kas ir saistīts ar tavu ievadīto meklējamo vārdu.

Vienīgais ko vari darīt ir izmest to joomalas parakstu ārā, un palasīt par SEO (Search engine optimization).

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Varbūt es nepareizi izskaidroju!

Piemēram, rekur ir visiem zināmais esports portāla apraksts google.

 

post-72861-1238587151_thumb.jpg

 

Bet re, kā izskātas mana lapa google meklētājā. Es gribu, augšā pielikt dažus vārdus klāt pie lapas web adreses un apakšā noņemt to Joomla tekstu un ar savu aizvietot...vai tad to nav iespējams izdarīt?

 

post-72861-1238587222_thumb.jpg

 

Paldies!

Labots - Sovis
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Pie vainas ir:

<meta name="description" content="Joomla! - the dynamic portal engine and content management system" />

 

Bet lapa tāpat ir izcili tizla un nav jēgas tādu kaut kur reklamēt.

Link to comment
Share on other sites

1) Uzstādi sh404sef, tas gan sakārtos linkus ("http://www.betsinfo.info/index.php?option=com_content&view=article&id=43&Itemid=60〈=lv" -> "http://www.bestinfo.info/index.php/sis-ir-piemers.html"), gan arī izdzēsīs Joomla meta tagus.

 

2) Lai Google'i norādītu nelielu savu lapas aprakstu aizpildi: Vietne -> Vietnes konfigurācija -> Meta datu iestatījumi

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Kādēļ viņa ir tizla? Tā ir iespēja cilvēkiem nopelnīt naudu, cienītais!

- nav nekāda dizaina

- visos tekstos pilns ar gramatikas kļūdām

- sola lētticīgiem krīzes upuriem nereālu peļņu

- ir viena no 1372648126481 līdzīgām

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Gramatikas kļūdas tiks salabotas tuvākajā laikā; tas ir pirmais uzmetums; dizains citiem patiik, citiem neee; LV taadu labu diemžēl man daudz;

Labākais, kad tā nav nereāla peļņa, cienītais! Pats ar to nodarbojos un zinu, ko runāju!

Labots - Sovis
Link to comment
Share on other sites

Gramatikas kļūdas tiks salabotas tuvākajā laikā; tas ir pirmais uzmetums; dizains citiem patiik, citiem neee; LV taadu labu diemžēl man daudz;

Labākais, kad tā nav nereāla peļņa, cienītais! Pats ar to nodarbojos un zinu, ko runāju!

 

tev pelnja varbuut ir, leeticiigajiem visurspamotaajiem nav :D

 

edit:

oi atvainojos izradas tas ir totalizators . biju iedomaajies tos suudus kur spaidi reklaamas saitu :D

Labots - zuhast
Link to comment
Share on other sites

Nuu tas ir koks ar diviem galiem...tam apakshaa ir pavisam logiska un elementaara darbiiba, kas nes peljnju...zinu, ljoti daudz civleekus, kas ar to nodarbojas...miljonus nevar pelniit, bet dziivot labi var...!

Te iet runa tikai par vienu sisteemu! Paareejaas ir prieksh prieka!

 

Ja, samaina Global Site Meta Description, tad cil ilgā laikā viņam apmēram pēc saglabāšanās būtu jāparādās google?

Link to comment
Share on other sites

Nu tā bonusu sitēma jau sewn ir aprakstīta www.totobanka.com un visim neticīgajiem tā tiešām strādā. Vajag tikai izlasīt un pat nevajag mēģināt un sapratīsiet.

 

Autoram, googlē tu neko neizmainīsi, jo google jau ņem no tavas lapas info, viss kas redzams googlē ir tavā lapa un arī labojams tur.

Link to comment
Share on other sites

A, kā lai es atrodu, tās vietas, kur tas ir labojams. It, kā salaboju to Global Site Meta Description, jācer, kad google pēc laika updeitosies un būs OK, viss!

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

skrachs, sēdi ka nu mierīgs ar savu kokobanku.

Un par googles aprakstu, risinājums jau sen tika pateikts un saprasts (cerams).

Link to comment
Share on other sites

Tas cik ātri updeitosies ir atkarīgs no tā cik bieži googles bots apciemo tavu lapu, kas savukārt ir atkarīgs no backlinkiem.

Link to comment
Share on other sites

thesame-

joomla administrācijas panelī zem global configuration saraksti ko vien vēlies. Pēc kādas nedēļas +/- googles crawleri pārāpos atkal pāri tavai lapai un viss būs labi. baneri paintā zīmēji?

Labots - Different
Link to comment
Share on other sites

Paldies! Tā arī izdarīju! Jācer, kad būs OK! Paldies par palīdzību!

Ko Tu domā ar baneri? Augšejo lapas bildi vai?...

Nop, neatceros, kā sauca to programmu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...