Jump to content

Jauni kanāli NTV+ paketē


Rudiger
 Share

Recommended Posts

Nekas īpašs manai gaumei, bet vismaz kanāli tiek pievienoti paketēm, ne atņemti... (kā dažā labā kantorī)... :D

Link to comment
Share on other sites

Dr.restart

Nu ,redz, kā kaimiņi par mums rūpējas. Kaut gan tos tak visus var ari citur redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

viņi varētu ātrāk izveidot hokeja kanālu ko jau solija pirms pusgada, tā jau ir necieņa pret viņu medus lietotājiem :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmmm zēni nez kāpēc pāris sporta kanālu nerāda (Teniss, NTV+ Sport)... kas par desām varētu būt?!

Link to comment
Share on other sites

hmmm zēni nez kāpēc pāris sporta kanālu nerāda (Teniss, NTV+ Sport)... kas par desām varētu būt?!

man rāda, Planeta Sport gan 15.04 no pusnakts nerāda varbūt tiešām no Hotbirda aizvākuši prom.

Link to comment
Share on other sites

tak es jau pirms kāda mēneša teicu,ka ar 15.aprīli planeta sport pārtrauc raidīt dēļ finansiāliem apsvērumiem.pats kanāls turpina pastāvēt uz krievu sputņika(yamal),bet no hotbird(siriusa)tiek aizvākts.

p.s.šī infa ir lasāma arī lietuvas viasat lapā(protams,Latvijas viasats kā vienmēr klusē kā partizāns)

Link to comment
Share on other sites

base7 - neklusē.. vk iebāzis nomaļāk - http://www.viasat.lv/index.php?id=111 :) re kur ir info par planeta sport..

 

RTR Planeta Sport

 

Vēlamies Jūs informēt, ka no šā gada 15. aprīļa savu darbību Baltijas reģionā pātrauc kanāls RTR Planeta Sport, tādēļ VIASAT klientiem šis kanāls diemžēl nebūs pieejams. Taču ar lepnumu vēlamies Jums paziņot, ka esam noslēguši līgumu uz 3 gadiem par tiesībām pārraidīt Kontinentālās hokeja līgas tiešraides kanālā VIASAT Sport Baltic. Vairāk informācijas www.viasatsport.lv

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

ā,paldies,CAP nepamanīju.pieņemu,ka normālas kompānijas saviem abonentiem piedāvās šī kanāla vietā jaunu kanālu,lai vieta nepaliek tukša,bet šķiet kad viasatam ir citas domas.

p.s.es tak jau sen uzskatīju,ka viasat sport baltic ir veselu 3 kanālu vērtībā,turklāt kam vajag 24 stundu raidlaiku?normāli cilvēki iet gulēt 10 vakarā :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tā, pa šo nakti, kad bija profilakse NTV, ir šis tas noticies:

 

 

После 15 апреля все каналы 37-го транспондера будут перемещены на 29-й транспондер.

 

 

 

Параметры настройки каналов:

 

транспондер: 29

 

частота: 12265

 

поляризация: горизонтальная

 

SR: 27500

 

FEC: 3/4

 

Pēc frekvences neko jaunu neatrod. Kas, NTV sāk pāreju uz parastajām polarizācijām, sakarā ar W4A ierašanos rītdien 36E pozīcijā?

 

Cik netā lasu, jaunie transponderi uz W4A strādās H un V polarizācijās (bijušais Eurobird)... :)

Un it kā, ar cirkulāro galviņu var skatīties arī H un V, tikai, vai atkal kaut kas nav jāmaina satellites.xml...?

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Tad iznāk, ka tie kanāli dublējas, ja?

 

It kā kaut ko pārskanē, bet drīmā pie jaunajiem kanāliem nav...

Link to comment
Share on other sites

Kanāli nedublējas, jo vecajā frekvencē to nav.

 

Vecajā frekvencē man rāda šito

post-63714-1239798364_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

eu puiši,izbeidziet mani kārdināt,vēl uznāks dullums un pagriezīšos no 4W uz 36E,jau tagad kā sāku runāt par šīm lietām ar kādu,tā pirmais jautājums-tev ir krievu ntv?jau tagad ir grūti pretoties kārdinājumam,bet vēl varonīgi turos :-D

Link to comment
Share on other sites

@Base7-uz 36gr arī ir Tavi iemīļotie M1, M2, kurus skaties no Amosa, tā ka griez vien droši!

@Dexs-man iet teniss u.c, bet saka, ka vairākiem no tā paša stropa neiet?!

Link to comment
Share on other sites

RUDIGER,kur tu redzi uz 36* M1 vai M2 ukraiņus?viņi tur nekad nav dzīvojuši.daži pat viena kanāla dēļ griež bļodu,a man pat veseli 3(m1,m2-estrade un musicbox UA(pēdējais ļoti daudz rāda deju gabalus,neviens cits kanāls nestāv klāt(MTV dance laiž tikai starptautiskos klipus,bet šamējais,piemēram arī beļģu,nīderlandiešu utt). :good:

p.s.protams,vēl tur ir šis tas skatāms.

Link to comment
Share on other sites

Vai kādam rāda NTV+ HD?Pēc šitās profilakses man vēl nē.

 

NTV+ HD medus tek no stropa, kurš sevi sauc par vislabāko.

 

post-63714-1240147947_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par nezināšanu - bet kas tā par progu, no kuras tiek attēlots augstāk redzemā futbola bilde?

Vienīgais ko izmantoju, lai redzētu DB500s uz kompja - ir caur VLC...

Link to comment
Share on other sites

НТВ+ наносит удар по пиратам

В пакете НТВ+ появилась кодировка Viaccess 4.0

Viaccess PC 4.0 является последним поколением систем "Viaccess" содержат последнюю версию безопасности - прежде всего возможность блокировать карту. Действия эти связаны с борьбой с нелегальным просмотром, в частности с "Картшарингом" и нелегальными картами.

www.sat24.ru

Link to comment
Share on other sites

Opā - what's next? izklausās kārtējo reizi draudīgi, "pirates of the sea sāks čabināties :)

Link to comment
Share on other sites

Vēl viena slikta ziņa - W4A, kurš bija paredzēts, lai nodrošinātu vēl papildus kapacitāti 36E pozīcijā ar 8 jauniem transponderiem tur nenostāsies... Tas tagad lido uz 40E, lai nodrošinātu servisus tur... :(

 

Bet, jau rudenī Eutelsat augšā laidīs jauno Eutelsat W7 satelītu, kuram būs veseli 70 (!!!) transponderi... Tiesa, visi nebūs paredzēti Krievijai, daži būs arī tēmētie stari uz Āfriku, kā tas ir arī tagad... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Firefox
NTV+ HD medus tek no stropa, kurš sevi sauc par vislabāko.

 

post-63714-1240147947_thumb.jpg

 

Kanāli nedublējas, jo vecajā frekvencē to nav.

 

Vecajā frekvencē man rāda šito

post-63714-1239798364_thumb.jpg

 

 

Lūdzu pasaki šo divu programmu nosaukumus

Link to comment
Share on other sites

rudenī ntv plus un trikolor lietotājiem būs iespēja vērot jaunu telekanālu-amazing life.(kanāls tik izplatīts no jaunā,pavadoņa,kas tiks palaists rudenī un tiks novietots 36*(Eutelsat W7 ),jāatgādina kad arī rudenī būs pieejams jauns kanāls,kas veltīts hokejam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
НТВ+ наносит удар по пиратам

В пакете НТВ+ появилась кодировка Viaccess 4.0

Viaccess PC 4.0 является последним поколением систем "Viaccess" содержат последнюю версию безопасности - прежде всего возможность блокировать карту. Действия эти связаны с борьбой с нелегальным просмотром, в частности с "Картшарингом" и нелегальными картами.

www.sat24.ru

 

nichego podobnogo u nih nevidet. Nad sharingom ljdej rabotajut v raz tak 10000 boljshe , chem u nih.shara bila estj i budet. inogda vozmozhno poluchitsa s pererivami.

Link to comment
Share on other sites

RUDIGER,kur tu redzi uz 36* M1 vai M2 ukraiņus?viņi tur nekad nav dzīvojuši.daži pat viena kanāla dēļ griež bļodu,a man pat veseli 3(m1,m2-estrade un musicbox UA(pēdējais ļoti daudz rāda deju gabalus,neviens cits kanāls nestāv klāt(MTV dance laiž tikai starptautiskos klipus,bet šamējais,piemēram arī beļģu,nīderlandiešu utt). :good:

p.s.protams,vēl tur ir šis tas skatāms.

ukraiņu kanālu uz 36 ir pat vairāk nekā plusinieku, it sevišķi sporta un mūzikas faniem, ir pat viens HD mūzikas kanāls testa režīmā, pārsvarā koncertus dzīvajā laiž, nu un arī sporta HD kanāls, kur pamatā angļu līgas futeni rāda. vēl papildus kādi 6-7 sporta kanāli ja pieskaita tricolora 7tv un vairāki filmu kanāli

manuprāt 36 grādnieks ir da best :)

 

P.S ņemot gan vērā manu dzīvesvietas ierobežoto šķivja griešanas lenķi tas ir gadrīz vienīgais grāds kuru varu paņemt

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...