Jump to content

Metāla plāksni-meklēju


osscar
 Share

Recommended Posts

Priekš viena DIY projektiņa nepieciešamas šāda tipa (bilde atačota) Alumīnija korpuss, Varbūt kāds zina kur tādu par saprātīgu cenu varētu dabūt ? Attēlā redzamo var dabūt par 160 Ls...cena jau nu kosmoss....gribētos izmēros 400mmx 250mm x h 100-120 mm +-. Galvenais lai ir glīts, varbūt kādam ir kas lietots -tipa rackmount ? Vārdu sakot vajag smuku dzelzs, vēlams ALU kasti. Google iekš LV neko neuzrāda ....vienīgi augstāk minēto dārgo kasti ELFA piedāvā.

post-57155-1237912319_thumb.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Argusā otrajā stāvā ir dafiga visādu kastu, gan alumīnija, gan arī plastmasas. Bet tik lielas gan laikam nebūs. Paņem no viņiem par brīvu katalogu un paskaties vai katalogā ir un ja ir, tad pasūti. Elfā (Tevalo), salīdzinot ar Argusu, viss ir dikti dārgs.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs, viņu lapā neko neredzēju. būs jāaizvelkas kādā pusdienas pārtraukumā uz to bodi.

Link to comment
Share on other sites

Dziņča

autor-iedod preciizo Elfas adresi-tieši kurš ??

Link to comment
Share on other sites

(labots)

http://www.elfa.lv/cgi-bin/index.cgi?artnr...#!50-913-50

 

interesē 85 60 modelis.

 

Saprotu ka viņš būs dārgs, kā nekā anodēts alumīnijs ar dzeses ribām un kvalitatīvs Zviedru ražojums, bet nu ne 160 neesmu gatavs atdot...

Pats vasarā braukšu uz Zviedriju, nedomāju vai gribēsies tādu kasti krāmēt čemodānā :D

It kā ebaya - var atrast līdzīgus uz pusi lētāk - bet tur svara dēļ atkal šipošana baigi iesit pa kabatu.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Amazons

19" keiss un vēl alumīnija tieši tik arī maksā. Paskatīšos kas man no vecajiem serveriem mētājas. bet baidos ka būs lielāks. pēc brītiņa iemetīšu infu - kas man ir.

 

Izmēri: (PxAxDz) 44x30x60cm un 44x13x32cm

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

serveris , baidos ka nederēs, kaut gan tavam otram izmērs ir ok - ir bilde ?. Man vajag glītāku.

Link to comment
Share on other sites

Dziņča

laikam Tev autor 3 varianti:

e-bay

Elfa

Amazons

 

sorr

Link to comment
Share on other sites

Interesanti ko tajā kopusā skrūvēsi iekšā.

 

Neizskaties visai nopietns ar savu prasību.

 

Man serveri no 2004 gada stāv skapjos, labi ja kāds no korporatīvajiem IT atbrauc reizi 4 gados uz viniem paskatīties, bet man pašam po pilnīgais par izskatu; melns, pelēks, matēts vai nosplaudīts, galvenais lai strādā servisi un tad man arī ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Amazons
laikam Tev autor 3 varianti:

e-bay

Elfa

Amazons

 

sorr

 

Aizmirsi brīvmākslinieku Jetiju. Dabā viņu redzējis neesmu, bet runā ka no sūdiem un māliem uzmīcīs da jebko :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Skaidrs, pameklēšu vēl , kādu nedēļu - ja neko neatradīšu - padošu tev ziņu ja vēl nebūsi pārdevis savas kastes.

 

Ticu, ka Jetijs varētu man no ALU 3mm bieziem paneļiem uzbliezt tādu kasti :) un vēl noanodētu, Bet domājams ka jams arī kādus Ls 60 -100 noplēstu :twisted: Individuālā ražošana vienmēr ir bijusi dārga !

 

P.S. ar datoriem tai kastei nebūs nekāda sakara.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Amazons

Nu vecīt es baigi pacentos :)

Tātad sīki un smalki korpusa uzbūve:

Korpuss aprīkots ar 19'' stiprinājumiem. Divi barokļi (bildēs tikai viens) - strādā redundantā režīmā. Barokļus var izņemt ārā. Iebūvēta piespiedu ventilācija. Visas manage, optiskās un switch plates izmetam ārā. Paliek tukšs korpuss. Jā vēl tur paliek backplate, kuru arī var izmest ārā, bet man nebij tagad vēlēšanās izjaukt pilnībā. Tad sanāk ka ir arī sliedes PCB nostiprināšanai. Priekšā var uztaisīt da jebkāda izskata frontālo plati.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

ok, paldies par bildēm!

Izskatās gan baigi "kompūteriskais" - tipa paplāni tie bleķi+ pakaļa sacaurumota - būs jātaisa jauns panelis arī aizmugurei- ja galīgi neko nedabūšu (check PM)

šitas ir tas mazākais cik noprotu ? Nu ok - radās dažas domas kā jamo varētu padarīt cilvēcīgāku.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ok, virsrakstu nomainīju jo korpusu dabūju - tagad interesē metāla plāksne (vēlams nerūsējošais) - izmēri 250 x 400 mm - biezums ap 3-4 mm. Vajag stingru, tādu kas nelokās zem slodzes ap 10 kg. Ja kādam ir pieeja darbā metālam un griežamajiem - pm , par summu vienosimies.

 

nu metālisti- saņemas, ja nav tad pašam būs jābrauc uz severstallatu pēc atgriezumiem !

 

Metāla plāksni dabūju (ar visu zābaka nospiedumu :rofl: -) viss kārtībā. atkrita pašam ņemšanās ar zāģēšanu ut.t. :) Paldies par sadarbību bootiešiem. Gaidāt rezultātu pēc kādas nedēļas +-.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...