Jump to content

Ltc internets


Elmarsu
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta, laukos māja no LTC pēdējā punkta ir 1500m. Šie kā jau Ltc atsakās ierīkot kabeli uz turieni.Mani interesēja vai kāds ir saskāries ar tādu lietu kā pats ierīkojis privāto līniju ne mazāk kā 1000m.Un ar kādiem sarežģījumiem saskāries?

Link to comment
Share on other sites

a tas gabals ir pa privaato zemi? lai nav taa ka kaads izdomaa uzrakt un paarok kabeli. uun vai veel tur nevajag dokumentus saskanjot ar kabelju rakshanu, nu protams ja ir tava zeme tad probleemu nava ;D

Link to comment
Share on other sites

Elmarsu

tur gar veca ceļa malu ies tas kabelis un pa privātām zemēm.Nu man tieši interesēja vai ir kāds saskāries ar šādu situāciju.

Link to comment
Share on other sites

Nu nevar tā vienkārši rakt 1.5 km kabeli pa privātajām zemēm.

Link to comment
Share on other sites

man bija tā, kad skatījas kabelju kartee vai ir iespējams piesleegt un tuvaako punktu redzeeja tikai ~200m no maajas(ielas galaa uz stuura sadaliitaajkaste) teica ka man tas ar visu plaanoshanu izmaksaas saakot no 800ls. bet nu tiku sveikaa cauri ar to ka bija kljuuda vijiem plaanos un nebija ieziimeets kabelis kursh jau iet gar maaju tikai paari celjam

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Nu tas būs "dārgi"

Labots - DannyDiktator
Link to comment
Share on other sites

Kāds 5.kat. kabelis, kādi repīteri, tu ko?

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi visas problēmas. Neskaitot kaimiņus un būvvaldi, vēl miljons iespējamās neražas, sarakt kādas apkašzemes komunikācijas - rēķinies ar normālu sodu, ierokot nepiemērotu kabeli - pēc gada sapūs, ir speciāli pazemes kabeļi ar želejas pildījumu, attālums no LTC centrāles - pakalpojums vienkārši nestrādās un iespējams tevis noskatītajā LTC pieslēguma vietā nebūs brīvu pāru, vai arī vēl viens scenārijs - centrāli pārslēgs uz CDMA. Un visbeidzot piķis, par kabeli vien aizies kādi lati 400 plus vēl rakšana un kaimiņu kukuļošana, ka tu šiem sētas priekšu izārdīji. Nomedī LTC montieri un sakarīgi izrunājies, bet vispār diezgan bezcerīgs pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Elmarsu

Montieris vietējais, jau dabūts un štelles izrunātas.Tur māju priekšas nav viss notiek pa pļavām.Pāri liekie galā punktā pietiks vēl nakamajam racējam.Montieris teica:" rakt vari saskaņo tik ar zemes īpašniekiem" Un par kabeli ko ieraki tā būs privātā līnija mēs atbildam līdz mūsu sadalei.

Man tieši interesēja vai kāds kautko tādu ir rīkojis.Lūk tā īsumā.

Link to comment
Share on other sites

Tad problēmas uz pusi mazāk, dodies uz veikalu pērc pazemes sakaru kabeli ar želejas pildījumu ieteicams ar 0.8 dzīslas diametru kabelī parasti divi pāri, jo attālumi palieli, bet var arī iztikt ar 0.5 dzīslu kabeli parasti trīs pāri. Kabeli roc 0.8m dziļumā, tas arī viss, veiksmi zemesdarbos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Daudz reālāk ir ierakt drāti. Ja var to izdarīt protams, un ja izdara normāli.

Visi tie lētie WiFi verķi ir ākstīšanās - paprasiet Boldrikam, cik "labi" bija viņam sakari, kad lietus vai sniegs.

Savukārt WiMAXu Latvijā īpaši neattīsta.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator
Visi tie lētie WiFi verķi ir ākstīšanās - paprasiet Boldrikam, cik "labi" bija viņam sakari, kad lietus vai sniegs.

Savukārt WiMAXu Latvijā īpaši neattīsta.

 

Nu puis, tu lej čugunu.. Viss atkarīgs no tā cik profesionāli tu māki uzstādīt to antenu, cik laba redzamība un kāds ir AP. Man bračkam laukos ir tieši augstāk minētais NS5 UBIQUITI NanoStation 5. Ārā sniegs putina tā ka kaimiņa māju 400m attālumā redzēt nevar, bet internets strādā. Ja līst lietus, tad ātrumā un ne atbildes laikam nav jūtama nekāda ieteme. Un Ubiquite ir štatos viens no populārākajiem produktiem savā lauciņā.

Link to comment
Share on other sites

Čuguna nelējējiem iesaku izlasīt autora pirmo postu, kur tiek minēts attālums 1500 metri, kas ir krietni vairāk nekā 400.

 

Bez tam, kur jūs to tālo galu uzliksiet - uz telekoma outdoor skapja virsas, vai?

Barojas jams ar ko - svēto garu vai no dienišķās elektrības tomēr?

Neļaus telekoms caurumot viņu skapi un likt uz tā virsas savu devaisu.

Elektrību moš vēl var sarunāt. Varbūt. Parasti ne. Nepiedāvā viņi tādus pakalpojumus.

 

Cilvēks jau ir izvēlējies rakt, kas viņa gadījumā ir saprātīgāk, jo veicot darbu pašam, izmaksās ir tikai kabelis. Nu un protams, patērētais laiks.

Nav viņam caur 5 kaimiņu zemes gabaliem jārokas un jālūdzās lai ļauj to darīt.

Vienīgais mīnuss varētu būt situācija, kad kāds jēgu pārdzēris galvenais mahanizators ar traktoru to lauku uzars un kabeli pārraus.

 

Es neiebilstu pret radiorisinājumiem, bet tiešām beidziet reiz bīdīt viņus kā vienīgo panaceju katrā situācjā, īpaši tad, kad cilvēks jau ir izlēmis. Kā arī silti iesaku izlasīt visu diskusiju, pirms mesties virsū vienam acīs patrāpījušam teikumam.

Link to comment
Share on other sites

ja čalis raks 0.8m dziļumā (lai gan domāju, ka 1.5km neizraks, nosprāgs no darba... neviens arkls pat 0.3cm dziļumā nespēj iekosties... tā kā hoķ galīgi pārdzēries traktorists neko neizdarīs, ja kabelis būs dziļāk par 50cm

Link to comment
Share on other sites

Eu,vecīt - kad ar lāpstu nostājies uz strata līnijas - pazvani - pēc paris dienām ātros aizsūtīšu:D Gar ceļa malu rakt 0,8m dziļu tranšeju - MOINS, tur tak akmeņi, šķembas, citi atkritumi utt. Es sev pagalmā raku - 8x4m un 40cm dziļumā, kur skembas sabeert, lai autiņu ir kur uzlikt - TĀDA Jebuļa sanāca, ka maz neliekas ar visiem akmeņiem, trubu galiem, citām figņām, saknēm:D - 3 dienas ārdijos:):D Vajag tev tā saucamo "KURMI" - pats rok tranšejas - tik nezinu, cik dziļi:)

Link to comment
Share on other sites

Laukos tomēr tehnika piejamāka, ja cilvēks to izlēmis, tad jau viņam droši vien kāds mehanizēts racējaparāc ir pieejams...

Link to comment
Share on other sites

Veel tagad laukos (un ne tikai) ir taa, ja kaads redz, ka kaut ko dari - uzliec,ieroc tur, kur pats bieži neuzturies - gadās, ka noskrūvē vai izrok jau nākamajā dienā:D Sper tagad visu un visur:)

 

Bet nu apsveicama uzņēmība - 1,5km garu līniju ierīkot pašu spēkiem - lai izdodas - varētu pēctam aprakstīt - kā gāja un kā ar netu pēc "palaišanas" :)

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

Tochna pasnaavnieks :D rakshot transheju 1.5km garumaa ? tu ko vecais ? Ja tev nav savs traktors tad par sho risinaajumu aizmirsti pilniigi un galiigi... Ja tu veelies internetu, iegaadaajies LMT iBiroju vai arii Tele2 mobiilo netu. un seedi savaa pllavaa uz akmeni un viss ir forshi. Naujam jaasarezzgii lietas kuras var elementaari atrisinaat ?

Link to comment
Share on other sites

Radiolinku arī var nozagt. Telekoma skapju signalizācija attiecas tikai uz saturu, nevis ārpusi.

Vispār labāk paņemt kādu 3G datu pieslēgumu no mobtel operatora un miers :)

Tad viss zogamais ir iekšā mājā.

Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Es ar to 400m nebiju domājis attālumu līdz AP, bet redzamību sniegputenī. AP atrodas aptuveni 3.4km attālumā. Es jau nesaku ka šajā variantā tas ir piemērotākais variants, bet nu nav slikts gadījumos ja ir tuvumā (5km rādiusā) kāds AP 2.4GHz vai 5GHz.

Par kabeļa rakšanu runājot. Ja jau cilvēks var atļauties 1500m kabeli, tad gan jau vadu dēstītāju arī būs sarunājis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...