Jump to content

Ļoti lielu failu pārsūtīšana

Recommended Posts

par cik gandrīz neko nesaprotu no programām kas man kā parastam cilvēkam liekās sarežģītas reģistrējos multiboss.com http://mail.multiboss.com/ epasta sistēmā kur man ir iespēja pievienot un nosūtīt failu pat līdz 2 gigabaiti, man nav saprotams kādēļ citi programmu izstrādātāji tik maz domā par parastiem cilvēkiem un sarežģī failu pārsūtīšanas un saņemšanas procesu , vismaz interfeisa ziņā failu pārsūtīšanas lapas es spēju izturēt aptuveni 5 minūtes, un tad manai pacietībai mērs ir pilns.

post-81691-1237727512_thumb.jpg

Guest Kasparz
Es to lietu lietoju, lai doķus starp galda un portatīvo sinhronizētu un kad savajagās - kādu sīkumu nohostētu.

Škoda, TVR, Maserati, simple file sharing un FTP ir priekš labs cilvēkiem, vai ne?

:) ne jau visi ir gudri visās nozarēs, tāpēc jau jums uzdodu šos jautājumus, bet diemžēl tā arī neviens nevar man muļķim pateikt kur es varu šāda izmēra failu nosutīt par brīvu
Guest Kasparz

Man visērtāk ir norādīt cikos un kāda mmape no failservera man nosinhronizējas uz manis izvēlēto vietu. Ar dažiem klikšķiem eneibloju FTP un viss ir publisks.

Ir jau kruti lietot kautkādu 3rd party mēslu ar ierobežojumiem.

man interesē lapas kurās es varētu bez maksas nosūtīt savus failus tikai vēlams vienkāršākas, jo tās ko zinu manam dator intelektam ir nesaprotamas. multiboss e pasts nav slikts, bet tur protams arī ir pietiekoši problēmu, piemēram 1,4 gb man lādē augšā 3 studas, varbūt ir kāda vieta kur tas notiek ātrāk

piemēram 1,4 gb man lādē augšā 3 studas, varbūt ir kāda vieta kur tas notiek ātrāk

Jā, tās ir vietas, kur pieejams ātrāks interneta pieslēgums. Abos galos, turklāt.

Skodai nav ne vainas sawas funkcijas pilda

Latviešu valodai arī nav nekādas vainas, pildi savas funkcijas un izmanto to! :)

Tiem smaidinjiem nav sakara ar postu tas bija par daziem no padomiem, taapat es te pie skaidriibas netiku, kaukas man noderiigs bija vieniigi www.yousendit.com

Tak liec mierā tos smaidiņus. Bezjēdzīgus smaidiņus te karina katrs otrais. Pastāsti labāk, kādam nolūkam tā bilde tur pielikta - tāds fints gan te vēl nebija redzēts.

Pašsaprotamu iemeslu dēļ man šķiet, ka vajadzēja vispirms iepazīties ar foruma noteikumiem un iespējām, tad arī taptu skaidrs, kur vari likt savu bildi un kas jāliek topikā.

Ja vēl neesi pamanījis, tad šim forumam nav nekādas saistības nedz ar gay.lv, nedz arī face.lv.

Nu ja godiigi es tikai sodien registreejos saada veida lapaas, un passaprotamu iemeslu deelj man likaas ka jaabut manai bildei :)

neesmu ne facee ne arii kur citu veel jo vairaak geju portaalos man sie sliktu neko nav izdariijusi lai jau dziivo, esmu tikai draugos multibosaa un inboxsaa, no sodienas arii sajaa portaalaa, :) gan jau apguusu visas iipatniibas kas seit pienjemtas, bet pagaidaam lai jau taa bilde man tur staav, veel jau vajag iemaaciities arii to iznjemt :)