Jump to content

Interneta ātruma problēmas pieslēdzot rūteri !


aivarito
 Share

Recommended Posts

Sveiki !

 

Tātad problēma ir sekojoša :

 

ISP piesaista i-netu MAC adresei .

 

Ja interneta kabelis ir pieslēgts pa taisno pie PC , tad ātrums ir 8Mbiti/s .

Tiklīdz tiek slēgts caur rūteri , interneta ātrums samazinās 3 x reizes , uz ~ 2.3Mbiti/s .

 

 

Tad nu vēlējos noskaidrot , kas būtu jādara , lai i-neta ātrums būtu tāds pats kā slēdzot pa tiešo pie pc !

 

1) Ko darīju :visām tīklu kartēm uzliku vienu un to pašu mac adresi

2) Rūterim pie general settings : uzliku to pašu mac adresi

3) Visur IP atrod automātiski

4) Dynamic IP - hostname - nav : mac adrese : piesaistītā

Static IP : IP address assigned by your Service Provider : mans ip

Subnet Mask : 255.255.255.0

DNS Address : mans ip

Service Provider Gateway Address :

PPPoE - neaiztikts

PPTP - mac adrese nomainīta , ip atrod : automātiski

L2TP - mac adrese nomainīta , ip atrod : automātiski

Telstra Big Pond - neaiztikts

DNS - ip

DDNS - neaiztikts

UPnP Settings - DISABLED

 

Slēgts : Bez modēma : kabelis iekšā rūterī WAN izejā .

Un tad no rūtera iet 3 x vadi katrs uz savu pc tīkla karti .

 

OS :

 

Windows XP SP3 .

 

Info par rūteri :

 

With the multi-homing function, you can lease up to 2 different types of WAN lines (T1、xDSL、Cable) from different ISPs. The router can let each user in your office make use of all of the WANs simultaneously without changing any configuration of his/her PC. The router can dynamically direct each of the LAN clients to a suitable WAN line according to the max bandwidth and current loading of the WAN lines. You also can configurate a WAN line to act as a backup to another one. This backup WAN line is not active in the beginning. When the other WAN line fails, the system will activate the backup WAN line and redirect the network traffic to the backup WAN line

NAT/NAPT IP Sharing

# Obtains WAN IP by PPPoE/Static IP/PPTP/DHCP/L2TP

# Multi-Homing – WAN Port Load Balancing and Failover

# SPI Anti-DoS Firewall

# Virtual Server, Virtual DMZ

# Supports DDNS (DynDNS/TZO)

# Supports Special Applications (Port Triggers)

# VPN Pass Through (IPSec/PPTP/L2TP)

# QoS, DHCP Server

# Web User Interface (Remote Configuration)

# System Status (Port Connectivity)

# Security Log, Firmware Upgrade

 

Paldies par atbildēm jau iepriekš !

Labots - aivarito
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
1) Ko darīju :visām tīklu kartēm uzliku vienu un to pašu mac adresi

Pag, pag... LAN tiiklaa visiem vienaadas MAC? Saac ar MAC atlikshanu visaam atpakalj uz origjinaalajaam un tad peec visu kompju restarta veelreiz notestee to aatrumu! Rootera WAN (aareejo) MAC, protams, liec kaada nu vajadziiga, pat ja taa sakriit ar kaadu no ieksheejaa tiikla MAC. Bet galvenais neveido situaaciju, kad LAN tiiklaa ir vienaadas MAC!!!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Jaabriinaas ka vispaar kaut kas straadaa peec shitaadaam izdariibaam.

Visa probleema ir turr, ka ruuteris atrodas pagrabaa.

 

Par to savu ruuteri esi sapmamojis visu, iznjemot to, kas tas taads ir. Kaa sleedz kopaa tehniku? Jaaziilee mums? Kaadu Os lieto, jaaziiee atkal?

 

Ej uz ziilniechu salonu un prasi tur, ja nejeedz izlasiit paaris rindinjas ieksh foruma noteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

aivarito
Jaabriinaas ka vispaar kaut kas straadaa peec shitaadaam izdariibaam.

Visa probleema ir turr, ka ruuteris atrodas pagrabaa.

 

Par to savu ruuteri esi sapmamojis visu, iznjemot to, kas tas taads ir. Kaa sleedz kopaa tehniku? Jaaziilee mums? Kaadu Os lieto, jaaziiee atkal?

 

Ej uz ziilniechu salonu un prasi tur, ja nejeedz izlasiit paaris rindinjas ieksh foruma noteikumiem.

 

63,67% ir Windows XP lietotāju , tāpēc jau tev gluži nav jabūt zilniecei ar maģiskām spējām .

2. Ja tā būtu kāda nestandarta OS , tad jau tas tiktu pieminēts .

 

Slēgts : Bez modēma : kabelis iekšā rūterī WAN izejā .

Un tad no rūtera iet 3 x vadi katrs uz savu pc tīkla karti .

Link to comment
Share on other sites

Ja tu pa taisno laid uz PC tad ir tas tavs aatrums, bet ja sadali to i-netu uz 3 datoriem, tad loģiski, ka ātrums kritīsies 3 reizes, ja uz visiem netu lieto:)

Link to comment
Share on other sites

aivarito
Ja tu pa taisno laid uz PC tad ir tas tavs aatrums, bet ja sadali to i-netu uz 3 datoriem, tad loģiski, ka ātrums kritīsies 3 reizes, ja uz visiem netu lieto:)

 

:D To es zinu , bet ātrums ir 3 x reizes mazāks , kad abi pārējie ir izslēgti .

Link to comment
Share on other sites

Rūterī nav veiktas kādas manipulācijas ar prioritātes sadali?

post-58663-1237454391_thumb.png

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

aivarito
Rūterī nav veiktas kādas manipulācijas ar prioritātes sadali?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

man ir ari problema ar ruuteri!

sanienots man ir taa: neta vads modema,modemai 4 izejais, viena iet uz stacionaro, pie otra pievienots ruuteris!

problema tada ka man portativajam nets dazreiz pazud, vai ir leens! tas ir lkm tikai tad kad stacionaraja palaist dc++ vai qtorenti!

Vai man pareizi ir pievienots ruuteris?vai vaina nevaretu buut draiveros?

aa un vai var kka uzlabot atrumu caur ruuteeri?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Lattelecom līnijas caurlaidība nav bezgalīga. Tas ir normāli, ka otram kompim nokrīt ātrums, ja pirmais ir aizsitis visu trubu.

Link to comment
Share on other sites

un no ta kaa savienots nav atkarigs tas? nevar kka uztaisit, ja stacionaraja ir ieslegts dc++ vai qtorents, bet uz portativa nebremze nets?

Link to comment
Share on other sites

tu domaa jaunu telefona liiniju? vai arii es galig nesaprotu? un kaa tada gadijuma buutu jasavieno?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Vienu datoru pie vienas telefona līnijas, otru - pie otras. Katrai savs modēms, protams. Tu tak internetu no Lattelecom ņem, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

zīmelim

i bļin man iestādē nets sāk bremzēt ka palaiižu torentus un dc pļusu, help plīz man downloudojas ar 1,5mbps un uploudojas ar 2.mbps, bet piedāvā tikai 1mbps abos virzienos..., bet nets velkas

Link to comment
Share on other sites

Vienu datoru pie vienas telefona līnijas, otru - pie otras. Katrai savs modēms, protams. Tu tak internetu no Lattelecom ņem, vai ne?

 

 

ja lattelekom

 

zīmelim

i bļin man iestādē nets sāk bremzēt ka palaiižu torentus un dc pļusu, help plīz man downloudojas ar 1,5mbps un uploudojas ar 2.mbps, bet piedāvā tikai 1mbps abos virzienos..., bet nets velkas

 

 

nesapratu kas tas tev bija domats!!!

Link to comment
Share on other sites

Ko var nemties, noperkat tacu normalu routeri - nedaudz ierobezojat upload /download , prioretizejiet vajadzigo trafiku un viss lidos. Es tos letos SOHO devaisus vispar par routeriem neuzskatu.

Link to comment
Share on other sites

un no ta kaa savienots nav atkarigs tas? nevar kka uztaisit, ja stacionaraja ir ieslegts dc++ vai qtorents, bet uz portativa nebremze nets?

 

apturi dcpļusu kā teicu, tad net nebremzēs.

 

 

:-D help plīz norāvu rokasbremzi, un mašina knapi kust no vietas. :-D

Link to comment
Share on other sites

Ko var nemties, noperkat tacu normalu routeri - nedaudz ierobezojat upload /download , prioretizejiet vajadzigo trafiku un viss lidos. Es tos letos SOHO devaisus vispar par routeriem neuzskatu.

 

 

upload/download jaierobezo kam? dc++? tam datoram kuram ruteris pieslegts?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

DC, protams, jāierobežo. Rūterim ta priekš kam? Tur jau tā viss ierobežots.

Link to comment
Share on other sites

Limitē trafiku, lieto kaut vai to pašu NetLimiter, saliec down, up limitus katrai progai, uzstellē garantētos limitus, kurai progai nepieciešams, piemēram kaut kāda e-radio klausīšanai ar Winamp.. Beigta balle :)

 

Nevar ar N klases automobīli WRC braukt..

Link to comment
Share on other sites

Nu logiski ka datoriem kas sledzas pie iekseja tikla. + vel var uzlikt prioritati uz 80 portu. LTC veidigiem pieslegumiem izteikti pieaug pings un sak bremzet ja kaut viena virziena tiek sasniegts max atrums.

Link to comment
Share on other sites

Par LTC MK netu, uplod visiem p2p ir jāpiegriež <10kB/s, savādāk normāli pasērfot nav iespējams..

Link to comment
Share on other sites

Limitē trafiku, lieto kaut vai to pašu NetLimiter, saliec down, up limitus katrai progai, uzstellē garantētos limitus, kurai progai nepieciešams, piemēram kaut kāda e-radio klausīšanai ar Winamp.. Beigta balle :)

 

Nevar ar N klases automobīli WRC braukt..

 

 

ar NetLimiter man limitus mainit uz portativa vai stacionara kuram ruteris ir klat?

Link to comment
Share on other sites

LTC MK apstrīms ir ap 512Kbps

Ja neaprobežo p2p klientu apetītu uz joslu, tad pie niknas vilkšanas pārējais apstājas.

 

Kruti džeki protams mājās liek provaideru klases Cisco rūterus, tie nav nekādi lētuči :D

 

ziimels - ierobežo sava p2p klienta apetīti. Vairumam p2p klientu to var izdarīt pašā klientā, nekādi netlimiteri nav nepieciešami.

Link to comment
Share on other sites

nja visi raksta uzliec priotitati 80 portam, pieregule to un sito, bet kur un ka to precizi izdarit?!?!

Link to comment
Share on other sites

#25 +1

 

 

#1 tak nav risinajums bet problema! aa un vel kad pie joda ir p2p!? un kur var vinu ierobezot?!

Link to comment
Share on other sites

Gaidi, ka ar karoti mutē ielies? Nu nez, man slinkums šobrīt tutorialus rakstīt.. Keywordi ir iedoti, meklē šeit, ja nevari, dod tam, kurš jēdz.

 

 

 

 

Edit. Kas ir p2p? - peer to peer ;)

Labots - indigo
Link to comment
Share on other sites

taa Netlimiter pagaidam izskatas gudra proga, man likt mazaku upload tur kur es gribu lai atrak strada?

Link to comment
Share on other sites

Piegriez upload visiem DC un TORRENT klientiem, uzliec uz 8kB/s un enjoy!

 

 

tas man jaliec datoram pie kura ruuteris? un tad viss tikai upload dc un torrentiem? aa un tai NetLimiter jabut vislaik ieslegtai?

Link to comment
Share on other sites

Maarci 2mbit un 5mbit LTC pieslegumiem upload nekad nav bijis 512kbit. Pie 450kbit UDP trafika tur pingi jau ir pari 500ms Maksimums 410-420kbit ja gribi lai kaut kas cits kaut cik normali griezas.

Link to comment
Share on other sites

Ziimels.

Ok, esmu pārissimtgramus iedzēris, bet vienalga nevaru uztvert to, ko tu raksti..

 

Pēdējo postu necitējam..

Labots - indigo
Link to comment
Share on other sites

tai progai jabut vislaik ieslegtai? un un kura datora man tos upload likt, tam kuram ruuteris pieslegts? ar to progu download nekam nevajag regulet? ja es uzlieku down limit lielaku exploreram man kkas mainisies?

Labots - ziimels
Link to comment
Share on other sites

1. Uzinstalē NetLimiter uz to/tām kastēm ar kurām tu velc/zodz!

2. Netlimiterim ieķeksē uploda limitus konkrētai p2p programai(DC, uTorrent, BitTorrent etc.) uz 5-10kB/s

3. NetLimiters tev griezīsies backvokālā, tu viņu pat nemanīsi, aktivizēsies pie startupa un būs paslēpies tray'ā.

4. Kas vēl nav saprotams?

 

tulīt iepostēšu NetLim skrīnšotu..

post-80420-1239314361_thumb.jpg

Labots - indigo
Link to comment
Share on other sites

1. Uzinstalē NetLimiter uz to/tām kastēm ar kurām tu velc/zodz!

2. Netlimiterim ieķeksē uploda limitus konkrētai p2p programai(DC, uTorrent, BitTorrent etc.) uz 5-10kB/s

3. NetLimiters tev griezīsies backvokālā, tu viņu pat nemanīsi, aktivizēsies pie startupa un būs paslēpies tray'ā.

4. Kas vēl nav saprotams?

 

tulīt iepostēšu NetLim skrīnšotu..

 

tatad man tas ir jadara uz datora pie kura ir ruteris, jo kad uz vina palaidis dc vai torentus tas neietekmes manu neta darbibu uz portativa?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

ziimels, paskaties, tev Brain devaisam Disable poga nav iesprūdusi nospiestā stāvoklī? Uz šito jautājumu augstāk jau ir atbildēts, un ne vienu reizi viein.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...