Jump to content

Juusu hipoteeze par dziiviibas izcelssanos.


_Davis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aigars

    42

  • Bastjens

    27

  • superKrona

    28

  • Rik0

    15

JuutpaudisMaigcilveeks

Kā var nosvērt stāvošu krāniņu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Arajs

Es takā evolūcijas teoriju atbalstu.. Bet tas i konkrēti par cilvēkiem..

Dzīvība kā tāda, nezinu gan, bet neatbalstu tās Dievu/Marsiešu teorijas..

Link to comment
Share on other sites

Guest Arajs

Tak sviesta sadaļa, kapēc gan nepamuldēt?

 

Varbūt autors uzskata, ka Billijs radīja dzīvību..

Labots - Arajs
Link to comment
Share on other sites

Daži uzskata, ka no pērtiķiem cēlušies. Ir par kuriem pat nav jāšaubās.

Bet, ja nopietni, tad 1.Mozus grāmatā aprakstīts, kas radījis debesis un zemi.

Link to comment
Share on other sites

Es par to lielā sprādziena teoriju un pakāpenisku dažādu dzīvības formu rašanos.

Link to comment
Share on other sites

manuprāt, dzīvība bijusi pirms tā radās uz zemes. naivi būtu iedomāties, ka esam viskrutākie un visunikālākie visā kosmosa telpā.

uz zemes tā ieradās no citām vietām - iespējams, atnesot vai nu ar tām pašām komētām un ledus gabaliņiem.

 

no reliģijas viedokļa visprātīgākais šķiet hinduisms un tā skaidrojumi. salīdzinājumam - bībelē kā kompilācijā tik daudz advancētu praktisku lietu vienkārši nav un nebūs.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

na haļavu nez vai kas pats no sevis radās.arī lieli sprādzieni parasti tiek organizēti.

Link to comment
Share on other sites

industrious

No saskābušiem kāpostiem drīzāk, nekā ar baltbārzdas sirmeļa palīdzību. Diskutējama tēma gari un plaši kā okeāns, sevišķi kad asins ņirb pēc grādiem.

Link to comment
Share on other sites

industrious

Šonedēļ atkal izlasīju Brauna davinči kodu, ēņģeļi un dēmoni. Par to bībeli varētu gari runāt. Manuprāt cilvēces vēsturē visveiksmīgākais brends ja tā vareitu teikt, uzņēmums (lasīt baznīca kristīgā), peļņu nesošs jau dahu#a ilgi. Kurš vēl piekrīt, ka davinči svētajā vakarēdienā redzama Marija Magdalēna, jēzus piegulētāja, nu tipa sieva.

Link to comment
Share on other sites

Citplanētiešu eksperiments! :D (nepārāk izdevies)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

locoone

Tas ka no primitīviem vienšūņiem dažādu ārēju faktoru ietekmē daudzu miljardu gadu laikā varētu attīstīties sarežģītākas dzīvības formas, tam es piekristu, bet kas ietekmēja to ka ogleklis, skābeklis, ūdeņradis un kas tur vēl savienojās tādā secībā, proporcijā u.t.t., lai rastos pats primitīvākais dzīvības aizmetnis, man nav skaidrs...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Kaa juus domaajat, kaa radaas dziiviiba ?

Ieej seksam.lv, uzzināsi, dā!

Link to comment
Share on other sites

chirksts

Tas kurš izteicās ka tic Lielajam sprādzienam, nevar gluži piekrist. Tak nevar ne no šā ne no tā būt sprādziens un pēkšņi sākties atīstības cilks. mm... Tas ir tas pats kas ticēt dievam. Abās teorijās sākas viss ar fantastiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
svarīgi ir ka baznīca nozīme kārtību - klasisku 2000 gaus ilgu kārtību

Baznīca nekad nav varējusi garantēt kārtību. Kolīdz baznīca iegūst pietiekošu varu - sākas bardaks. Piemērs no tagadnes - Džihads. Piemērs no pagātnes - Inkvizīcija. Bardaks dieva vārdā. neskatoties uz to, ka dievs, ja ticēt Bībelei, savulaik deva norādījumus s točnostju do na oborot.

 

Un es nebūt neapgalvoju, ka demokrātija spēj garantēt kārtību.

 

Bet, kas attiecas uz topika jautājumu - es varu pierādīt, ka ne vienu, ne otru apgalvojumu (radīšana un evolūcija) nav iespējams pierādīt.

Link to comment
Share on other sites

Man pašlaik nav nevienas. Pašlaik nav pieejamas nevienas daudz maz ticamas.

Link to comment
Share on other sites

Emm, te kāds sakars ar IT ?

 

BOOT.lv > BOOT.Lv svieKsts > Beztēma > Juusu hipoteeze par dziiviibas izcelssanos.

 

Es par to lielā sprādziena teoriju un pakāpenisku dažādu dzīvības formu rašanos.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Viss runā Darvinam par labu, bet nu viens sīkums paliek neskaidrs, kur ellē ratā radās "dzīvības dzirksts"?...sprādziens, putekļi, Supernova...tas viss ir forši, bet nu kas piespieda to ūdeni šūnās kustēsties?

p.s. Baznīca sux, tikai naudas slaukšanas mašīnīte :)

Link to comment
Share on other sites

kantoris

Nu lai nu kā tā pasaules un dzīvības sākšanās notikās, bet nu tam ka šis viss ir kkāda sprādziena rezultāts nu neticu. Tad jau - ieliekam izjaukta radioaparāta detaļas kurpju kastē un kratām kasti līdz detaļās sakrīt tā, ka radio sāk skanēt :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

sākotnējās dzīvības formas uz Zemes ir bijušas baktērijas, vienšūņi, tālāk moluski, trilobīti, zivjveidīgie, rāpuļi, utt pa ķēdīti. palasoties klasiku "Paleontoloģijas bilžu grāmatu" var saprast, pirms cik miljoniem gadu kas ir noticis. fosilijas ir kaut kas, ko apstrīdēt nevar.

 

Jautājumi ir tikai par to, no kurienes tas pie mums ir ieradies un vai mums nav atvesti jauni paraugi. Piemēram, tie paši Krētas nostāsti par reāliem nezvēriem, kam katru gadu ziedoti reāli cilvēki un mūžīgajiem lidojošajiem šķīvīšiem un dieviem, kas solījuši atgriezties.

 

Starp citu - šķiet, ka priekš bērniem būs jāizstaigā antikvariāti un jāsapērk laba lasāmviela (piem jau minētā bilžu grāmata, "No rotaļām uz zināšanām", "Lielā ilustrētā enciklopēdija" utml), lai bērni nevis kaut kādu jocīgu "pokemonu" hierarhiju zina, bet vismaz gūst nojausmu, kas tad uz šīs planētas noticis un kas te notiek tagad. Rodas iepaids, kad tāda veida *saturīga* literatūra, šķiet, ir palikusi tikai angliski.

 

Darvins apgalvo, ka mēs esam viskrutākie no pērtiķiem - jo tagadējie pērtiķi pat nemēģina taisīt savas civilizācijas un taisīt savu rakstību. man tas liekas jocīgi.

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Kas tad nu!? "Zīlīti" vairs nelasām!?

Lai slavēts Allāhs!

Labots - Bonifācijs
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Pastāv hipotēze, kas balstīta nevis uz DNS, bet RNA pētījumiem, paužot uzskatu, ka dzīvo organismu pirmssākums ir tieši meklējams RNA.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
, bet vismaz gūst nojausmu, kas tad uz šīs planētas noticis un kas te notiek tagad.

Jap, un visinteresantākais ir tas, ka ne Tu, ne arī grāmatu autori nezin, kas notika patiesībā :)

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nebija nekāds lielais sprādziens un nekādi mērkaķi neko neņēma ne rokā ne mutē.

bija lielā estraktēšana ar iespēju next>next>finish :-D

Link to comment
Share on other sites

...next>next>finish...

Pa vidu bija errors, jo tā radās unix veidīgie, kas saprata dzīves skarbo realitāti, bet bils par to piemiedza ar aci.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...